Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Indeksy straciły, sytuacja bez zmian

Indeksy straciły, sytuacja bez zmian

Money.pl / 2007-07-20 17:26
Komentarze do wiadomości: Indeksy straciły, sytuacja bez zmian.
Wyświetlaj:
pio24 LESZCZ / 2007-07-21 09:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dzień dobry.Podobno Anetka zagrożona no to czas na masaż.1387pkt
Warren mózg od rana na części rozkłada
Zakupy zrobię i później poczytam
Pozdrawiam.
needle / 2007-07-21 09:41 / Bez rangi
a mnie nie jest tak łatwo...
...ale satysfakcję jednak mam!
!!!-nakarmiłem kota i obciąłem mu pazury, przygotowałem śniadanko, umyłem okna (nareszcie chłodniej!), wykąpałem się, odpowiedziałem na korespondencję, przygotowałem pranie, wypiłem kawę, że o drobniejszych sprawach nie wspomnę-!!!...
nie byłoby w tym może i wiele dziwnego, gdyby nie to, że do 3:00 było drobne pijaństwo...ale są obowiązki i łaski robić nie mogę
...ale to się zmieni...
...teraz Wy do roboty...
...a ja RELAX :-))
np. taki...
http://wiadomosci.onet.pl/1575919,11,item.html
modliszka / 2007-07-21 11:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
:-((((((((((((((((((.....a ja spaprałam siobie chyba cały dzień - leżę z mokrym ręcznikiem na głowie....

Wczoraj, u znajomych uraczono mnie piwem z małego konstańcińskiego browaru (niepasteryzowane) Smakowało wyśmienicie, ale dzisiaj głowa kwadratowa....a tyle miałam planów, na dzisiaj... tyle do zrobienia.....ech....:-(((((
JA / 2007-07-21 11:24 / Tysiącznik na forum
prześpij się')) ale popatrz na to z innej strony czujesz przynjmniej że żyjesz;)) pozdro
JA / 2007-07-21 11:14 / Tysiącznik na forum
needle TY JESTEŚ CIOTĄ!! trzeb abyło tak od razu to bym cię specjanie traktował jak francuskiego pudelka rozumiem że pedalstwo nie lubi ostrych fazetów którzy ich spuszczają no i stąt te twoje dziwne flustracje na mój temat heheheh ale czasy
o 7 godzinie obcinać pazurki kotkowi myć okienka i twierdzić że się chlało na maxa o 3 nad ranem to nawet światczy że nie wiesz co to jest chalnie ale dobre to forum ale cóż inni też mogą się rejestrować
bebe / 2007-07-21 13:50 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
"JA"...zadam pytanie....

czy jak facet zajmuje sie sprawami prania, sprzatania,,opieka zwierzat, ktore ma...to jest ciota ?

to,, ze facet po sobie sprzata...i wokol siebie...to ciota...?
nowicjusz1982 / 2007-07-21 12:17 / Dzieciak *€* forum
hmmm wiesz co sadze o tobie jestes zzykly ktos ..... aj nie chce byc podobny do ciebie wiec nie napisze kim dla mnie jestes a needle jest kims kto stawia obowiazki na 1 miejscu a ty to chyba ..... hehe smieszny jestes a nick to chyba .... JA .. musisz sadzic ze wazny jestes hheehe
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2007-07-21 11:25
cham chamem na wieki wieków amen
JA / 2007-07-21 11:28 / Tysiącznik na forum
po prosyu podniosłem rękawice z wczoraj dziecinko czytaj wszytko jak chcesz się wypowiadać, a poza tym co w tym złego że odkrywa się czyjeś upodobania;))
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2007-07-21 11:33
nie odpowiada mi twój sposób wyrażania się i tyle
uważam że jest chamski i gówniarski
licytacje o piciu- wybacz- piszesz jakby ci koledzy wszywkę 5 razy na żywca wycinali
taszka / 2007-07-21 12:11 / "Krecik"
ja pewnie uchodze za prostaka, ale przeciez chamski nie jestem i posmiac sie lubie, ale z takim rozowym czubem to se nie pogadzas, bo i o czym, nie ma co
JA / 2007-07-21 11:41 / Tysiącznik na forum
każdy mam swój sposób wypowiadania się i należy umieć to czytać jesli bym miał takie samo nastawieni jak ty to już powinienem ci puścić ciężką wiąche pod twym adresem bo znieważyłeś mnie osobiscie choć ani ciebie ani flugo ani osobiście żadnego frmuowicza nie obrażam tak jak ty czy np needle jeśli pisze to o zjawiskach społecznych aby podkreślić to czego wielu nie widzi bo nieche lub nie potrafi dostrzec, jeśli będziesz chciał coś napisać konkretnie pod moj osobą lub inną to zastanów się czy obrażanie w wulgarny sposób konkretnuch osób nie światczy o niskim podłożu emocjonolamym twoich odruchów jaki i o tym czy nie spotak cię w bliższym lub późniejszym czasie odpowiednia odpowiedż a nawet brak pomocy w przyszłości bo do tego służy to forum
pozdrawiam
kalot / 2007-07-21 11:44 / portfel / Tysiącznik na forum
2007-07-20 22:29:32 | *.*.*.* | kalot [ Portfel ]
no właśnie, jak ktoś nie potrafi się poskromić i rozumować
samodzielnie nie powinien się wypowiadać
@@@@@@@@@@@@@@@@@@
napewno założeniem forum nie jest promować kłamstwo, chamstwo ani głupotę, a strarasz się pozostałym to narzucić
nie rozumiesz, że przeszkadzasz innym ludziom?
JA / 2007-07-21 11:46 / Tysiącznik na forum
kalot jeszcze jesteś tu młody i niewiele masz do powiedzenia jak się już wkręcisz i poczytasz troche dłużej to chętnie z tobą podyskutuje
kalot / 2007-07-21 11:52 / portfel / Tysiącznik na forum
za blisko śmietnika koczujesz, a zwolennicy samoobrony czy ich stylu dyskutowania powinni pisać gdzie indziej, nie polecam bankiera, bo się i tam zapewne nie nadasz
chyba nie czytasz co sam wypisujesz
JA / 2007-07-21 11:55 / Tysiącznik na forum
abym mógł obecnie z tobą prowadzić tą interesującą rozmowe musiałbym się położyć na podłodze aby ci dorównać więc wybacz nie będe kontynuować z tobą dalszej bezsensownej dyskusji bo sam nie wiesz co piszesz
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2007-07-21 11:50
przeczytaj to co napisałeś needle
potem przeczytaj to co napiasałeś o atakowaniu forumowiczów, obrażaniu w wulgarny sposób itd. i zastanów się czy przypadkiem nie gadasz sam ze sobą
pozdrawiam
JA / 2007-07-21 11:53 / Tysiącznik na forum
jak chcesz tak needle bronićto najpierw poczytaj co kolega pisze innym i zacznij czytać co ja tobie dziś napisałem wtedy poznasz odpowiedż na wszytkie swoje pytania
pozdro
Józefina / 2007-07-21 14:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Czy Wy chłopaki znacie sie osobiście? Ile czasu się znacie? Pytam "Ja" i "Needle" bo jakoś tak czubicie się strasznie na siebie.... ja tam nic nie chcę pisać ....... ale "JA" takie zaczepne uwagi - coitowo-pochodne.... mogą sugerowac jaieś skrywane pragnienia....

Co do prac wykonywanych przez Needle i szybkości to ... są ludzie, którzy sprzątają i wykonuja swoje codzienne obowiązki jakoś tak szybko i naturalnie..... I tu znów odwołam się do tego mózgu nr 1 wg postu Warrena..... Jak masz ok mózg nr 1 to Jestes jak Needle... a jak masz w zaniku to jesteś jak Józefinka..... całe życie sprząta codziennie i nic a nawet gorzej..... Wierzchowce.... (tj rzeczy na wierzchu) .... atakują ją z każdej strony!
nowicjusz1982 / 2007-07-21 10:32 / Dzieciak *€* forum
hmmm to twoj dzien podobnie jak moj tez juz porobione wsio a teraz relaxx nad morze jade temperaturka teraz juz 27 c o kolo poludnia bede lezal na piaseczku morza polnocnego :))) zimny redbullikii slonko pzdr :)
Józefina / 2007-07-21 10:01 / portfel / Tysiącznik na forum
No No ja to bym tyle przez cay dzień nie opanowała...... Kurdę zmotywowałes mnie... idę posprzątać ten bajzel..... pranko też nastawię.... śniadanko drugie zrobię ooooo i umyję balkonik.... ok lecę .... Dzięki!

P.S. tak jak pisałam ten pierwszy móżg " Wg postu Warrena" od codzienności ... mam w zaniku... Kurdę w życiu bym tyle nie zrobiła tak szybko.... MOże o jakimś przeszczepie pomyślę.
anonim_03 / 2007-07-21 10:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ten pierwszy mózg to chyba nie od codzienności tylko od odruchów i bardzo szybkich reakcji.
pio24 LESZCZ / 2007-07-21 09:53 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Pełen podziw dla Pana i to wszystko do 9:40 dobra organizacja i jeszcze
lepsze zarządzanie kapitałem ludzkim ISO ileś tam
Pozdrawiam.
Patrycja.N / 2007-07-21 10:42 / portfel / Tysiącznik na forum
To ja za przykładem pana Needle / który od dziś został moim idolem :) najpierw pójdę na basen, a potem sprzątanko i na końcu relax :) choc moze pominę sprzątanko ;)
needle / 2007-07-21 11:00 / Bez rangi
bravko...znakomity tekst...
warren buffet / 2007-07-21 09:05 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Według MacLeana, mózg człowieka składa się z trzech systemów, które rozwijały się w różnych fazach ewolucji gatunku ludzkiego. System najstarszy, tak zwany mózg gadzi steruje najbardziej prymitywnymi mechanizmami naszych zachowań. Odpowiada on za regulowanie codziennych podstawowych czynności. Drugi system, tak zwany mózgiem paleossaków kontroluje przeżywanie i ekspresję emocji. Najmłodszy system to mózg neossaków. Jest odpowiedzialny za myślenie, werbalne komunikowanie się oraz rozwiązywanie problemów. Gdyby przyjąć, że setki milionów lat, w czasie gdy ewoluował mózg człowieka są równe tygodniowi – znaczyłoby, że system neossaków rozwinął się dosłownie przed minutą.
To naprawdę niewiele, aby móc do końca zapanować nad emocjami.


T. Zaleśkiewicz, Psychologia inwestora giełdowego. Wprowadzenie do behawioralnych finansów.
JA / 2007-07-21 09:42 / Tysiącznik na forum
właśnie przeczytałem przeprosiny leppieja ale ubawłem się wyślij ten tekst jemu pewnie się przyda co do emocjii, ale co my poczniemy jak chłoaka zmiotą ze sceny politycznej kto ten tragiczny kabareton będzie ubarwiać;)))))
najcz / 2007-07-21 09:26 / Tysiącznik na forum
ten mózg gadzi dobry na futures.Jak to się cofnąć?
Józefina / 2007-07-21 09:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Warren.... czekaj, czekaj ale od emocji jest ten drugi mózg ...tzn mózg paleossaków.... (przynajmniej tak zrozumiałam)..... a ten to chyba rozwinął się wcześniej niz przed minutą ( w tygodniowym wymiarze czasowym) .
No tak u mnie to pierwszy zanika na 100%, drugi z racji przebiegu ma parę przewodów do rakonstrukcji a trzeci w miarę jeszcze funkcjonuje dobrze hi hi hi.
warren buffet / 2007-07-21 09:17 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ale ten trzeci za rozwiązywanie problemów :)) wtedy tez pojawiają sie emocje he he.
Józefina / 2007-07-21 09:23 / portfel / Tysiącznik na forum
Warren a jake masz problemy... bo tak czuję przez skóre, że tak trochę w dołeczkju jesteś... Co się stało?
P.S. czosnek obniża ciśnienie - najlepiej tabletki z olejkiem czosnkowym - przyjazne dla wątroby ...... i rozmówcy :-)))))
warren buffet / 2007-07-21 09:26 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
czosnek obniza ?? nie wiedzialem :)) nie mam problemów, tylko mam dylematy czy bajtlik zostawić na tydzien bez kontroll :)
Józefina / 2007-07-21 09:45 / portfel / Tysiącznik na forum
kurde napisałam sie i mi sie wyszystko skkasowało.... a tak ładnie Ci napisałam.... dobra jeszcze raz... ale to juz nie będzie to....

1. skąd ta nazwa bajtlik?

2. Dylemat... Pomyśl jedziesz nad morze, jestes na plaży, siedzisz i jesz świeżą rybka prosto z kutra rybackiego popijając zimnym piwkiem, słonko świci .. a Ty nagle zrywasz sie i lecisz do najblizszej kawiarenki internetowej .... posprawdzać....

Idziesz sobie szlakiem górskim, piękny las, jaskinie na szlaku możesz zobaczyć różne zwierzęta, siedzisz pod drzewkiem wdychając powietrze przepełnione zapachem świrkowym (prawdzwym zapachem świerkowym a nie takim z taniej kostki do kibla) ... no więc siedzisz winasz kanapeczkę z konserwą turystyczną.. która przypomnia Ci wypady z wczesnej młodości..... pożniej schodzisz szklakiem do schroniszka... i tam zamęczasz Gąsienicową o możliwośc skorzystania z jej kompa z intarnetem...... Wyluzju! NIe bądź niewolnikiem....!
warren buffet / 2007-07-21 09:48 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu


2007-07-21 09:45:36 | *.*.*.* | Józefina
kurde napisałam sie i mi sie wyszystko
skkasowało.... a tak ładnie Ci napisałam....
dobra jeszcze raz... ale to juz nie będzie
to....

1. skąd ta nazwa bajtlik?

2. Dylemat... Pomyśl jedziesz nad morze, jestes
na plaży, siedzisz i jesz świeżą rybka prosto z
kutra rybackiego popijając zimnym piwkiem,
słonko świci .. a Ty nagle zrywasz sie i lecisz
do najblizszej kawiarenki internetowej ....
posprawdzać....

Idziesz sobie szlakiem górskim, piękny las,
jaskinie na szlaku możesz zobaczyć różne
zwierzęta, siedzisz pod drzewkiem wdychając
powietrze przepełnione zapachem świrkowym
(prawdzwym zapachem świerkowym a nie takim z
taniej kostki do kibla) ... no więc siedzisz
winasz kanapeczkę z konserwą turystyczną..
która przypomnia Ci wypady z wczesnej
młodości..... pożniej schodzisz szklakiem do
schroniszka... i tam zamęczasz Gąsienicową o
możliwośc skorzystania z jej kompa z
intarnetem...... Wyluzju! NIe bądź
niewolnikiem....!


jest git, tylko jak przyjade i będzie pare k mniej w portfelu to nie ładnie :)) ja tylko mysle co oddać a co chce trzymac... pomysle i napisze. spoko. ale dzieki za smaki przedwakacyjne :)

1. skąd ta nazwa bajtlik?

bajtlik to u nas portfel :)
Patrycja.N / 2007-07-21 10:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Tak Warren jedz odpoczywać, bo będzie z Tobą jak z tym strazikiem w tej fraszołce:

Łod roboty pokrziwiony,
Poszoł starzik na pyndzyjo.
Dyć hned umar umynczony,
Marudzyniym do znudzynio.
Bo z chłopami som kłopoty,
Jak niy styknie im roboty!
warren buffet / 2007-07-21 10:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jade jade :))
su_up / 2007-07-21 10:36 / _
łoj, przecie ładniasto napisane:)
warren buffet / 2007-07-21 09:19 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a może MacLean nie zrobił podziału na kobiety i mężczyzn :) bo znow by sie zaczeło :))
JA / 2007-07-21 09:09 / Tysiącznik na forum
cze warren a ty tak od rana już zgłębiasz psychologie:)) może najpierw jakaś małą czrna wypijemy??
pozdro
warren buffet / 2007-07-21 09:09 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja kawy nie pije, ale herbatke z chęcią sobie zrobie :))

pozdro :)
JA / 2007-07-21 09:14 / Tysiącznik na forum
nie piłeś nigdy? oj nie wiesz co tracisz to naprawde dobry napój:)) tylko czasem serducho się łapie po korytarzu jak się przegnie, no ale już u nas podają dobrą na wiele sposobów parzoną a i gdzie jestem zawsze przynjaniej próbuje może zaczniesz naprawde warto przynjamniej dla podniebienia;))
warren buffet / 2007-07-21 09:15 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jo mom i tak juz cisnienie za wysokie, wiec wiesz :)) nie zaczynam to nie bede pił :)
JA / 2007-07-21 09:18 / Tysiącznik na forum
moja na kawe nosem kręci bo mówi że jej fusy śmierdzą ale kiedyś ją przekonam no może i cieboie hehe;))
warren buffet / 2007-07-21 09:19 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
czasem łykne, ale nie zeby nałogowo :))
warren buffet / 2007-07-21 09:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
czytając troszke literatury fachowej, zostałem zdumiony jak bardzo złożonymi istotami jesteśmy. nabrałem respektu do zachowań tłumu, bo przecież on ma swoje prawa... nasze zachowanie uwarunkowane jest od tylu czynników, ze człowiek nie zdaje sobie sprawy z tegoż faktu...
miriam / 2007-07-22 11:32
Bez obrazu,powinneś od dawna podpisywać się WASER BUFON.Jesteś bardzo samotny,Forum jest dla ciebie antidotum?
ppprzemo / 2007-07-21 16:40 / Uznany Gracz Giełdowy
Jeśli jeszcze nie czytałeś to szczerze Ci polecam książkę "Naga małpa" Desmonda Morisa. Jak to mawiają nasi politycy - porażające...
JA / 2007-07-21 08:06 / Tysiącznik na forum
30 lipca premier wyrzuci z rządu ministrów LiS. W sierpniu będzie już gabinet mniejszościowy, a potem wybory. To scenariusz polityka PiS na najbliższe dwa tygodnie - pisze "Dziennik".

no to jaest jak móiłem 2 tyg temu kaczorki chowają głowe w piasek i na jesieni chcą oddać władze aby ten syf co zrobili za nich ktos posprzątał i podja działania trudne dla społeczeństwa ktróeych nie potrafili zrobić ale się niedziela zaczyna no cóż jakie społęczeństwo taka władza
AB / 2007-07-21 06:22 / Bywalec forum
Witajcie- zła wiadomość: Aldona zbliżyła się do "naszej" Anetki na 13 pkt !!!! To jest walka jak na giełdzie- do roboty!
Serdecznie pozdrawiam walczących.
bebe / 2007-07-21 02:10 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
no i dobrej nocki... WAM...pa...
pio24 LESZCZ / 2007-07-21 01:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wszyscy już w łóżeczkach to dobranoc FORUM
OD rana masaż proszę pamiętać do wszystko dla Anetki robi.
Zielonych snów życzę.
bebe / 2007-07-21 01:16 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
cacuszko pio24....pamietam....bo jakze....to prawie jak tygodniowe hobby...jak bawi....prawda..?
needle / 2007-07-21 00:17 / Bez rangi
piszemy na górze, co kto ma do kogo, OK?
pio24 LESZCZ / 2007-07-21 00:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ale TY jesteś OK po młodzieżowemu
needle / 2007-07-21 00:28 / Bez rangi
tak zagaję...
...różni piszą, nie zawsze się zgadzam, czasami rzadko...
...dziś...nawet nie mogę przeprosić, bo nieuczciwy bym był
a z Ciebie jestem zadowolonu, bo cegiełkę dokładasz i pożytek będzie jeszcze z Ciebie...
...jedem robi analizy, druga zna się na fundach, ktoś załatwi sprawę dla forum, a ktoś inny wklei dużo ciekawostek...
bywają ludzie homorzaści...tzn z poczuciem humoru...
...dla każdego jest miejsce, oby było w miarę kulturalnie i jak najmniej polityki
pio24 LESZCZ / 2007-07-21 00:58 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ja mam ciężki dowcip i TYLKO Ci co mnie znają są wstanie być ze mną, jestem normalny chyba ale życie jest ciężkie rozumiesz sam wiele już przeszedłeś.
Pozdrawiam
pio24 LESZCZ / 2007-07-21 00:49 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
thx needle jesteś wielki sorry że krótko ale 0.5 40 % obalone
cieżko myśli zebrać .Czas chyba na sen już może jeszcze numer wyjdzie?
pio24 LESZCZ / 2007-07-21 00:52 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
niżej w sprawiewózków napiasałe hehe
bebe / 2007-07-21 00:41 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
polityka...needle...jak by nie brac...to nasze zycie..ale nie my politycy....a politycy...za daleko od nas....dlatego....politykujemy.....bo boli...
.
a przynajmniej u NAS.....
needle / 2007-07-21 01:09 / Bez rangi
tak to nawet nie pisz!!!
ludzie nie mają pojęcie o polityce...tak jak o ekonomii...nawet inwestorzy giełdowi
przypomnij sobie co miałaś 20 lat temu, a co dziś masz
analizę zostawiam na weekend
JA / 2007-07-21 08:22 / Tysiącznik na forum
ale koleś jesteś ograniczony widze że jak cię politycy okradają to ci się podoba, zadaj sobo pytanie gdzie moglibyśmy być dzisiaj a nie gdzie jesteśmy gdyby złodzieskie głąby nami nie rządzili ale odpowiedz zajmie ci chyba dużo czasu
bebe / 2007-07-21 01:27 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
needle...polkula sie klania...przeczytaj mnie jeszcze raz...i pomysl...
a to co napisales..jest znakomite....pozdro....
needle / 2007-07-21 01:40 / Bez rangi
no nie wiem, tu przynajmniej 2/5 skałdu narzeka, że im się coś kisi, a z pozostałych połowa kupuje na górkach i ma pretensje do rządu o to
staram się pomóc, ale nie mogę kretynom ani zwyrodnialcom
bebe / 2007-07-21 01:52 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
needle...nie pij wiecej...bo...nie ..
ja przynajmniej...troche wiem...ale bladze...i nie skretenizuje sie..nie bede miala pretensji...nie kupie na gorkach...i do rzadu przez to nie bede miala pretensji...ok..
smieje sie pelna geba.......


ale powstrzymaj jezyk...bo...to ja moge.... jakom baba.....emocjonowac sie i kurde klocic...- polkule mozgowe.../ a widzicie profesorowie../
nawet mysle...nad dodatkiem do swojego nicka....
chyba klotliwa...lub...gadu..gadu... lub pyskata...lub cholera...pomysle...pozdro...
needle / 2007-07-21 02:09 / Bez rangi
alkohol nie ma z tym nic wspólnego...może entuzjazmu odrobina?
nie podnieca mnie...
...jak napisałem o 21: 42 to bez trunku
warren buffet / 2007-07-21 10:11 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
one zawsze mysla ze wszystko przez alkohol :p
needle / 2007-07-21 10:19 / Bez rangi
kobiety...niestety...ale niektóre lubię:-)...niektóre bardzo:-))
pio24 LESZCZ / 2007-07-21 00:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
BEBE PIĄTEK daj trochę na luz
Pozdrawiam Cię
bebe / 2007-07-21 01:24 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
pio24- dostajesz buziaka....pozdro...
smieje sie...do Ciebie...
pio24 LESZCZ / 2007-07-21 00:54 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
sobota sorry
krepek / 2007-07-20 23:50 / portfel / Tysiącznik na forum
gdzie nie czytam wszedzie o debiutach.....co poniedziałek to debiut....no chyba dzisiejszy wyjątek...
blueberg / 2007-07-20 23:53 / Tysiącznik na forum
ale.. dzisiaj jest Piątek... i dzisiaj debiut też był...
i w pon tez bedzie:)
blueberg / 2007-07-20 23:54 / Tysiącznik na forum
a! chodziło ci, ze dziś debiut nie w pon, ech pora spać
pzdr
blueberg / 2007-07-20 23:57 / Tysiącznik na forum
po "dzisiejszy" wstawiłem se domyślne dzień - zamiast debiut
krepek / 2007-07-20 23:56 / portfel / Tysiącznik na forum
no jak zwał tak zwal....nie da sie ukryć że niemal co dzień mamy debiuty...aż ciężko sie połapać....
krepek / 2007-07-20 23:56 / portfel / Tysiącznik na forum
a jak podaje PB Na GPW może zadebiutować ponad 30 spółek w ciągu najbliższych 6 miesięcy
blueberg / 2007-07-20 23:58 / Tysiącznik na forum
mnie to akurat nie martwi - na debiutach zarabiam
pzdr
krepek nielog / 83.18.231.* / 2007-07-21 00:12
bierzesz pkc'em na otwarciu:)
needle / 2007-07-20 23:49 / Bez rangi
Inwestor Krepek domagał się tematu na weekend...
...wprowadziłem i już
czytajcie...piszecie sami ciekawe rzeczy, a Krepka mianuję ...brygadzistą:-))
lojka / 2007-07-20 23:41 / Tysiącznik na forum
Dobrej nocki dla wszystkich

oj dzisiaj w nocy będzie się działo w Polsce :))))

pa
pio24 LESZCZ / 2007-07-20 23:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wyż demograficzny? za 9 m-cy
Józefina / 2007-07-20 23:46 / portfel / Tysiącznik na forum
Już teraz szukaj spólek .... udziałowców firm od wózków i pieluszek :-)
pio24 LESZCZ / 2007-07-21 00:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
mam dwie córki 18 i14
needle / 2007-07-20 23:53 / Bez rangi
z doświadczenia podpowiem...
...za pół roku wystarczy
...jak się brzuszki zarysują:-)
pio24 LESZCZ / 2007-07-21 00:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ale za rady dzięki
bebe / 2007-07-21 00:17 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobranoc....a dzisiaj kolorowych...
aszulski57 / 2007-07-20 23:30 / Tysiącznik na forum
Idę spać
Dobranoc.
Dziękuję za miłą rozmowę w szczególności Józefinie.
Józefina / 2007-07-20 23:31 / portfel / Tysiącznik na forum
No Pa! i pamiętaj Głowy do góry i wszystko będzie kolorowe ;-) hi hi hi Powodzenia!
PedroGonzalez / 2007-07-20 23:28 / Uznany Gracz Giełdowy
dobra spadam pospac :-) skoro o seksie to na zakonczenie :-))

Przychodzi facet do lekarza-kobiety.
- Proszę pani, ja mam taki problem, że mam erekcję 24 godziny na dobę. Co pani mi da?
- Całodzienne wyżywienie, nocleg i 1500 zł miesięcznie.
pio24 LESZCZ / 2007-07-20 23:32 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Też poproszę jak jest na recepte
Mozart / 2007-07-20 23:16 / Tysiącznik na forum
prosze panstwa gowno
pio24 LESZCZ / 2007-07-20 23:29 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
NIE SMACZNE
POZDRWIAM.Byłem dwa wersy czytałem
marlowe / 2007-07-20 23:22 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
?
pio24 LESZCZ / 2007-07-20 23:20 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
MOŻNA JAŚNIEJ CIEMNOŚĆ WIDZĘ 1PROMIL JUŻ ALBO DOPIERO
PedroGonzalez / 2007-07-20 23:19 / Uznany Gracz Giełdowy
jakie ? http://www.teksty.jeja.pl/gowno.php
marlowe / 2007-07-20 23:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
hahahahahahaha :D:D:D:D:D
blueberg / 2007-07-20 23:22 / Tysiącznik na forum
się uśmiałem..
pzdr
sumani_ / 2007-07-20 23:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
proszę o deklaracje na podanym wątku- nie na mail -trzymajcie się ,pozdrawiam
needle / 2007-07-20 23:20 / Bez rangi
krótko...
...w związku z tym, że prawie wszystkie nicki są moje;-))
...jak zbierzecie chociaż 1000zł na zjeździe dokładam 50zł...
...jednorazowo
i koniec
pio24 LESZCZ / 2007-07-20 23:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Igła BĄDŹ człowiekiem i krzynke piwa chociaż
needle / 2007-07-20 23:38 / Bez rangi
8 piw jak dotąd wygrali MONEYowicze w moich konkursach, też możesz spróbować:-)
nie są łatwe, ale ja cenię intelekt oraz wiedzę
do wrześnie jeszcze jakieś będą :-))
pio24 LESZCZ / 2007-07-20 23:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ale Twoje konkursa trudne są przecież jak mogli wygrać
młodzierz coraz mądrzejsza czy co
Pozdrawiam
blueberg / 2007-07-20 23:51 / Tysiącznik na forum
młodziesz!!, chłopie, młodziesz!!
pio24 LESZCZ / 2007-07-21 00:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dobre bo polskie
pio24 LESZCZ / 2007-07-21 00:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
MŁODZIEŻ promile teraz poprawnie
needle / 2007-07-21 00:33 / Bez rangi
ja popijaw wiśniówkę piwem...
...ale nasz język trudny...ale szanuję
bebe / 2007-07-21 01:05 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
needle..nasz polski jezyk...jest piekny...bo bardzo barwny....bogaty...przez to trudny...
i nie kazdy to zalapie..a jak zalapie...bedzie....rozumial....
oj wiele.....dot...uczuc...mysli...zycia...itd...duzo by mozna bylo mowic..reszta swiata to uproszczenia....dlatego...nam tak trudno...
na ile jestem zorientowana....to wiem...ze na 100 %....

a inni dlugo beda sie go uczyc...zrozumieja tylko ci co naprawde czuja....ot
zycie...na tej planecie...pozdro/na dole Ci odpisalam...."glosuj..abys nie dawal szans przeciwnikom"...pozdro...
a tak a"propo...barwy jezyka... wiesz..moze doswiadczyles..nie wiem...ale tez jest jeszcze glos..jezyk..gestow...zapozyczony od innych gatunkow...- nie koniecznie..- ktore bez slow..znakomicie sie porozumiewaja....- to chyba mix prawej i lewej polkuli mozgu...pozdro
needle / 2007-07-21 01:45 / Bez rangi
bardzo ładnie napisane:-))
i tak...głęboko
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy