Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Inflacja w Polsce. Zaskakujące dane GUS

Inflacja w Polsce. Zaskakujące dane GUS

Money.pl / 2014-06-13 15:44
Komentarze do wiadomości: Inflacja w Polsce. Zaskakujące dane GUS.
Wyświetlaj:
gościówamagda / 178.235.24.* / 2014-06-13 20:03
Już od kilku lat nie ma Banku Zachodniego WBK, tylko Santander Consumer Bank.. :)
gościu / 77.253.107.* / 2014-06-13 20:18

Już od kilku lat nie ma Banku Zachodniego WBK, tylko Santander Consumer Bank

Doucz się. Jest grupa finansowa Santander, do której należy zarówno BZ WBK jak i Santander Consumer Bank.
Kszyhooo / 78.8.163.* / 2014-06-13 16:10
Witam
Proponuje podnieść o 10-15 % ceny na gaz energie elektryczną i wodę i juz będzie po deflacji, proste no nie panie premierze DT
wioska / 83.238.13.* / 2014-06-13 15:58
a co tu jeszcze ma rosnąć. Ceny te same co za granicą, albo droższe, a ludzie zarabiają 3 razy mniej. Wiadomo że statystyczny Polak chce od razu stać się miljonerem, a swoim pracownikom najlepiej nie płacić nic. Dlatego pracowity Chińczyk, który da lepsze ceny restauracyjne wygrywa. Byłem w tym roku w niemczech pomidory po 4zł na pln, a w polsce na bazarze obok mojego bloku 6zł. Postanowienie - nie będę kupować pomidorów aż ceny będą co najwyżej takie jak w niemczech i tak z wszystkim. Sprzedawcy sprzedają owoce po kilkanaście zł za kg - i ile ludzi to kupi? Może ta stara emerytka moja sąsiadka, której od do nie starcza? A może syn student mojej znajomej, który je smalec? A może pozwoli sobie na to ktoś komu zostaje 400zł na utrzymanie po opłatach. Nie moi drodzy, ludzie pieniędzy nie mają. Ceny z kosmosu, polak sam sobie jest winny. Ale kupujmy zagraniczne towary, przetargi niech wygrywają firmy z chin, szwajcarii, niemiec a polak - jak zwykle dureń niech się dziwi że nie ma pracy. Albo wini za swą bezdenną zawistną głupotę Tuska.
almondo. / 164.127.112.* / 2014-06-13 15:44
chyba złoże pozew w sprawie zbyt wysokich stóp procentowych w Polsce i będę domagał się odszkodowania od państwa co wy na to?

Najnowsze wpisy