Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Imigranci w Polsce. Pod względem ich liczby zajmujemy drugie miejsce w Europie. Jak to możliwe?

Imigranci w Polsce. Pod względem ich liczby zajmujemy drugie miejsce w Europie. Jak to możliwe?

Wyświetlaj:
robert2 / 89.64.28.* / 2016-02-11 00:26
Brawo tak trzymac.Zachod i wschod wywozi z Polski pieniadze.My pozyczamy z zachodnich banow ulokowanych u nas pieniadze.Prowizje i odsetki jada na zachod lub sa inwestowane u nas pomnazajac obcy kapital.My powoli umieramy przez durnowata polityke kolejnych rzadow.Historia z miasta Lodz sie powtarza kiedy Zydzi mowili do nas ..Wasze ulice-nasze kamienice..Opowiadala mi o tym kiedys moja babcia.Przed wojna w wieku 14lat pracowala jako pokojowka u Zydow .
kfcmcd / 78.10.128.* / 2015-10-27 13:16
I bardzo dobrze. Wolę pracujących imigrantów na czarno, którym nie należą się żadne zasiłki i mogą zostać wywaleni na zbity pysk, jeśli zaczną pieprzyć swoją robotę, niż te święte krowy, związkowców, którym się wszystko należy. To dzięki nim mamy tańsze usługi. To jest odwrotna sytuacja niż w Niemczech, bo tam ludzie jadą dla socjalu, a do nas najbardziej wartościowi pracownicy.
tcw / 78.10.141.* / 2015-10-26 01:40
POwska propaganda. 90% upaińców pracuje w Polsce na czarno, a więc nielegalnie !!!
Wito498 / 79.185.84.* / 2015-10-25 20:17
Ludzie po co oni tu przyjdą po 200 euro / miesięcznie dla bezrobotnych przecież za 800 zł z kuroniówki polak nie przeżyje a co dopiero emigrant który szedł 3 tyś kilometrów po lepsze życie wyłączcie telewizor włączcie myślenie
ssssbbbb / 79.185.213.* / 2015-10-25 19:51
kaqemigrant powinien znać hymn język komunikatywnie i wyrzec się pod przysięgą poglądów antypolskich. Piszę tu o ukrach
zcasda / 78.10.128.* / 2015-10-27 13:19
To może powinni deportować Polaków z UK i Niemiec, którzy nie znają ich hymnu? Najlepiej wprowadźmy wydalenie z Polski za brak znajomości polskiego hymnu - zdziwiłbyś się, ilu naszych rodaków musiałoby wyjechać.
Alfa252 / 81.190.246.* / 2015-10-25 12:14
Wlasnie 95% gmin odpowiedziało swoim Wojewodom ,przy dużym poparciu swego elektoratu- NIE . Dlaczego ?- brak mieszkan ( sami mieszkancy gmin czekaja na nie po kilkanascie lat- jest kolejka). Po drugie- Gminy w swym budzecie nie posiadaja żądnych wolnych srodkow pienięznych by tych tzw emigrantów utrzymywać. Co teraz zrobi - rząd ,- ten czy inny /?????
Alfa252 / 81.190.246.* / 2015-10-25 12:26
ps,- te Gminy ,ktore odpowiedziały tak - sa wstanie przyjac od kilku do kilkunastu osob.Głownie - osoby te chą przyjąc osoby prywatne,prywatne rodziny
lll Reicher / 188.146.67.* / 2015-10-25 12:08
polacy to lud zamieszkujacy na terenie calej uni europejskiej oficjalnie najliczniej wystepujacy pomiedzy odra a bugiem nie wliczjac Oberschlesien jednakze nieoficjalne dane mowia ze ponad polowa tych ktorzy deklaruja sie jako polacy zamieszkuje poza granicami umownymi ktory przyjelo sie i okresla sie jako polska
ihyoiyiy / 78.28.15.* / 2015-10-25 11:15
Lekarz z Lampedusy: Imigranci nie przywożą chorób zakaźnych?????? Jaja sobie z nas robią? Z tych 800 tyś nie ma żadnego z HIV? Przecież 60 % nosicieli jest z Afryki. A tu nie przyjechał ani jeden ? Za kogo oni nas mają ? Nasze lęki mają kilka uzasadnień. Jedną z kwestii, których nikt nie chce poruszyć to zdrowie. Nosiciel wirusa HIV potrzebuje drogich leków. Dla wielu nielegalnych emigrantów wyjazd do Europy to ostatnia deska ratunku. Dostaną mieszkania, socjale, ale najważniejsze leki na AIDS, które kosztują ok. 45 tyś zł rocznie. Według danych z 2012 r. Afrykę ma największą liczbę zakażonych wirusem HIV (ok. 24,9 mln, czyli ok. 64,3% zakażonych na całym świecie). Czemu z podatków mamy leczyć inne nacje jak nasi emeryci nie wykupują leków bo mają 1000 zł emerytury ? Czy ktoś przed wpuszczeniem ich do Polski robił im testy na HIV, drugi musi być po 3 miesiącach ! ? Czy mieli kwarantannę. Jeden test nic nie daje, bo jest tak zwane okienko serologiczne. Trzeba go powtórzyć po 3 miesiącach. Tak ma wyglądać mieszanie krwi naszych nacji ? Tak ma wyglądać zapełnienie luki demograficznej ? A inne choroby egzotyczne jak ebola ? Jeszcze niedawno sprawdzano na lotniskach skanerami czy przylatujący z Afryki nie mają podwyższonej temperatury a teraz wpuszczają wszystkich bez kontroli ?Sprowadzenie emigrantów z Afryki będzie miało w historii podobne znaczenie jak sprowadzenie Krzyżaków. Polska już nigdy nie będzie taka sama. Słowiańskie kraje wyginą. Nie dopuścimy do tego. Ratujmy Polskę dla naszych dzieci i wnuków.
Loko954 / 89.64.35.* / 2015-10-25 09:58
I to powinno się nagłośnić, wystąpić o unijne dofinasowanie (proporcjonalne do gigantycznej ilości przyjętych imigrantów z Ukrainy) i nie przyjmować ani jednego muslima. Pomagać tak, ale nie przyjmować pasożytów. Ukraińcy pracyują: sprzątają, pracują w hotelech, na budowach, i to trzeba szanować, bo w ich kraju jest wojna o czym Zachód chyba zapomina.
maciek421 / 89.239.64.* / 2015-10-25 09:10
muszę zaznaczyć że nie mam nic wspólnego z aferą
Zbyszek Kr. / 176.111.123.* / 2015-10-25 08:15
Kto,jaki idiota(ka) ściąga śmierć do swego domu?????????
anon / 213.155.191.* / 2015-10-25 09:50
Ja mam proste rozwiązanie tego problemu wystarczy że osoby otrzymujące status uchodźcy będą otrzymywali takie same świadczenia jak młodzi Polacy. Zamiast zasiłku dla Uchodźców dostana zasiłki dla bezrobotnych i wypłacany w takim samym czasie, dostaną max 678,71 zł i jak odrzuca propozycję pracy kilka razy to zostaną bez grosza. A Ich rodziny należy ulokować w ośrodkach dla bezdomnych bez możliwości picia i prywatności.
Jaś / 89.234.194.* / 2015-10-25 12:31
Podoba mi się ta myśl
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
wiem / 24.246.64.* / 2015-10-24 23:27
Rodacy nie dajcie sie wplatac te propaganda@ to pejsatych trick doslownie zlaapac dwie ryby na jeden haczyk.Oni chca nas przekonac klamstwem ze przyjmujemy emigrantow wiec co sie stanie jak wiecej ich przyjmiemy.A druga ryba to zeby przekonac samych emogranto do Polski bo jak narazie to nikt nie chce do Polski
Gabriel1093 / 31.209.149.* / 2015-10-24 23:17
Nie wiem do końca, jak to jest być mieszkańcem Wysp. Ja dostałem propozycję pracy, pełny kontrakt, zawieziono mnie i po 3 tygodniach otrzymałem nr NIN. Natomiast nigdy nie miałem meldunku na wyspach, przez 5 miesięcy mieszkałem w hotelu, który opłacała firma. Teraz już tam nie pracuję, bo szkoda życia na siedzenie w zagrzybionej UK, z wywyższającymi się Angolami i Polaczkami "kułwa, kułwa". Więc się też nie wymeldowałem bo niby skąd ? Pewnie ten mój nr NIN tam wisi i podbija statystyki...
Typ spode łba / 82.171.152.* / 2015-10-24 22:51
Polska oczywiście coraz częściej będzie krajem docelowym dla różnej maści narodów. To nieunikniony proces. Zdecydowanie wolę jako Polak w pierwszym rzędzie przyjmować repatriantów (to nawet nasz obowiązek bo mamy wobec tych ludzi jako naród wielki dług do spłacenia oraz jest to zwyczajnie konieczne ze względu na demografię). W drugim sorcie przyjmowałbym Białorusinów, Rosjan i Ukrów mimo nieciekawej historii. Ci ludzie przynajmniej w naszych warunkach będą łatwi do zasymilowania i szybko nauczą się polskiego. Zresztą co tu więcej gadać. Znam sensu largo rozumianych ruskich ale zwyczajnie się z nim dogadam. Flacha na stół i jazda. A z tym muzułmańskim menelstwem (oczywiście tych z Bliskiego Wschodu i północnej Afryki, bo z polskim Tatarem jest normalnie) są same problemy kulturowe, religijne, możesz się narazić na zarzut rasizmu, dyskryminacji i innych "izmów" i "acji". Nie mogę tego zrozumieć i nigdy tego nie pojmę, że ja jako gospodarz tej ziemi mam dostosować się do przybysza skądś tam.
B52100 / 155.133.7.* / 2015-10-24 21:58
jeśli mamy kasę na pomoc to może trzeba zacząć od bezdomnych polaków których mamy 30,000 tys
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy