Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Imigranci w Unii. System ich przyjmowania jednak nie przejdzie?

Imigranci w Unii. System ich przyjmowania jednak nie przejdzie?

Wyświetlaj:
ewa131 / 109.241.15.* / 2015-05-15 17:48
Wypłyną na desce kilka kilometrów w morze i zaraz ich przejmujecie,to może wpłyńcie do portu i ładujcie ile wlezie,jeśli tak wam na tym zależy?
hytr / 109.196.46.* / 2015-05-15 17:30
odpalic jeden piec w oswiecimiu i po sprawie
Asia+ / 80.0.28.* / 2015-05-15 17:21
Ja i mysle, ze wielu jeszcze innych Polakow mozemy wrocic do Polski jak nam dadza mieszkania i 1000 euro na zycie dopoki nam nie zapewnia pracy. Ja zostalam zmuszona do wyjazdu z Polski - nie pora tu i miejsce, zeby opisywac dokladne szczegoly, i jesli Polska jest juz na tyle bogata to poprosze rzad polski o sfinansowanie mojego powrotu z WB do kraju i zapewnienie mi mieszkania i srodkow na utrzymanie - no bo to jak rozumiem oferuja imigrantom zza morza.
uk / 82.20.108.* / 2015-05-15 17:18
ile samotnych kobiet i facetów jest w Europie, zorganizować to tak, żeby się faktycznie zintegrowali i każdy coś z tego miał, a nie czekać tylko na podatki i konsumpcję, a poza tym niech się pozabijają, spotkałem w UK niesamowicie ładną Nigeryjkę chyba, ale mężata jak zwykle z ładnymi, innej integracji nie ma, to mrzonka
#V / 88.156.188.* / 2015-05-15 17:15
Mamy obowiązek przyjmować Polaków i ich rodziny z byłego ZSSR wywiezionych po powstaniach, wojnach. Islamskich terrorystów z czarnego lądu nam nie potrzeba, niech o nich zadbają państwa które miały tam kolonie, wyzyskiwali ich przez stulecia teraz nastał czas zapłaty. My to nazywamy zrządzeniem losu, hindusi karmą w każdym bądź razie to sprawiedliwość dziejowa.
kielonbęc / 87.105.136.* / 2015-05-15 17:09
Tylko patrzeć jak UE każe przymusowo dokwaterowywać ludziom bezdomnych na chatę. Wcale bym się nie zdziwił.
Kasi_ka / 80.0.28.* / 2015-05-15 17:08
Berlusconi byl zajety bungabunga z mlodymi Arabkami a nie myslal o pilnowaniu wloskich granic morskich. A teraz bienym ludziom z Europy (no bo przeciez nie bedzie do finansowane z pensji unijnych dygnitarzy) zabiora aby sfinansowac imigrantow. Uno skandalo grande!!!
vakosss / 87.105.136.* / 2015-05-15 17:06
To się wszystko źle skończy. Jakimiś pogromami albo nawet wojną rasową w Europie. Rządzący to ciężkie debile jeśli tego nie widzą.
man31 / 109.199.3.* / 2015-05-15 16:56
Powinniśmy mieć premiera P.Orbana a nie to co mamy..... Ludzie dopiero teraz zaczynają rozumieć co to jest ten stwór UE-ska.Jakim prawem dyktują nam kogo mamy przyjąć we własnym kraju!Jakim prawem chcą zakorzenić w naszym kraju obcą nam rasę ! Nie dajmy się Polacy! Ta hołota z Afryki to gorzej jak krzyżacy których w średniowieczu wpuszczono i potem z nimi trzeba było walczyć
wakuo / 87.105.136.* / 2015-05-15 16:53
No i jest tu jeszcze ktoś, kto nadal uważa, że Breivik to był wariat i szaleniec, i należała mu się kara śmierci?
ZXXX / 164.126.237.* / 2015-05-15 16:44
czas odstrzeliwac kazda jednostke ,,pod pozorem pomylki ,,przekraczajace granice,, gwarantuje ze po kilku odstrzeleniach nikt nie bedzie chcial uciekac i przewozic ich tych co sa nalerzy umiescic we wspolnym obozioe i wspolnie lorzyc na ich odsylanie z powrotem politycy mosza zdac sprawe ze to nie unia ich nie chce tylko spolecznosci uni NIE CHCA ICH ,,
zxxx / 164.126.237.* / 2015-05-15 16:40
wiekszosc zdecydowana obywateli 99procent uwarza ze powino sie ich odsylac do miejsca skad przybyli mogla by to robic marynarka wojenna podczas rutynowych konwojow emigracje trzeba zatrzymac a tylko ta metoda da skutek i jest najtansza metoda ponadto czesc z tych emigrantow to nic innego jak ukryci ,,bojownicy ,, politycy boja powiedziec rzeczy oczywistej by nie byc posadzeni o ,,nieludzkosc,,dlatego wybieraja najgorsza opcje polacy nie chca ,,scierw,, to sa scierwa w wiekszosci zaden z nich nie zaklimatyzuje to nieroby bojownicy potecjalni terrorysci
asasasas / 89.68.68.* / 2015-05-15 16:29
To USA zamienilo najlepszy do zycia kraj w Afryce Libie w koszmar. A kraje ktore pomagaly im bombardowac niech tez przyjmuja. My nie bombardowalismy !!!!
Wie-sia / 80.0.28.* / 2015-05-15 16:24
Portugalia, Hiszpania, Francja nie maja takiego balaganu z imigrantami. Tak, teraz Wlosi sa desygnowani przez unie do przywozenia z Libii imigrantow na ich teren. Ale wczesniej nie bylo tak a oni mieli problemy z imigrantami. Nie maja pomyslu jak tym pokierowac.
Kazimie_rz / 80.0.28.* / 2015-05-15 16:20
Ci Wosi strasznie niezaradni. Od ilu lat jest problem z imigrantami na Morzu a oni nie potrafili sie zorganizowac i jakos tym wlasciwie pokierowac. A traz chca tego parzacego ziemniaka przerzucic na barki innych narodow. Fe nieladnie.
Jak to jest mozliwe, zeby suwerennemu panstwu ktos kazal przyjmowac tysiace emigratow. Odpowiedz jest tylko jedna znowu jestesmy pod zaborami. Wystapmy z tej dobrowolnie przyjetej niewoli unii jak najszybciej. Ja mam juz dosc. Kraje europejskie wcale sie z nami nie solidaryzuja. A unia nas tylko karze i sady unijne kaza nam placic ogromne odszkodowania terrorystom. A z USA wspolpracowalo tyle innych krajow. Tylko Polska tak zostala przez unie potraktwana. Dosc tej niewoli. Dosc tego ponizania. Stop z degradacja przeprowadzana przez unijnych urzedoli.

Najnowsze wpisy