Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Indeksy wzięły się do pracy

Indeksy wzięły się do pracy

Money.pl / 2007-08-31 16:12
Komentarze do wiadomości: Indeksy wzięły się do pracy.
Wyświetlaj:
brydzia / 2007-09-01 11:20 / 10-sięciotysiącznik na forum
No to nie będzie rządów PO , PiS znalazł układ , którego założycielem był Lech

Chyba niepotrzebne wybory bo znów wygra PiS
swoją drogą dziwię się niektórzy są zdziwieni że oni się spotykają i kombinują , tak jest w każdym środowisku że się robi kółka wzajemnej adoracj , nawet PiS jest takim układem wzajemnej adoracji , można by powiedzieć układem

nie ufam nikomu ani Ziobrze ani Kaczmarkowi z Krauze , Netzlem , Kornatowskim , jeden układ bije się z drugim układem
szymon / 2007-09-01 12:59 / Uznany Gracz Giełdowy
w polsce sa zawsze uklady, co wiecej zeby rozbic stary uklad trzeba stworzyc nowy uklad :) i zawsze beda uklady....
warren buffet / 2007-09-01 11:25 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja chyba zaczne ufac karkosikowi :)
ts / 2007-09-01 11:46 / "Trial na giełdzie"
pod warunkiem że się z nikim nie spotka
cinek / 2007-09-01 12:22 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
On tylko z Kariną :))))
ts / 2007-09-01 12:33 / "Trial na giełdzie"
za to go nie wsadzą. przynajmniej na razie.
Jak przeglądnąłem te wszystkie taśmy na Kaczmarka, to dochodzę do wniosku, że Kaczory nabiły sobie punktów. Ludzie lubią, jak się goni złodziei, obojętnie z jakim efektem. Byle gonić. Ostatnio obracałem się w gronie starszych ludzi. Padły takie słowa-chociażby żabami biło, to pójdę głosować na PiS.
yayurek / 2007-09-01 11:02 / Kompulsywny looser na forum
drogi "człowieku, który coś tam....", czy mógłbyś być tak uprzejmy i poprosić głosy, które niewątpliwie słyszysz o podpowiedż, co kupić w poniedziałek i jak to szybko sprzedać, albo też na odwrót. Jak zapewne zauważyłeś to jest forum dumnych pasożytów, spekulantów, marginesu patologicznego, które w szczerym poważaniu ma defilady, saluty armatnie, akademie ku czci i przeciw czci
Po co masz kupować w poniedziałek. Trzeba zaczekać jakie wyniki napływu pieniędzy do TFI za sierpień. Jeszcze parę dni poczekaj i będą dane. Chyba już we wtorek. Zachowaj spokój i nie bądz nerwowy w poniedziałek rano, bo możesz kupić na górce. A najlepiej, to daj się wrześniowi trochę przegryść. Niech rynek dychnie trochę od twoich zleceń. Maklerom też daj odpocząć.
yayurek / 2007-09-01 11:12 / Kompulsywny looser na forum
dzięki "człowieku, który coś tam...", będę się tego trzymał
bollullos / 2007-09-01 10:52 / portfel / Uznany Muł Pancerny

http://www2.notoria.pl/sholder/?sjd=7f531aea1d52b76722799e502b0476bb

Niezłe, tu się można bardzo dużo dowiedzieć...
prześledzić jak się to będzie rozwijało...
tyle, że to wszystko matrix
wyobraźmy sobie, że ktoś z pierwszej 10 chce wszystko sprzedać
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa...
inwestor1975 / 2007-09-01 10:56 / Tysiącznik na forum
mnie najbardziej zastanawia roman
ponad 138 mln Impexmetal
yayurek / 2007-09-01 10:47 / Kompulsywny looser na forum
do przede wszystkim PedroGonzaleza
wciąż gram z dnia na dzień, zaś moja maszyna jest wciąż sceptyczna i wyrzuca:
The short-term recovery is likely to remain in place into first days of September. We are waitnig for a topping out in the short-term momentum indicators in early September to acces the medium-term risk. As medium- and long-term investor wait for evidence of medium-term cycle bottom, expected in october at the earliest, and February/March 2008 at the latest.
Jakoś korci mnie, ale moje skromne doświadczenie wykazuje, że to raczej cyborgi mają rację
jak uważasz. co Bernanke rozumie przez słowa "we act as neded", czy te "neded" to zwałka o jakieś 15%?
PedroGonzalez / 2007-09-01 10:58 / Uznany Gracz Giełdowy
nadal bede sie upieral przy tym scenariuszu...http://www.olo.com.pl/gpw/dj4.jpg
jestesmy prawdopodobnie na tym etapie z 98r. gdzie masz taki szereg szpulek...niezdecydowanie rynku wynikajace wlasnie na bazowaniu na wierze, ze bedzie dobrze i pocieszaniu typu Bernanke i Bush wczoraj....dlatego czeka nas tydzien rozhwiania a potem jedziemy do gory :) dlatego twoja maszynka pewnie bedzie nadawac komunikaty short/medium na przemian :)) naloze aktualny wykres DJ na ten z 98r. ale to wieczorkiem bo teraz musze na miasto jechac...:)
PedroGonzalez / 2007-09-01 11:07 / Uznany Gracz Giełdowy
dodam jeszcze, ze ten okres na naszej GPW to jest lepszy od kroczacej do przodu hossy :))) przy takim rochwianiu mozna naprawde troche % "natrzepac" :)) raj dla spekulantow zerujacych na ludziach o rozhwianym osrodku decyzyjnym (kupuja i sprzedaja jak tylko cos stuknie puknie gdzies w oddali) :-)) nerwy na wodzy :))
brydzia / 2007-09-01 11:24 / 10-sięciotysiącznik na forum
ale na takim rynku ludzie w funduszach nie zarobią i myślisz że ile będą czekać na te 150% w rok z reklamy
mrazi / 2007-09-01 11:31 / Bywalec forum
Nie no brydzia fundy też się bawią....no chyba, że to Ty wczoraj na koniec sesji wywaliłaś lekką ręką 10mln na MNI na koniec sesji z limitem kilka procent wyższym:)
mrazi / 2007-09-01 11:23 / Bywalec forum
I tu masz Pedro rację w 110% :), kocham takie okresy na GPW. Jak jesteś czujny to trzepiesz aż miło...
yayurek / 2007-09-01 11:09 / Kompulsywny looser na forum
kochajmy fundusze
yayurek / 2007-09-01 09:52 / Kompulsywny looser na forum
ludzie, traagedia, traaaagedia, pomóżcie, rąbneli mi z samochodu całą moją płytotekę SUPER TRAMP, było jeszcze trochę GENESISA i innych, ale to jakoś odzyskam, ale Super... to tragedia, nie wiecie skąd można to ewentualnie pościągać, oczywiście pomijam zadawanie mojego pytka do ludzi poniżej lat 35, dla nich Super Tramp to prawie to samo co Jiimy Fog, Zioberku mój kochanieńki, jak odnajdziesz to zagłosuję na Ciebie i Twoje PiSiórki (a g....o wcale nie zagłosuję)
bollullos / 2007-09-01 10:15 / portfel / Uznany Muł Pancerny
Zioberko to może Twój komp znaleźć z pirackimi nagraniami, jak bardzo prosisz o wsparcie, oni ostatnio kolekcjonują m.in. twarde dyski
inwestor1975 / 2007-09-01 10:30 / Tysiącznik na forum
a skąd romuś wziął 38 mld w 3 msc??
bollullos / 2007-09-01 10:55 / portfel / Uznany Muł Pancerny
hmmm zastanawia. może dostał kredyt?
bollullos / 2007-09-01 11:00 / portfel / Uznany Muł Pancerny
zwiększył udział w impexmetalu z 5 mln akcji do 138 mln akcji
PedroGonzalez / 2007-09-01 10:06 / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.torrentz.com/b72b3863f72e391203301ae19750bbf43869664e
cala dyskografia...jakbys mial slabe lacze to powiedz sciagne ci to bo mam szybkie lacza w domu i w robocie...
PedroGonzalez / 2007-09-01 10:00 / Uznany Gracz Giełdowy
co ci rabneli ? passata miales ?
Krepek nielogo / 83.18.231.* / 2007-09-01 10:07
teraz jest sezon na golfy 3, one zawsze są w obiegu:)
bollullos / 2007-09-01 10:19 / portfel / Uznany Muł Pancerny
to było kilka lat temu, teraz chyba chryslery
yayurek / 2007-09-01 10:28 / Kompulsywny looser na forum
dzięki, mam oczywiście faszystowski, ale oczywiście używany, żeby nie było, jestem biedny, Polska jest dla mnie, wybili tylko szybę. Kilkanaście lat temu ukradli koledze Merca, z żadkim jeszcze wóczas telefonem komórkowym wewnątrz. Dzwoni kolega na ten telefon:
- Panowie, po co wam trudności ze sporzedażą, może się jakoś dogadanmy
- Dzięki za troskę, ale nie martw się o nas h...ju, jakoś sobie poradzimy
PedroGonzalez / 2007-09-01 10:47 / Uznany Gracz Giełdowy
polecam alarm z radiowym powiadamianiem na pilota...stawiasz sobie taki w domu i przynajmniej zdazysz do okna dobiec...do tego jak wyje za oknem alarm to wiesz, czy to twoj czy nie i nie trzeba z wyra sie zrywac :) zasieg do 500m....:)
warren buffet / 2007-09-01 09:44 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ałkowita klęska Euro 2012 na Ukrainie

INTERIA.PL

Piątek, 31 sierpnia (17:21)

Prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko zlecił rządowi Wiktora Janukowycza przyspieszenie przygotowań do Euro 2012. Prezes ukraińskiej federacji piłki nożnej Hryhorij Surkis ocenił tymczasem, że przygotowania do mistrzostw Europy w jego kraju to "całkowita klęska dyscypliny wykonawczej".

"Jeśli polecenia prezydenta i premiera (Ukrainy) nie są realizowane w określonych terminach, a zamiast tego urzędnicy dyskutują w mediach, czy dana decyzja jest dobra czy niedobra, to należy się zgodzić, że jest to niebezpieczna tendencja" - powiedział Surkis w wywiadzie dla jednego z ukraińskich tygodników.

Zdaniem szefa Federacji Futbolu Ukrainy, decyzje ukraińskiego komitetu organizacyjnego Euro 2012 są ignorowane przede wszystkim przez urzędników z otoczenia premiera Janukowycza.
"Jednak, pomimo ich starań (urzędników), nasza ścisła współpraca z szefem rządu układa się dobrze" - podkreślił Surkis.
czytaj dalej

=========
mozemy se podać reke z bratankami.... ufff, przynajmniej wstyd rozejdzie sie po wiekszej powierzchni ziemi
yayurek / 2007-09-01 09:32 / Kompulsywny looser na forum
dobrze, że nie pojechałem wczoraj na łódkę na Mazury, w obecnej sytuacji takie wyprawy mogą być dwuznacznie rozumiane, a czy słyszeliście o tym, że cała siódma flota naszego śmiesznego mocarstwa została skierowana na Morze Śródziemne?
sokoloa / 2007-09-01 10:05 / "Gorąca głowa"
Nie. A w jakim celu?
bollullos / 2007-09-01 10:18 / portfel / Uznany Muł Pancerny
podobno Krauze szuka bezludnej wyspy gdzie zakopie milion kopii płatnika dla przyszłych pokoleń...
brunet-k-izra / 83.12.116.* / 2007-09-01 09:16
A ja uwazam ze wiecej niz 50%.grajacych na giełdzie ma kase jak to muwia ./? {pierwszy milion trzeba ukrasc} i z tad miejwiecej wiekszosc ludzi przy kasie w tym kraju ma kase.......
Motłoch / 195.225.68.* / 2007-09-01 12:10
Nie łam się i pisz...
Przedkładam celność twojego poglądu nad ortografię...
No może nie dosłownie że 50%...
Ale od wielu wonieje ubecki zapaszek...
Albo nienawiść...
Albo choroba psychiczna...
Wystarczy przejrzeć komentarze niektórych i sprawdzić ile % w nich to polityka...
kkkoch / 2007-09-01 10:56 / Bywalec forum
Rety! Trzy błędy ortograficzne w jednym zdaniu , chłopie proponuję, żebyś stosował jednak polskie znaki (ą,ę...) może wtedy da się coś zrozumieć bez rozwiązywania rebusów. W kwiatku "z tad miejwiecej" przeszedłeś samego siebie.
Pomijam porażającą mądrość wypowiedzi.
HolderSor / 195.225.68.* / 2007-09-01 10:08
Czytając te bzdury wypisywane na przeróżnych
"forach" mam wrażenie że większość to emerytowani ubecy,
Tylko oni mają czas i taką nienawiść aby wypisywać
przeróżne głupoty...
Ja czasu nie mam..
Po 2gie nie mam przyjemności czytać tych głupot...
Po 2cie widzę, że forum Money przekształca się w
tubę propagandową PO, p.Krauzego, ubecji...
Więc znikam
Bez obustronnej straty...
nostradamus / 83.29.84.* / 2007-09-01 12:18
tak napisz na krauzego to przyjdą do ciebie do domu, tak to komuchy złodz
Odi profanum vulgus / 195.225.68.* / 2007-09-01 12:31
Już się boję...

Tak jak wyczytałem kiedyś na blogu kataryna.blox.pl, że
prokuratorzy prowadzący sprawę B.Blidy bardziej "bali się"
w istocie rzeczy mediów i dziennikarzy, niż Ziobry
Wg Kataryny byli w tej sprawie nawet nad-obiektywni...
Bali się bo Ziobro jest teraz ale pózniej już nie...
A oni "napiętnowani" przez określonych dziennikarzy np GW
będą przegrani...

Kaczynscy przeminą a najlepszy płatnik zostanie...
sokoloa / 2007-09-01 09:10 / "Gorąca głowa"
Następne posiedzenie FED jest 16 czy 18? Do tego czasu powinno byc dobrze i jeśli będzie za dobrze to fed nie obniży stóp i na następnym posiedzeniu nie będzie tak różwo.
Do tego czasu jestem spokojny.
wladyslaw / 2007-09-01 09:33 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
18-go. Wydaje się, że po wczorajszym wystąpieniu dobrego wujaszka Busha, który zapewnił, że rząd będzie czuwał, aby biednym kredytobiorcom nie wyrządzono krzywdy, jednak konkretne działania leżą w gestii Fed oraz po ostrzeżeniu Bernanke o groźbie wzrostu inflacji, Amerykanie już nie liczą na obniżenie stóp procentowych(po obu wystąpieniach wszystkie trzy główne indeksy giełdowe wyraźnie spadły).
najcz / 2007-09-01 10:20 / Tysiącznik na forum
Fed jest przygotowany do dalszej ewentualnej obniżki stopy dyskontowej, jeżeli tylko zaistnieją przesłanki do takiego kroku.
w.p
sokoloa / 2007-09-01 09:07 / "Gorąca głowa"
Witam.
Taśmy video nie stanowią dowodów w polskim sądownictwie, jednak w/g mnie to bardziej obciążające są nagrania telefoniczne. Z kamer nic szczególnego nie wynika. Jeśli ja bym wjechał na 40p i wszedł do pokoju R.K na 10 sek. zorientowałbym się że to nie mój pokój, przeprosiłbym i wyszedł to pewno zastanawiano by się co mogłem przekazac w 10 sek. Nawiązuję do rozmowy 3 sek, powiedział pewnie "wpadaj, jest git" i tyle..
Ogólnie to szopka w telewizji. Zamiast po cichu załatwic sprawe i mnie poinformowac o wynikach to oni nawet insynuacje przedstawiają.

PIS nie wygra, zobaczycie. Chociaż zwolenników ma.

Ostatnio w radio wypowiadała się Pani profesor i tak strasznie zachwalała rządy PiSu, że hej--miejmy się na baczności bo tamte wybory też PiS miało przegrac....
wladyslaw / 2007-09-01 08:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
"Kaczmarka, Kornatowskiego i Netzla zatrzymano. Ale Krauze jest na wolności. Władza ogłosiła tylko, że ma zamiar go zatrzymać.

Dlaczego? Przecież - przypomnijmy - "zatrzymania wszystkich osób w tej sprawie wynikały z konieczności dokonania z ich udziałem niezbędnych czynności procesowych w tym samym czasie" (słowa prokurator Marzanny Muchy-Podlewskiej). A co robi ABW po zleceniu przez prokuraturę zatrzymania czterech osób naraz? Zatrzymuje trzy z nich, a następnie - to słowa samego prokuratora krajowego Dariusza Barskiego - "realizuje swoje czynności i zapewne bada, gdzie jest pan Krauze".

A przecież dla dobra śledztwa, które ostatecznie obnaży układ, konieczne byłoby zatrzymanie w pierwszym rzędzie właśnie Krauzego!

Jak to możliwe, że w akcji prowadzonej przez kwiat prokuratury i służb specjalnych rządu PiS popełniono tak poważny błąd?

Wytłumaczenia są trzy:

• ABW po prostu nie wiedziała, że szef Prokomu jest za granicą. Ufnie wkroczyła do jego domu, by - tak jak pozostałych - skutego w kajdanki przewieźć do prokuratury. Tylko jak w to uwierzyć, skoro pozostałe elementy układu były precyzyjnie namierzone. ABW nie wiedziała, że Krauze przekroczył granicę kraju, a wiedziała, że Kaczmarek nie śpi w domu, tylko u reżysera Sylwestra Latkowskiego? Nieprawdopodobne.

• ABW wiedziała, że Krauzego nie ma w Polsce. Ale prokuratury to nie zraziło. Wręcz przeciwnie - zyskała możliwość postraszenia biznesmena i przywołania go do porządku. A elektorat PiS otrzymał igrzyska, żywy dowód na istnienie układu i na to, że rząd PiS z układem walczy (co ogłosił wczoraj sam prezydent RP). Prawdopodobne?

• Cały układ z Krauzem na czele jest po to, by zamknąć usta Kaczmarkowi i Kornatowskiemu. Bo Kaczmarek powiedział już za dużo rzeczy kompromitujących rząd. I miał zamiar mówić dalej. A Kornatowski mógł te słowa uwiarygodnić i dodać coś od siebie. Bardzo prawdopodobne".


Źródło: Gazeta Wyborcza
up / 2007-09-01 08:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
cala ta impreza,uruchomiona wlasnie teraz,jest wylacznie po to,zeby zmusic opozycje do wyborow.Poniewaz dalsze trwanie teraz jarka sprowadziloby notowania PiS do zera.
Jak widac,udalo sie,bo nawet SLD chce juz rozwiazania Sejmu.
W tej kocepcji Krauze nie jest do niczego tu potrzebny.Wroci,zamkna go.Nie wroci,jeszcze lepiej,od razu elektorat powie ze winien i sie boi,nie trzeba nawet niczego udowadniac.
teraz rocznica wrzesnia,pare imprez,pare glupich,patriotycznych gadek i mamy sznase obudzic sie znowu z PiS u wladzy,tyle ze teraz juz na zawsze, jak od poczatkuobiecywal jarek.
Prowokacja dziala,na kazdym forum pojawily sie posty ziejace nienawiscia do opozycji i popierajace jarka.
Episkopat miczy,a Rydzyk zatkany 15-a milionami zapewne znow zrobi swoje.
/
wladyslaw / 2007-09-01 08:45 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A mnie się wydaje, że ludzi naiwnych, wierzących w możliwość spełnienia czczych, komunistycznych wręcz obietnic PIS z każdym dniem ubywa. Do większości ludzi dotarła już świadomość, że nawet sama nazwa tej partii jest niezręczna, gdyż sugeruje, iż prawo i sprawiedliwość to dwa różne pojęcia, czyli że partia o tej nazwie programowo w sposób niesprawiedliwy stosuje prawo i prawnie sankcjonuje niesprawiedliwość. Moim zdaniem ta partia wkróce zniknie ze sceny i zostanie zapomniana jak niesławne Porozumienie Centrum.
Pospólstwo / 195.225.68.* / 2007-09-01 10:38
Przybywa
up / 2007-09-01 08:56 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Widzisz,najstraszniejsze jest to,ze wg. ostatnich badan wciaz ponad 30 % w to wierzy.I widze,jak uaktywnili sie znow ich zwolennicy.
Teraz wszystko bedzie zalezec od frekwencji wyborczej.jesli ludzie znow nie pojda masowo glosowac,zginiemy i nigdy juz sie od nich nie uwolnimy.J esli wygraja,zmienia konstytucje i do konca zagarna cale panstwo.
Wierze,ze do tego nie dojdzie,moj brat nie wierzyl i wyjechal,kasujac tu wszystko.Ja jeszcze wierze
HolderSor / 195.225.68.* / 2007-09-01 10:03
Człowieku nie ty będziesz dyktować
kto w co ma wierzyć...
up / 2007-09-01 08:57 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jade po zakupy,moze potem zajrze,milego dnia
wladyslaw / 2007-09-01 09:00 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Udanych zakupów. Mnie też to dziś czeka. Miłego dnia.
A2 / 2007-09-01 07:58 / Spekulantka
Jest jeszcze jeden problem - czytamy w gazecie. Europejski nakaz aresztowania obowiązuje tylko na terenie UE. A Krauze z Zurychu właśnie wybiera się nad Morze Śródziemne, po którym zamierza pływać na luksusowym jachcie. Jest tam wiele portów, które do Unii nie należą.

Jest jeszcze jeden powód, dla którego Krauze nie wraca. Biznesmen i jego otoczenie doszli do wniosku, że zostanie on zatrzymany zaraz po wylądowaniu w Polsce. - Potem w telewizji pokażą go skutego w kajdankach, w otoczeniu panów w kominiarkach. To mogłoby wywołać panikę akcjonariuszy - mówi doradca Krauzego. Dlatego przedsiębiorca postanowił przeczekać za granicą, aż opadną emocje. Dopóki jest poza Polską, może kontrolować sytuację.

Według "Dziennika", kilkadziesiąt ostatnich godzin było jednak dla biznesmena dramatycznych. Krauze dowiedział się, że dostał zarzuty, gdy był w Zurychu. Natychmiast rozdzwoniły się telefony. Odezwali się zagraniczni inwestorzy. Chcieli wiedzieć, jakie przestępstwo popełnił przedsiębiorca.

Potem zaatakowały banki, w których firmy Krauzego mają otwarte linie kredytowe. Niektóre chciały wpłacenia potężnych depozytów pieniężnych w związku ze spadkiem wartości spółek. Jednak w piątek sytuację udało się opanować.
up / 2007-09-01 08:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
za tydzien rozwiazanie Sejmu,prawie pewne.Bez trudu przeczeka.
Nie maja ZADNYCH dowodow,ze kaczmarek byl u niego.
Nie widac ani ze wchodzil,ani ze wychodzil.
W nagraniach z rozmow nie ma NICZEGO konkretnego.
Na jednych zdjeciach kaczmarek jest w krawacie,na innych bez.
To wskazuje na manipulacje nagraniem i skladanke.
Calosc,rzucona teraz,wraz z tekstem o ukladzie co buduje Polske dla bogaczy,pieknie sie wpisuje w przedwyborcza atmosfere.
Straszne jest to,ze jak widac po nicku obywatela ponizej,wszystko to wciaz pada na podatny grunt i wciaz ok. 30 % wierzy w PiS.
HolderSor / 195.225.68.* / 2007-09-01 09:59
Widzę, że jesteś adwokatem Krauzego...
Bezpłatnym?...
Zaślepionym nienawiścią?...
Albo "pożytecznym idiotą"...
Zresztą takich "pożytecznych idiotów" na forum jest więcej

No tak Kaczyńscy są, Kaczyńskkich nie będzie
Krauze, najlepszy płatnik będzie zawsze...
Up, Up-and-Up, Kropka, R.K
Kto to?
Co to?
Marins / 2007-09-01 02:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobranoc wszystkim...
Bull / 2007-09-01 02:28 / Bywalec forum
zobaczcie ile jest wart karkosik, ciekawe, chyba juz zaczal gonic warrena b. :))
Bull / 2007-09-01 02:29 / Bywalec forum
zapomnialem o linku
http://www2.notoria.pl/sholder/?sjd=7f531aea1d52b76722799e502b0476bb
zikzakus / 82.23.127.* / 2007-09-01 09:25
Ew. chyba tylko ksieza, wplywow z tacy ;)
up / 2007-09-01 07:41 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
miliony ludzi nie znaly swoich dziadkow,bo umarli lub zgineli.
miliony ludzi nie wiedza,co robili ich dziadkowie
miliony ludzi,w tym Polacy,byli sila wcielani do obcych armii,od zaborczych po sowieckie i niemieckie.
Uzywanie swiadome takiego loginu swiadczy,ze jestes idiota po praniu mozgu.
Don Pedro / 83.8.81.* / 2007-09-01 02:07
No, nie ... :)
przyjacielu - jestes nie do podrobienia.
Wiesz, co - pogadaj z szymkiem, obgadajcie strategie na jutro
dajcie nam cynk w poniedzialek z rana - jak bylo
alleluja
Marins / 2007-09-01 01:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Jutro to wszyscy imprezkują....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy