Forum Polityka, aktualnościGospodarka

In vitro i związki partnerskie to zło

In vitro i związki partnerskie to zło

Money.pl / 2013-03-30 08:53
Komentarze do wiadomości: In vitro i związki partnerskie to zło.
Wyświetlaj:
PAndy / 15.211.153.* / 2013-04-01 04:36
Krytyka tak. Ale ktyrykanctwu mówimy stanowcze NIE!
czap / 79.162.241.* / 2013-04-01 01:47
Lewactwo zaprowadzi Europę do zguby
xdsfasdfasfadsfasdf / 89.69.193.* / 2013-03-31 23:04
i to jest właśnie ZACOFANIE, chociaż co do pedałów to zgoda ;]
stary gargamel / 37.130.229.* / 2013-03-31 19:51
Niektórym wszystko się wciąż tylko z d..ą albo damskim kroczem kojarzy. Tak jak artysta nie może być autorytetem w kwestii finansów publicznych (choćby nawet prowadził teatr dotowany przez Państwo), tak bezżenni i bezdzietni powinni się trzymać z daleka od spraw cudzej alkowy i zapłodnienia. Jakim cudem panowie kościelni dają sobie prawo głosu w tych sprawach? Ekspertami raczej nie są, nawet jeśli posiadają gosposie albo zastępy młodych ministrantów.

Dla porządku: głos starych panien i gejów-celebrytów też nie wydaje się adekwatny.
Pyclik / 2013-03-31 18:32 / Tysiącznik na forum
Cytat:
- Piętnujemy projekty ustaw, które naruszają godność człowieka, dopuszczając możliwość manipulowania ludzkimi zarodkami oraz demolowania małżeństwa jako związku mężczyzny i kobiety. Jesteśmy przekonani, że tego rodzaju pogańskie prawa zakłamują prawdę o człowieku, niszczą sumienia i nie służą dobru narodu, z którym Kościół był i jest zawsze solidarny od ponad tysiąca lat - podkreślił.
Wierutne bzdury, ale jesli jakiemuś "księciu KK" zależy na nich to trzeba nakazać swoim wiernym ich przestrzeganie.
Od reszty ludzi i od prawa państwowego - wara!
103 / 37.31.25.* / 2013-03-30 19:48
Całe zło w tym kraju to dziwisz i jego sekta. Alle jaja.
JtWn / 89.66.13.* / 2013-03-30 19:41
Panie Dziwisz, pański kościół stoi wyłącznie na straży własnych interesów. Przez setki lat mordowaliście niewinnych ludzi paląc ich żywcem na stosie. W okrutnych męczarniach zginęły tysiące. Również w Polsce. Święta inkwizycja, którą wymyśliliście to była kpina z przykazań miłości Jezusa (oraz ukłonem w stronę szatana). Nigdy się z tych zbrodni nie rozliczyliście. Wasze słowa o tym, że stoicie na straży życia nie zasługują na poważne potraktowanie.
Polski kościół katolicki tak jak podległe Watykanowi kościoły na całym świecie toczy zgnilizna - pedofilia, miłość do mamony oraz pogarda dla zwykłych ludzi. Nie widać jednak u was woli oczyszczenia, co świadczy o lenistwie i płytkiej wierze a może nawet o jej braku. Mam wątpliwości czy prowadzicie ludzi do Boga. Raczej prowadzicie ludzi tak, aby dobrze na tym zarobić.
europa_2013 / 83.25.194.* / 2013-03-31 13:23
Typowa leninowska wykładnia dziejów.Błędy w kościele były jak i gdzie indziej.Wskutek tych błędów ucierpieli niewinni.Ich liczba liczy się w kilku tysiącach na przestrzeni wieków.Wskutek mordów i ludobójstwa komunistów zginęło w ostatnim stuleciu ponad 100 milionów ludzi. Są to zbrodnie nierozliczone a zbrodniarze żyją. Wydaje się ten problem bardziej aktualny niż np.sprawa Giordano Bruno.Poza tym zbrodniczy komunizm ma nadal wielu wyznawców którzy zagrażają wolności.Jest to problem na dzisiaj.
Pilsener / 2013-03-30 13:28 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Przecież katolicy nie używają et viadro ani nie tworzą związków partnerskich więc w czym problem funkcjonariuszu Dziwisz?

Ja się do religii nie mieszam więc niech funkcjonariusze kościoła niech nie mieszają się do spraw świeckich, piętnować możecie moje pięty :) Nie jestem członkiem kościoła katolickiego więc chyba nie obowiązują mnie jego prawa i nie powinienem też płacić na nich podatków?

Jeśli kościół katolicki chce mieć państwo tylko dla siebie i zmuszać obywateli do stosowania reguł wiary policją i wojskiem to polecam Afganistan i sojusz z Talibami. Mojej zgody na stalinowską indoktrynację nie ma.
asdew / 83.25.194.* / 2013-03-31 13:28
Komuniści zawsze muszą mieć wroga.Ja też nie chcę aby komuniści narzucali swoje prawa.I żebym płacił na nich podatki.Niech Pan wyjedzie do Zwiazku Radzieckiego,tam nie będzie miał problemu z katolikami.
Lewak / 37.109.99.* / 2013-03-30 16:16
Jeżeli się nie mieszkasz to po co komentuje szczęśliwego, że ci się coś nie podoba.

Dyktatura ateistów była po wojnie. Skutki odczuwamy do dziś. Więc lepiej siedź cicho klucho
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
kaziczek3 / 89.66.13.* / 2013-03-30 19:54
Świat niestety nie dzieli się tylko na złych ateistów i dobrych katolików. Są też dobrzy ateiści i źli katolicy. Dowodów na to, jest bez liku i w historii i obecnie. Tysiącami mordowano Indian w Ameryce Pd. i przewodzili temu duchowni katoliccy. Święta inkwizycja to też wymysł kościoła katolickiego. Stalin (owszem ateista) mordował strzałem w tył głowy. Ale Papieże (katolicy!) palili żywcem na stosie.
Pilsener / 2013-03-30 16:58 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Płaciłem podatki by w szkołach był manifest komunistyczny to niby czemu teraz mam płacić na katechizm powszechny? Co mnie obchodzi, że zamiast Marksa jest Jezus? Dla mnie to taka sama chora indoktrynacja. W demokratycznym państwie prawa nie ma miejsca na ideologię ani grupy uprzywilejowane. Chcesz mieć sektę to sobie nią rządź ale jeśli chcesz rządzić całym krajem to w tym momencie wchodzisz z butami w moje życie więc logiczne, że będę się bronił i protestował.

Jeśli jakiś Stalin czy Dziwisz chcą by ich wyznawcy przestrzegali ich dogmatów to niech zwracają się do nich a nie do rządu czy sejmu by wymusić ich przestrzeganie.
vitae / 83.23.111.* / 2013-03-30 10:32
Jest to pogląd wstecznika.
Takich działań w historii ludzkości było wiele. Cierpi tylko naród.
myślcie / 83.22.104.* / 2013-03-30 10:21
In vitro jest drogie i nieskuteczne ,
dlatego tak usilnie propagowane .
To po prostu świetny interes .
Najpierw antykoncepcja ( też świetny interes )
potem in vitro .
Jedno napędza drugie .
Skąd to zdziwienie , że teraz nie może zajść
jak przez kilka czy kilkamaście lat
faszerowała organizm tabletkami ?

Związki partnerskie ?
Chore jednostki ustalają
normy zdrowia psychicznego .
Chore nawet z punktu widzenia biologii .
zenon-priest / 78.88.219.* / 2013-03-30 12:44
Słyszałem że modlitwa na niepłodność pomaga. Ale co z tymi którzy nie modlą się i nie wierzą a są niepłodni???? Podpowiesz?
Drs / 37.109.99.* / 2013-03-30 16:12
Zawsze mogą zawrzeć homo-związek i dość kasę z budżetu
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Pielgrzymka często pomaga im dłuższa, tym lepiej / 77.254.102.* / 2013-03-30 14:14
Trampek?
Normalny tylko środek / 77.254.102.* / 2013-03-30 08:53
Owszem.Jeszcze bardziej deprawuje bezrobocie.

Najnowsze wpisy