Forum Forum inwestycyjneFundusze

ing a wyplata odszkodowac

ing a wyplata odszkodowac

mazena-87@wp.pl / 2011-08-30 08:44
Moj narzeczony zginal w wypadku, przez prawie 3 lata placil skladki na 3 filat w ing strategi lwa. Z tego co wiem przepisal ta polise na mnie w razie jakiegos nieszczescia. Czy teraz mozliwe jest pobranie jakiegos odszkodowania??
Wyświetlaj:
mazena-87@wp.pl / 2011-08-30 16:55
Dziekuje za wiadomosc. Z OFE dostane odszkodowanie bo poinformowala mnie o tym ksiegowa z jego firmy, zastanawialam sie tylko nad tym lll filarem w ING. Skontaktuje sie z jego agentem.
rafugość / 77.45.49.* / 2011-08-30 11:10
Oczywiście, że jest możliwe. Musisz tylko poszukać polisę, którą mial; narzeczony i wtedy:
1. możesz zadzwoić do agenta, który się opiekował polisą narzeczonego (może znajdziesz w dokumentach wizytówkę) lub,
2. zadzwonić na infolinię 0801203040 i tam przedstawić sprawę (ale musisz znać nr polisy) lub,
3. udaj się do najbliższego oddziału ING (adresy masz na stronie ingzycie.pl) tam też powiedzą Tobie co masz robić.

Sprawdź jeszcze gdzie narzeczony miał II filar czyli OFE - może tam też jesteś uposażona - tam też można otrzymać zwrot środków.

Pozdr.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy