Forum Polityka, aktualnościKraj

In vitro w Sejmie. Dziś kolejna wojna na Wiejskiej?

In vitro w Sejmie. Dziś kolejna wojna na Wiejskiej?

Wyświetlaj:
dgen / 2010-10-22 08:31 / Tysiącznik na forum
Jeżeli ktoś chce stosować in vitro to niech stosuje - tylko nie wiem dlaczego to ma się odbywać za pieniądze podatników, również tych , którzy odrzucają ten zabieg ze względów moralnych czy religijnych.
zxc12 / 83.31.181.* / 2010-10-22 08:40
100% racji. Z własnej kieszeni róbta co chceta.
atom † / 89.25.186.* / 2010-10-22 09:03
a ja ze względów moralnych odrzucam koścół katolicki, dlaczego ma być finansowany z moich pieniędzy? Sami sobie finansujcie tę szopkę z gościem na krzyzu
zxc12 / 83.31.181.* / 2010-10-22 09:44
Twoje uprzedzenie do kościoła trochę śmieszy.
Być możeTwój problem wynika z poczucia winy? Czasem ludzie którzy byli wychowani w wierze katolickiej i nie zawsze postępują z jej zasadami mają w związku z tym wyrzuty sumienia. Aby je zagłuszyć wymyślają teorię że nie wierzą w to co głosi kościół i dlatego tak postępują. To wszystko wtedy tłumaczy i w dodatku ponieważ jest takich wielu jest się trendy i cool. Ludzie tacy zbierają wszystkie potknięcia kościoła na budowanie tego usprawiedliwienia dla siebie nie dostrzegając olbrzymiej ilości wspaniałych rzeczy które świat katolicki robi dla bliźnich. Nie oceniam ale Twoje oceny na pewno nie są obiektywne i dojrzałe można być ateistą ale nie fanatycznym przeciwnikiem
adsadsd / 193.109.225.* / 2010-10-22 09:42
A ja nie chcę, żeby z moich podatków było finansowane wojsko na misjach "pokojowych" w innych krajach. Tylko że nikogo to nie obchodzi. Więc skończcie już z tymi bezsensownymi argumentami.

Najnowsze wpisy