Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Inkubator przedsiębiorczości

Inkubator przedsiębiorczości

Robert28 / 2012-02-06 14:57
Jestem studentem z Krakowa , chciałbym założyć działalność zajmującą się sprzedażą gier planszowych, zarówno stacjonarnie, jak i przez internet. Niedawno usłyszałem o czymś takim jak "Inkubator przedsiębiorczości", czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób to działa? na jakich zasadach? I gdzie trzeba sie zwrócić żeby "podpiąć się" pod taki program?
Wyświetlaj:
DC CENTRUM / 2013-08-28 11:18
Witaj!
Zwyczajnie zwróć się do prezesa Krakowskiego inkubatora i tam otrzymasz wszelkie informacje na interesujący Cię temat. osobiście dobrze znam prezesa ale z Poznania
rabunia89 / 2013-08-27 17:48 / Bywalec forum
Ile realnie może zaoszczędzić na takiej zasadzie firma, która generuje dochód rzędu 100 tysięcy rocznie?
shambayan / 193.164.255.* / 2012-02-07 16:23
Z tego, co piszesz (sprzedaż przez internet), to może poszedłbyś trochę dalej? Niedawno czytałem o Małopolskim Parku Technologii Informacyjnych - akurat jest to inkubator związany niejako z rozwijaniem swojego biznesu w sieci. Z tego, co piszą, to miałbyś dobre warunki na start: tańsze biuro, szkolenia i możliwość poszukiwania tam partnera biznesowego :)
szklarek / 2012-02-07 11:22
To pomoc szersza niż tylko dotacja, bo również w postaci fizycznego miejsca na działalność, z szeregiem ułatwień dotyczących czynszu, mediów, łączności.

Należy znaleźć najbliższy bądź geograficznie, bądź tematycznie Twojemu projektowi, sprawdzić warunki uczestnictwa. Wiele z nich jest akademickich, więc dedykowanych studentom i absolwentom.

Tu nieco:

http://www.money.pl/archiwum/tagi/tag,inkubator;przedsiebiorczosci,22842,1.html

Najnowsze wpisy