Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Imigranci w Europie. Więzienie za nielegalne przekroczenie granicy

Imigranci w Europie. Więzienie za nielegalne przekroczenie granicy

Wyświetlaj:
Patriota666 / 31.179.53.* / 2015-09-20 06:24
Jak ich przyjmiemy;
-Mówi się ,że oni uciekają przed wojną.Nazywajmy rzeczy po imieniu.Są dezerterami = tchórzami.Nie chcą walczyć o swój kraj!!!Chcą nasz Europejski dobrobyt zrodzony z I i II wojny światowej.Tchórz ,będzie płodził tchórzliwe dzieci.Ja się pytam co to k**** ,będzie za społeczeństwo!!!
-Nie stać Polski na biedne głodne dzieci. Ale obcym nielegalnym emigrantom zapewnimy byt; pomoc socjalną,mieszkanie,opiekę zdrowotną,edukację dzieci,kursy językowe,pomoc psychologa,nasze miejsca pracy...Z naszych podatków!!!
-Niże pensje
-Niższe emerytury
-Większe bezrobocie
-Ryzyko terroryzmu
-Ryzyko rozprzestrzenienia się Eboli
-Ryzyko rozprzestrzenienia się HIV
-Oni się nie asymilują z nami.Przez inną religię i kulturę!!!
-Ryzyko krwawych ataków na nich
-Ryzyko krwawych ataków na nas
-Ryzyko gwałtów na nas
-Oni są brudni.Nie mają pojęcia o higienie
-Śmierdzi od nich
-Nie znają języka Polskiego
Po co jest wiza?Po co są granice?Po co jest straż graniczna?Po co straży granicznej broń?Czy praca straży granicznej służy na wyławianiu topielców i transport do unii?Jak tak to ma działać to na ch** ona w ogóle jest?
Nie o taką Polskę walczyła moja rodzina podczas II wojny światowej,oraz komunizmu!!!
Deportować ich do środkowej Afryki ,żeby mieli daleko do morza!!!
USUWACIE MOJĄ WYPOWIEDŹ.STOSUJĄC CENZURĘ JAK CHINY,KTÓRE NIE RAZ ZA TO POTĘPIACIE.CZEMU NIE CHCECIE,ŻEBY PRAWDZIWE ARGUMENTY TRAFIŁY DO SPOŁECZEŃSTWA?MAM DOŚĆ PROPAGANDY I CENZURY.MAMY WOLNOŚĆ SŁOWA CZY NIE?
TO NIE JEST SPAMOWANIE,TYLKO FAKTY NA TEMAT!!!
AB404 / 178.43.116.* / 2015-09-15 10:38
HEJ ZANIM PRZYJMIECIE MUSLIM KATOLICY PRZECZYTAJCIE...
Aisza – żona proroka Mahometa, twórcy islamu.
Była córką późniejszego kalifa Abu Bakra. Mahomet podpisał kontrakt małżeński z Aiszą, kiedy miała 6 lub 7 lat, a skonsumował swoje małżeństwo kiedy miała 9 lat . Sam Mahomet miał wówczas 53 lata, zmarł dziewięć lat później.
Czy to wg dzisiejszego cywilizowanego prawa to nie PEDOFILIA ??????????

Jezus nie zmartwychwstał ani nie umarł na krzyżu żył i nauczał do 130 lat

to na pewno będą krzewić musli choćby za cenę DŻIHADU
guru122 / 93.105.244.* / 2015-09-15 15:22
Pedofilów to akurat więcej w przeżartym zgnilizną moralną krk niż u muslimów.
meg1234 / 195.114.160.* / 2015-09-15 10:33
nie zycze sobie byc dyskryminowana we wlasnym kraju z powodu czichs przekonan ideologicznych czy religijnych czy innych. dlatego jestem na nie. a poza tym mam takie prawo. mamy chyba ta demokracje nie? a zdaje sie ze wiekszosc nie chce? nie ma znaczenia dlaczego. nie i juz!
redneck / 83.15.101.* / 2015-09-15 11:15
ja też nie chcę, ale rozumiem że w związku z tym Anglicy, Niemcy czy Holendrzy mogą deportować każdego pracującego tam Polaka, bo też nie chcą...
reeme / 31.2.79.* / 2015-09-15 11:24
Jak chcą niech deportują. Przekonają się czym się różni pracujący Polak od niszczącego, żyjącego z zasiłków "uchodźcy".
Wiem, wiem, Polacy też żyją w UK, czy Niemczech na zasiłkach. I temu się bardzo dziwię. Jakim prawem ktoś, kto mieszka w danym kraju od kilku dni nabywa prawo do jakiegokolwiek zasiłku. Nierobom dziękujemy, wracajcie po zasiłki do swoich krajów.
Niemcy i UK stworzyły utopię dla nierobów na zasiłkach, to niech teraz sobie z tym radzą solidarnie - we dwójkę, a nie rozlewają chory socjal na resztę Europy!
redneck / 83.15.101.* / 2015-09-15 11:31
reeme - zgadzam się z Tobą, tylko wydaje mi się, że są tylko dwa wyjścia z takiej sytuacji - albo wszystko, albo nic - czyli albo bierzemy z Brukseli to co dobre i to co złe, albo zamykamy do lamusa projekt pt. UE i wszystko wraca do normy sprzed 2004 roku - problem w tym, że Polska jako kraj jest przegrana w obu wypadkach...
reeme / 31.2.79.* / 2015-09-15 11:50
Jest jeszcze jedno wyjście. Autobusy, pociągi, samoloty i z powrotem do siebie, konkretnie do krajów muzułmańskich. Do tego ściepa na wsparcie obozów dla uchodźców. Ale przecież socjalistyczna Europa, zaślepiona poprawnością polityczną nigdy na taki krok się nie zdecyduje. Co najwyżej "wyrażą zaniepokojenie". Może nawet "głębokie zaniepokojenie". Broń Boże ruszyć muzułmanina.
Powiedzmy sobie szczerze. Większość z tych osób idzie po socjal, a nie ucieka przed wojną. Skąd się biorą uchodźcy, którzy mając zakwaterowanie w Polsce uciekają do Niemiec?
wsx / 176.97.50.* / 2015-09-15 10:17
Nareszcie porządek. Orban jawi się jako jedyny przywódca w UE zdolny do konstruktywnego działania.
reeme / 31.2.79.* / 2015-09-15 11:26
Może nie nazwałbym tego konstruktywnym ale na pewno stanowczym. Jedyny przywódca, który ma jaja zrobić coś więcej niż tylko wyrazić głębokie zaniepokojenie.
Skończmy z terroryzowaniem większości przez mniejszości, albo niedługo przekonacie się, jak muzułmanie radzą sobie z mniejszościami!
mors888 / 94.254.199.* / 2015-09-15 10:23
Popieram
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
waz/usa / 213.58.148.* / 2015-09-15 09:19
Jakos nikt nie pisze prawdy, a prawda jest taka, ze to dzieki amerykanskiemu imperializmowi na Bliskim wschodzie i najazdem na Afganistan, Irak, Libie i Syrie, i przewlekymi wojnami, tamtejsi mieszkancy uciekaj gdzie sie da. To USA powinno placic za ten caly eksodus.
mike748 / 188.61.113.* / 2015-09-15 11:18
Zgadzam sie z tym.
Dodam kilka przymyslen.
Jak i gdzie Orban chce wsadzic do wiezien na kilka lat tysiace uchodzcow?
Powinien wsadzac ich raczej do samolotow - destynacja Germany lub USA (wyszloby drozej) a najlepiej Izrael - Mekka wrazliwosci spolecznej, wyrozumialosci i troski o prawa czlowieka - i wsio!
Merkelowa oglasza, wymusza, rozkazuje, rozdziela a na koncu grozi!
Gdzie tu demokracja? - bo jakos nie widze, bardzo sie staram uzyskac odpowiedz - kto wybral Tuska na przewodniczacego komisji UE lub skompromitowanego finansowymi aferami Junckera?
To jeden wielki kabaret - wielkosc ogorkow juz ustalona, banany wyprostowane, mleko z sycylii na polkach w szwedzkich marketach, zyc nie umierac
AndrewNew / 91.241.32.* / 2015-09-15 08:45
Jedyny polityk, który potrafi pokazać UE i Merkel, że ma jaja, a interes
własnego narodu jest dla niego ważniejszy niż interes UE, Niemiec i
grupy kolesi i ubeków. Tym się różni od POlityków - aferzystów którzy
konserwują układ III RP, tworzą prawo pod grupy interesów i liżą d. Niemcom
licząc na stanowiska w UE niczym Tusk czy Bieńkowska.
Kolego heeh heeg czy ja się tam nazywiesz, to Niemcy zdradzają tyle razy UE ile
im się podoba jeśli mają w tym interes. Patrz ostatnia umowa gazowa.
W UE wierzą tylko wyjątkowo naiwni albo pozbawieni rozumu.
heeeeh / 88.156.227.* / 2015-09-15 07:29
Serbia to Rosja, a Orban do zakała Europy - pachołek Putina. Szkodnik, który okłamał Austrie i Niemcy.
heeed / 88.156.227.* / 2015-09-15 07:28
Bierze przykład z Putina. Więzienie za przekroczenie granicy państwa? A nie prościej wydalić daną osobę z kraju niż utrzymywać i zapewniać sielskie warunki? Coś chyba nie przemyślał tego do końca.hheeed

Najnowsze wpisy