Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Indeksy wzięły się do pracy

Indeksy wzięły się do pracy

Money.pl / 2007-08-31 16:12
Komentarze do wiadomości: Indeksy wzięły się do pracy.
Wyświetlaj:
topol2 / 2007-09-01 13:29 / Tysiącznik na forum
Prokom może nie mieć wogóle kontraktów. Kiedyś Wyborcza opublikowała artykuł, z którego wynikało, że 60 posłów z różnych ugrupowań miało tylko jedno zadanie: szukać zleceń dla spółek Krauzego. Panuje zdanie, że Prokom żadnego kontraktu nie wykonał poprawnie, a mimo to dostawał następne. To się chyba skończyło.
Z resztą każdy, kto się spotkał z ePromakiem, wie, jak to oprogramowanie jest wku........jące. Budzi litość i wściekłość. Oparte na bezpłatnej Jawie. Przecież to kompromitacja programistów. A potężne banki jednak zamawiały to w Prokomie. Może były zmuszone brać to barahło. Wystarczy zobaczyć oprogramowanie giełdowe zrobione przez Comarch. To są mistrzowie świata.
warren buffet / 2007-09-01 13:43 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
niestety promak to porazka... loguje sie po 30 sekund, modyfikacja zlecenia graniczy z cudem..... w wbk robie to migiem
bollullos / 2007-09-01 13:37 / portfel / Uznany Muł Pancerny
ABGSPIn to w sumie tez spółka żeglarza, ale n razie nie oberwała poczekam na rozwój wypadków i potrzymam, dla NATO to chyba nie on umowy załatwiał...
warren buffet / 2007-09-01 13:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja napisze tylko tak... jak są winni to pozamykac i w kajdany na 100 lat..... a spolki krauzego niech sobie dalej prosperują, tylko na nizszych, normalnych poziomach....

powtarzam: jak są winni, to chwała pisowi. jak są niewinni, to byla to zagrywka wyborcza.... i precz z komuna
cinek / 2007-09-01 13:25 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Ale to ich cyrk i ich małpy. To wszystko dzieje się w jednym obozie, w PiSie. Jak pamiętam to tylki PiS wychwalał Kaczmarka, Netzela i innych.

O Netzela to była przecież cała awantura i to Kaczyński ręczył za jego fachowość i uczciwość.
slaw / 2007-09-01 13:23 / Uznany Gracz Giełdowy
fajne przedstawienie ale ....... zarzuty na razie malo znaczace ....
warren buffet / 2007-09-01 13:44 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie ogladalem, ale slyszalem ze wczoraj w telewizji fajne taśmy pokazali
rotux_logo_nie / 83.29.42.* / 2007-09-01 13:35
Al Capone skazany został za banalne przestępstwa podatkowe...
Niełatwo dobrać się do tyłów ludzi potężnych/wpływowych.
bebe-b7 / 83.12.169.* / 2007-09-01 14:43
rotux...trafne....i baaaaaaaaaaaardzo ciekawe spostrzeżenie......bebe
zeppelin / 2007-09-01 12:44 / Tysiącznik na forum
Wracając do giełdy to rzucilem wlasnie okiem na rekomendacje dla Toory.
Erste Bank gratulujemy trafnosci prognozy!!! :)
"2006-10-13 28,10 Erste Bank kupuj - cena docelowa 34,10
2007-08-08 6,78 Erste Bank redukuj - cena docelowa - "
koro / 2007-09-01 13:35
Odnośnie Erste Bank to napisali niedawno :
" Analitycy Erste Banku w raporcie z 24 sierpnia obniżyli rekomendację dla Jutrzenki do "trzymaj" z "akumuluj", a cenę docelową jednej akcji spółki wyznaczyli na 210 zł. "
Odnosząc to do ekspansji jakiej dokonuje Jutrzenka i udziałów w rynku swojego segmentu to raczej powinni podać cenę docelową na 410 zł ...skromnie ! i zalecenie "kupuj" ...chyba że wydali to np. na czyjeś zlecenie ...hmm... aby fundusze mogły wejść taniej.

Pozdrawiam
Demon rynkow / 2007-09-01 12:32 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Mialem napisac cos o gieldzie i wszedlem na to forum ale widze ze juz na bankierze wiecej merytoryki a mniej polityki. Wicec podniecajcie sie dalej kaczmarkiem. Zegnam panstwa.
yayurek / 2007-09-01 12:52 / Kompulsywny looser na forum
nie podniecamy się, ale jesteśmy systematycznie zaśmiecani, ja nie wyobrażam sobie abym wszedł na jakieś forum historyczne czy polityczne i wszczynał tam dyskusję nad dywergencją między sygnałami na MACD i FAST STOCHASTIC, ale inni wyrażnie nie widzą sprzeczności, aby dyskutować na tematy polityczne wystarczy pójść do najbliższego osiedlowego sklepiku, na cholerę się męczyć i tutaj się wstukiwać
up / 2007-09-01 12:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jedyne wyjscie to umowic sie w innym miejscu,np. na forum pod czyims portfelem.Zaden przypadkowy wariat tam nie trafi.
Jesli ktos / np. Pedro,Warren,Tumok,Tafcik,Brydzia....ktokolwiek "normalny"itd/ uruchomi takie miejsce,chetnie zajrze.Na tutaj mam dosc.
rpp / 2007-09-01 12:59 / Tysiącznik na forum
zrozum, że ta "polityka" ma ostatnio większy wpływ na giełdę niż sygnały macd-a
up / 2007-09-01 13:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dokladnie to przeciez sam pisalem,tlumaczac ludziom zachowanie GPW. Co nie zmienia faktu,ze mam dosc.
jak dyskutowac,gdy po kazdym poscie wpisuje Ci sie h.h alboe ten co nie wiedzial o dziadku.
naprawde odechciewa sie.
Niech ktos rzuci haslo,moge byc nawet ja.Niech zrobi lipny portfel,zeby bylo miejsce na komentarze i bedziemy mieli miejsce jak BIG.
I staniemy sie niewidzialni dla wszystkich kopnietych.
rpp / 2007-09-01 12:27 / Tysiącznik na forum
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4451546.html => ten Lis to naprawdę straszny wieśniak. Pamiętam jak się oburzał na "małpę w czerwonym" a teraz pokazał, że nie jest ani trochę lepszy. wstydź się panie Lis, w starych dobrych czasach dostałby za takie coś... nauczkę od kolegów ze studia - dziś dostał poparcie i zachwyt
ts / 2007-09-01 12:34 / "Trial na giełdzie"
czytałem parę rzeczy na jego temat i on zawsze był chamski. to nic nowego.
Navigare----- / 2007-09-01 12:26 / Uznany Gracz Giełdowy
Prokuratura wyjaśni czy autostrada A4 z Katowic do Krakowa ma prawo jeszcze nosić tę nazwę oraz czy Stalexport, który administruje trasą, legalnie pobiera opłaty za przejazd.

Każdy, kto choć raz jechał śląskim fragmentem A4 wie, że z autostradą ma ona niewiele wspólnego. Ciągłe naprawy nawierzchni, zwężenia jezdni i korki powodują, że jazda do Krakowa to koszmar. Obecnie remonty trwają aż na siedmiu mostach i 24 kilometrach jezdni, a opłata za tę "przyjemność" wynosi 13 zł w jedną stronę....
...Opłaty za dziurawą drogę to nie jedyny zarzut posłów wobec administratora. Dotarli oni do poufnego aneksu do umowy koncesyjnej zawartej przez Stalexport. Są tam zapisy, które mogą blokować wykonywanie na drogach sąsiadujących z A4 remontów, które sprawią, że drogi te staną się darmową alternatywą dla autostrady. Aneks mówi, że jeśli przepustowość dróg alternatywnych się poprawi, a Stalexport poniesie z tego tytułu straty, to Skarb Państwa będzie musiał zapłacić firmie odszkodowanie
=============================================
oj chciałbym zeby stalexport dostal wreszcie w d... za tę autostradę... obawiam sie jednak ze to nierealne...
warren buffet / 2007-09-01 13:16 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja naprawde wybieram drogę przez Olkusz... przyjemnosc z jazdy
yayurek / 2007-09-01 12:06 / Kompulsywny looser na forum
bardzo przepraszam, szalenie lubię to forum, ale jest może jakieś jeszcze inne polskojęzyczne, bardziej nie tyle profesjonalne, co tematyczne, gdzie można np. bezposrednio wymieniać się wykresami
mam kilka ulubionych niemieckich, gdzie dyskusja trwa na przeróżne tematy (wszystkie oczywiście dotyczące forsy), przeróżnych rynków, dla przykładu podaję, moją ulubione niemieckie forum, i jego podfroum dotyczące rynku złota, brak chyba czegoś takiego w języku polskim?
http://tinyurl.com/2lwc29
Tech Itch / 2007-09-01 12:01 / "Pomiot Parkietów"
wszystkich was juz inwigiluje kochani
yayurek / 2007-09-01 11:54 / Kompulsywny looser na forum
czasami to ten BLOOMERG, nie jest taki głupi, przypominacie sobie ten artykuł z połowy kwietnia?
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=email_en&refer=home&sid=a3ZQ2wEaUkd8
przepraszam, że nie skróciłem, wolna sobota, lenistwo, łepek trochę boli po wczorajszym, mały dymek, muzyka America Latina - nirvana
pklark / 2007-09-01 11:49 / portfel / -
Powiem krótko -wypier...ć z polityką z tego forum .......bo juz rzy.ac mi sie chce tymi wszystkimi pisami.,kaczmarkami,kaczorami,ziobrami -to jest i ma być forum o giełdzie ,no ewentualne filozoficzne przemyslenia o wieczornym pifku jeszcze są dopuszczalne i nic więcej !!!!!!!
bebe-b7 / 83.12.169.* / 2007-09-01 15:07
pklark......ja też umię klnąć....ale ta polityka przedłużyła k9orektę.....emocje....emocje....odczytuj to giełdowo...nie każ sobie podawać na tacy - bo to cholerny błąd....myśl sam....i zarabiaj....
rpp / 2007-09-01 12:25 / Tysiącznik na forum
no tak - spadek wartości Petrolu o 20% to w zasadzie mało giełdowy temat...
A2 / 2007-09-01 11:49 / Spekulantka
Masz jakis problem z gielda? napisz )) rozwiaze.....
bebe-b7 / 83.12.169.* / 2007-09-01 15:09
A2....moje pięć....dobre....oj dobre...witaj...
nadaje bebe
pklark / 2007-09-01 11:56 / portfel / -
Mam problem -nie chce mi się juz tego forum czytac ,kiedys była tu merytoryka giełdowa( przydatna dla takiego leszcza jak ja) ,teraz zalała wszystko polityka i rozgrywki zwolenników PISu i zwolenników PO .........chcecie sie kopac to się kopcie ,ale na innym forum .........ja polityke i polityków mam głeboko w d.....( z wszystkich opcji ) -nie chce o nich słyszec ,czytac ,dyskutowac .........chce od tego bagna jak najdalej się trzymac -a tu nawet na forum money nie mozna od tej degrengolady uciec........
jarekon / 2007-09-01 12:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
tez juz mnie to męczy
jest tyle innych miejsc gdzie mozna by o tym pisac...........
popieram ale mysle ze pomysl jest bez szans.......... niestety
PS: kiedys czytalem wiekszosc wypowiedzi, pozniej przelatywale z gory na dól wylapując ciekawe info....... teraz tylko zaglądam i lookam na wypowiedzi tuz pod artykulem........

coraz wiekszy mają sens podfora pod portfelami inwestorow, bo tu coraz trudniej znalesc cos ciekawego.......

czyba ze jakies zamkniete forum gieldowe z moderatorem?? tylko kto mialby nim byc??
czas wracac do ksiazki....... lepiej na tym wyjde.......
pozdr
A2 / 2007-09-01 11:48 / Spekulantka
Z wczorajszej sytuacji , ktora okazala prokuratura najbardziej zmartwilo mnie , ze czlowiek o ograniczonych horyzontach myslowych kierowal policja .K.K byl w sumie chlopcem na posylki, bo byle koles mogl go poslac z jakas informacja.Naiwnosc , naiwnosc .............Powsadzac do paki i niech sie doksztalcaja.
bollullos / 2007-09-01 11:43 / portfel / Uznany Muł Pancerny
mój portfel:
Mci 16.78%
Millennium 14.56%
Emcinsmed 10.63%
Cciint 10.49%
Abg 9.64%
08octava 9.53%
Essystem 8.19%
UniGlobal 7.06%
Bytom 6.53%
Digital-pda 2.86%
Bioton 1.90%
Bytom PP 1.52%
Leasco 0.30%

poddaję pod rozwagę i krytykę
bollullos / 2007-09-01 11:37 / portfel / Uznany Muł Pancerny
przyznać się kto brał vision rano w czwartek i wywalał po południu? mi się nie udało, bo nie chciało zlecenie wejść, i mam teraz digital venue
ts / 2007-09-01 12:20 / "Trial na giełdzie"
to chyba szczęście że nie kupiłeś. członkowie zarządu już sprzedali. z 4gr. zrobiła im się 1zł.
bollullos / 2007-09-01 12:40 / portfel / Uznany Muł Pancerny
kurs poranny czw. - kurs popołudniowy w czw.
ts / 2007-09-01 13:48 / "Trial na giełdzie"
no chyba że w czwartek. jestem ciekawy jak będzie w poniedziałek.
bollullos / 2007-09-01 11:31 / portfel / Uznany Muł Pancerny
Cena / Zysk 16,16
Cena / War. Księg. 4,33
Free Float 0,53%

Europa
brydzia / 2007-09-01 11:24 / 10-sięciotysiącznik na forum
Przegląd prasy:
Koszmarny sen
(Gazeta Bankowa/31.08.2007, godz. 21:38)
Jedna z amerykańskich stacji telewizyjnych informacje o załamaniu na rynku kredytów hipotecznych rozpoczęła słowami: „do niedawna każdy kto miał tętno mógł dostać kredyt hipoteczny”.
yayurek / 2007-09-01 11:50 / Kompulsywny looser na forum
a dlaczego byli tacy zachowawczy i wymagali tętna? zamknęli się w ten sposób dla sporego kawałka rynku, takie stare amerykańskie powiedzenie traderów mówi, że kłopoty pojawiją się wcześniej czy póżniej, wszędzie tam gdzie banki działaja najagresywniej
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy