Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Impuls do rzucenia, czyli posłowie o zakazie dymka w klubie

Impuls do rzucenia, czyli posłowie o zakazie dymka w klubie

Wyświetlaj:
prawiezaratralalala / 77.255.118.* / 2010-01-08 23:03

co roku w Polsce z powodu palenia papierosów umiera 70 tys. ludzi

To przestaje być zabawne........

Jeśli ludzie przestaną palić, pić za kierownicą, leczyć się za publiczne pieniądze a na dodatek zaczną masowo robić mammografię - to nam bezrobocie jeszcze bardziej wzrośnie....?
smierdziel / 217.153.67.* / 2010-01-08 21:48
jestem za dlaczego mam wdychać ten smród po kilku godzinach w knajpce wszystko tak śmierdzi ze nie można wytrzymać ludzie po alkoholu pala co chwila niech pala na dworze
mixagd / 77.170.156.* / 2010-01-08 20:03
w Holandi jest zakaz palenia w klubach i pubach. sa miejsca przeznaczone dla palaczy i jest spokoj. tez byli oburzeni po wprowadzeniu tego przepisu i nie daja za wygrana.
moje_zdanie / 78.8.255.* / 2010-01-08 13:22
Kolejny raz państwo uzurpuje sobie prawo do decydowania co jest dobre dla moich klientów a co złe.

Ta ustawa jest wyjątkowo łagodna w porównaniu z innymi rozwiązaniami europejskimi.

Panie Piecha, czy my musimy przenosić każdy europejski imbecylizm na nasz polski grunt?

Politycy koniecznie muszą pokazywać, że coś robią, nie ważne co...
Junosza / 83.19.69.* / 2010-01-08 19:48
Może wreszcie niepalący będą mieli w Polsce prawo do zdrowia i czystego powietrza... Palenie zabija !!!
pan władek / 89.231.102.* / 2010-01-08 19:22
mylisz się, to co proponujesz to demagogia.
Za chwilę otworzę zakład, który będzie smrodził i truł powietrze wodę i powiem sąsiadom jak wam się nie podoba to się wyprowadźcie, sprzedajcie domy, zatkajcie nosy, nie używajcie wody. Ja mam wolność śmiecenia i smrodzenia wszędzie gdziekolwiek przebywam.
Tak samo jest z palaczami - nikt im nie broni palić, ale proszę nie róbcie tego w miejscach gdzie wszyscy musimy przebywać razem, czyli miejscach publicznych. Jeżeli prawem człowieka jest nie tylko wolność, ale i dostęp do wody pitnej to tym bardziej prawo do powietrza nadającego się do oddychania. Dla niedowiarków proponuję sprawdzić ile wytrzymają bez picia, a ile bez oddychania, jeżeli nadal będą twierdzić, że to śmieszne prawo.
Co do knajp zakaz mi wisi bo z powodu smrodu papierosów nie chadzam do żadnej od czasów studenckich i walę to, czy się utrzymają, czy splajtują, przywykłem, ale tak na prawdę to właśnie wy palacze przez swoje prostactwo i egoizm wygoniliście mnie z dość przyjemnego miejsca, macie jednego klienta mniej. Sądząc po proporcji palących do niepalących, to chyba wy restauratorzy tracicie większy rynek niż zyskujecie.
102jemiol / 83.16.77.* / 2010-01-08 11:16
Myślę że tworzenie nowych przepisów których i tak nikt nie będzie przestrzegał jest bez celowe. Niech milicja i straż wiejska zaczną się interesować ludźmi którzy palą w miejscach niedozwolonych, a później można pomyśleć o innych rozwiązaniach.
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-01-08 10:04
Fuzja komunizmu z faszyzmem zaowocowała eurokołchozem, gdzie wyczyny Stalina z Hitlerem, bedziemy wspominac z rozrzewnieniem jako infantylne zabawy, dobrze wychowanych chłopców.
To nie są żarty!!!

Najnowsze wpisy