Forum W wolnym czasieUwagi do Money.pl

Informacje na temat zarobków z zagranicy

Informacje na temat zarobków z zagranicy

lukasz22 / 172.212.195.* / 2007-04-17 22:24
WItam!!! Mam pytanie chcę się rozliczyć z dochodów uzyskanych w anglii. Jest jeden mały problem, polegający na tym, że zaginęły mi cztery payslipy(tygodniowe) z dochodami uzyskanymi w 2006 roku, problem że nie mam jak ich odzyskać a sumy nie pamiętam, a wtej firmie już nie pracuje, a z uzyskaniem jakichkolwiek dokumentów po dłuższym czasie jest wręcz niemożliwe(tak jest w przypadku tej firmy). Czy urząd skarbowy polski wysyła prośby o udostępnienie zarobków uzyskanych w anglii do angiekskich urzędów lub pracodawców?Czy jeśli nie przedstawie wszystkich dokładnych danych w tym przypadku tych czterech payslipów, czy moge spodziewać sie kontroli lub kary za podanie nieprawdziwych danych? Urząd skarbowy posiada miejsce zatrudnienia czyli anglia. W jaki sposób urząd skarbowy sparwdza czy ja rozliczylem sie poprawnie i nie skłamałem, przecież przy oddaniu PIT-u nie oddaje żadnych danych o moich dochodach( wylkuczając kontrole gdzie jestem wzywany z wszystkimi dokumentami wg których się rozliczyłem)? pozdrawiam

Najnowsze wpisy