Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Indeksy nieznacznie na plusie

Indeksy nieznacznie na plusie

strokuś / .* / 2005-08-04 22:57
Komentarze do wiadomości: Indeksy nieznacznie na plusie.
Wyświetlaj:
orzeł / .* / 2005-08-05 08:58
witaj dżejku ! Spałem z nimi w głowie przez całą noc! Najprawdopodobniej jeśli uda mi się moswar opchnąć na mniej niż minus 10 to pakuję się po całości w lenkę !A co wyniki eurocashu, ferrum, fucka,ampli Ci się nie podobają !:) D dam z Warszawą s TY Stroke co robisz z Płockiem po raporcie !? Ja stolicę równam z ziemią!:) Oczywiście Twoją posiadłość Stroke zostawię nietkniętą nie bój nic:)Wczoraj good dzień straty z środy odrobione z nawiązką co przyniesie dzisiejsza sesja !!!!????
dżeju / .* / 2005-08-05 08:36
LENA! ależ wyniki, orle - Twoja niedawna favoritkaBETA! ależ kontrakt - chyba wreszcie się odważe wejść na korekciereszta do dupy, no może poza JTZ
strokuś / .* / 2005-08-04 22:57
Jujo, jak Ci się widzi nasza PMD? otwarcie
jujo / .* / 2005-08-05 10:06
czesc Stroke, jak widzisz to przeciecie z sma-45 zaczyna nam sie troche oddalac, poczekam na pierwsza tranzakcje bardziej mnie mecza Dwory dzis to naprawde leje na dworze Orle
strokuś / .* / 2005-08-05 10:50
początek całkiem, całkiem
strokuś / .* / 2005-08-04 23:09
ech, znowu te wycinanie tagów html...powinno być: otwarcie poniżej 24 mało przyjemne
1 2 3 4 5
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy