ING

antyING / 92.26.174.* / 2011-08-23 22:04
Indeksy w Indiach i Chinach od dwóch dni w górę a fundusz oparty na tych rynkach codziennie w dół. Tym padalcom z ING ciągle mało,kroją nas ile wlezie i smieją się nam w twarz. Trzeba zwijać manatki, każda złotówka oddana na te kanalie strasznie boli
Wyświetlaj:
robertkajzer / 2011-09-17 10:33 / Bywalec forum
Fundusz akcyjny nie ma mozliwosci reagowac na zmieniajaca sie sytuacje na rynku bo jego strategia zaklada, ze nie wazne jak wielka bessa jest to on i tak musi trzymac pieniadze swoich klientow (badz ich zdecydowanie wieksza czesc) w akcjach.

Poza tym fundusze nie maja mozliwosci szybkiego reagowania na zmienijaca sie sytuacje na rynku z jeszcze jednego powodu. Obracaja zbyt duzym kapitalem i sa po prostu ociezale i zbyt wolne.

Inwestor sam powinien decydowac kiedy jest dobry moment na trzymanie kapitalu w funduszach akcyjnych, a kiedy w funduszach pienieznych.

---
http://www.growandgo.pl/kursy ---> DARMOWY kurs: Jak skutecznie inwestować w Fundusze Inwestycyjne?
http://poradnikinwestycyjny.wordpress.com ---> porady na temat inwestowania w Fundusze Inwestycyjne
blue17 / 66.103.169.* / 2011-09-17 05:08
A ja sie przerzucam na:
http://gielda.wp.pl/kat,36996,title,TU-EUROPA-SA-Nabycie-aktywow-o-znacznej-wartosci-522011,wid,13778073,wiadomosc.html
Nabywaja aktywa, skupuja wlasne akcje i co najważniejsze cały czas generują zyski! i maja świetne rekomendacje.
Dolaresss$ / 83.29.241.* / 2011-09-14 14:30
Może to kwestia różnicy w wycenianiu walut?
antyING / 78.147.162.* / 2011-08-28 22:32
Do Techdoma. Inwestowałem na giełdzie pewnie znacznie wcześnij niż ty wiedziałeś co to jest. Jednak z racji wykonywanej pracy nie mam więcej na to czasu. I niestety powierzyłem to gościom którzy albo onie wiedząco robią albo mnie kroją (obstawiam to drugie!).Swiadomi inwestorzy,o których mówisz, kupują sami akcje bądz derywaty tak jak ja to robiłem przed laty. Sadząc po ilości wpisów Ty, Privy, Zeus i paru innych znanych forumowiczów siedzicie przed kompem większość dnia i możecie sobie żonglować funduszami. Większość ludzi kupujących jednostki nie ma niestety takiego komfortu (i wiedzy). Muszą zawierzyc "specjalistom". Przed tymi właśnie specjalistami z ING przestraegam tych "głupich" iwestorów.
privy / 2011-08-23 22:59 / Tysiącznik na forum
Zanim zaczniesz pisać takie rzeczy upewnij się czy aby w swoich przemyśleniach sam nie rozmijasz się z prawdą.
antyING / 89.243.14.* / 2011-08-25 23:24
Porównaj benchmark tego funduszu z jego wynikami i dowiesz się kto się rozmija z prawdą...
privy / 2011-08-26 10:09 / Tysiącznik na forum
Wszystko jest w porządku.
antyING / 78.147.106.* / 2011-08-27 16:03
W porządku ale tylko dla tych gości z ING. Ukradli dość pieniędzy klientom i zrobię wszystko aby czytających to forum przed nimi przestrzec..
tedchom_nielog / 194.177.29.* / 2011-08-27 16:51
AntyING wybacz, ale zaproponuję tekst jaki powinieneś pisać: Jako nieświadomy całkowicie klient zakupiłem fundusz inwestycyjny i nie rozumiem dlaczego to działa jak działa w związku z tym jestem rozżalony ;(
Zauważ, że mądrzy ludzie nie polegają na opiniach z forum internetowych tylko sami sprawdzają jakie są fakty, więc pomyśl do jakiej grupy dotrzesz pisząc takie opinie? Dla świadomych inwestorów twój argument będzie zbyt głupi. Wpierw sprawdź co to jest Fundusz inwestycyjny, potem dowiedz się ile fundusz akcyjny musi mieć w akcjach w każdym czasie, następnie zastanów się czy rzeczywiście zostałeś okradziony czy też nie. Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy