Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

ING rozpoczął rekomendowanie CI Games od 'kupuj' i wyceny 30,6 zł

ING rozpoczął rekomendowanie CI Games od 'kupuj' i wyceny 30,6 zł

Wyświetlaj:
tchesy / 78.10.128.* / 2015-10-21 18:38
Piszesz - no ja się nie dziwię po tym jak pokazali że jednak potrafią robić gry na poziomie światowym...Ty się nie dziwisz, ale zapewne nie wiesz;)) - zaraz może i tu się pojawi wiadomy pożal się Boże ekspercisko :) i nadmieni uprzejmie, że nie oni, a Deck13:) Zapominając, ze ryzyko przy produkcie nie ponosi podwykonawca, a producent i zaraz się zacznie standardowa wymiana poglądów. Tymczasem można jednak spokojnie zając się kursami papierów spółki, które idą w górę co rekomendacji INg dodaje walorów sensowności.
Ostry722 / 89.79.218.* / 2015-10-19 17:22
Ludzie co tam 24,50 zł już a zaczynali odbijać się od 7 zł. Targi pokazują na co stać polaków , wydaje się więc że rekomendacja jak najbardziej trafna. Czy jest pod co grać , no niby to dopiero w przyszłym roku ma być premiera SGW3, ale widać że Firma odzyskała zaufanie, no ja się nie dziwię po tm jak pokazali że jednak potrafią robić gry na poziomie światowym.
Sagittariuss / 78.9.151.* / 2015-10-16 22:19
No i to jest bardzo ładna prognoza. Widząc po skokach jakie zanotowaliśmy w ostatnim czasie nie jest to głupie. Ja oczywiście życzyłbym sobie skoków jak największych, bo sam chętnie bym na tym zarobił :P Premiera Snipera mocno podciągnie akcje, tym bardziej jeśli okaże się skukcesem a to akurat przewidzieć nie trudno. No nic, zobaczymy jak będzie się zachowywał kurs. A o DM BOŚ naprawdę szkoda sobie strzępić języg, o tych "specach" i "ekspertach" rodem z kentucky powiedziano już chyba wszystko :P
NativeBlood / 78.8.12.* / 2015-10-15 17:39
No i widać wreszcie jakąś logiczną rekomendację, bo po tym bzdetach, które nawypisywał niedawno DM BOŚ, to po prostu aż głowa bolała. Co ciekawe wcale nie byłbym wcale taki pewien, czy to aby na pewno wciąż nie za niska wycena, ponieważ wzrost akcji na przestrzeni ostatniego miesiąca, gdy nie było już tylu materiałów od CI Games wciąż był bardzo szybki i regularny. Ciekaw jestem co się stanie w miesiącu premiery gry. Wszystko wskazuje na to, że ciężko będzie przewidzieć O ILE wzrosną ceny, bo o spadku mowy być nie może. :)
tchesy / 78.8.38.* / 2015-10-15 09:45
Przyznam, że to w sumie niezwykle zabawne jest;) BOŚ zasuwa pasztecik o "przeszacowaniu wartości akcji CIG" natomiast ING spodziewa się rekordowych wyników w 2016 roku. No i jak zyć premierze? paranoja po prostu i ciężko mieć zaufanie do analityków. Z Bośni. No bo przeciez prognoza ING opiera się na realnych podstawach (czy wszystko tak pójdzie jak prognozują, to się jeszcze okaże) ale jednak podstawy są do takiegiej wizji tematu.
Judas123 / 217.153.136.* / 2015-10-13 21:57
Zdecydowanie tej rekomendacji bliżej do prawdy. Wyraźny wzrost przez cały rok 2015 do tej chwili jest zdaje się wystarczająco potwierdzać tę wycenę. Sukces LOTF - gry, która w ogóle nie była reklamowana - był fundamentem dzisiejszych sukcesów, a nadchodząca premiera Sniper: Ghost Warrior 3, wokół której szum jest olbrzymi, zwiększa wartości firmy coraz bardziej. A inwestorów może spokojnie napawać entuzjazmem podniecenie potencjalnych graczy.
Janek174 / 89.79.218.* / 2015-10-13 16:52
Widoczny potencjał był już przy odsłonie Lords of the Fallen, teraz gdy Snajper Ghost Warrior 3 pokazuje swoje atuty na różnego rodzaju imprezach ludzie przestają patrzeć przez okulary przeciwsłoneczne na tą spółkę. Spółka właśnie dzięki uporowi pokazuje nam że można jej zaufać. Rekomendacja jak najbardziej trafna, co potwierdza nam sam prezes spółki odkupując akcje.
tchesy / 78.8.38.* / 2015-10-15 12:59
chętnie tych akcji od prezesa trochę pożyczę:)
Darek562 / 89.70.99.* / 2015-10-12 22:42
Teraz kiedy ceny akcji spółki CI Games poszły w górę do ponad 20 zł ING rekomenduje Nam kupno akcji i inwestycję w tą spółkę. Po prostu widać możliwości rozwoju i samego zysku, a takie rekomendacje jeszcze bardziej napędzają wzrost cen akcji spółki, którą rekomendują. W CI Games widać potencjał, spółka robi co raz to lepsze jakościowo gry.
tchesy / 78.8.38.* / 2015-10-15 09:26
To teraz pomyślmy i uczcijmy minutą milczenia zyski tych, którzy dali się nabrać na prognozy BOŚ - zalecenie "sprzedaj". W sytuacji, gdy firma ma za sobą produkty idące poziomem w górę a w zanadrzu znakomicie recenzowany produkt nowy. Prognozy ING jak widac bardziej są wiarygodne. Co mnie zresztą przesadnie nie zaskakuje, bo z nimi akurat mam dobre doświadczenia, czego o BOŚ ( po raz już czwarty) powiedziec nie mogę.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy