Forum Forum finansoweKredyty

Inicjatywa Mikro

Inicjatywa Mikro

Tomek Kato / 87.205.99.* / 2012-06-20 12:14
Witam

Mam jutro w Katowicach spotkanie z przedstawicielem Inicjatywy Mikro w sprawie pożyczki na moją firmę czy wie ktoś cokolwiek na ten temat?? podobno nie sprawdzają BIK-u ani US i ZUS?
Będę wdzięczny za jakieś informacje

Pozdrawiam
Wyświetlaj:
Zażenowany / 193.138.140.* / 2012-11-21 13:26
Jestem bardzo niezadowolony z obsługi Inicjatywy mikro. NIE POLECAM!!! Dwa tygodnie czekałem na decyzje. W pierwszej kolejności analityk miał skontaktowac się ze mną w ciągu 48 godzin. Zajęło mu to tydzień. Później poinformowano mnie po wypełnieniu dokumentów, że mam napisac jeszcze biznesplan. Więc sporządziłem go i wysłałem. Minęło kolejne 5 dni aby go zobaczyli i ocenili. Musiałem miec dwóch poręczycieli do tego jeszcze musieli zobaczyc nie dośc, że lokal to jeszcze umowę najmu podpisaną przez cały zarząd spółki ( czy ja biorę 100 000zł?) Pokazałem umowę przedwstępną i dalej mieli problem. Nie mówiąc o tym, że do pożyczki doliczyli ponad 60% kosztów (swoja prowizja 11%) i kazali jeszcze podpisac weksel in blanco. Nie ważne dla nich było to, że mój wkład własny był prawie trzykrotnie większy niż kwota pozyczki. To jest na prawdę żenujące przy pożyczce na kwotę 10.000 i do tego z takimi kosztami. Uciekajcie od nich daleko. Polecam Idea Bank dają 15.000 na start bez problemu, jeśli nie to FM Bank też ma ciekawą ofertę. Szkoda, że dowiedziałem się o tym za późno...
k278 / 31.174.123.* / 2012-07-11 09:51
Miałam styczność z tą firmą: wymagania spełnione-3 poręczycieli również-dwie pozytywne odpowiedzi a trzecia ostatnia niestety odmowna-do dzisiaj nie znam powodu,straciłam 4 tygodnie czekania...makabra

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: