Forum Polityka, aktualnościGospodarka

InPost w tarapatach po utracie kontraktu na przesyłki sądowe. Sieć rywala Poczty Polskiej kurczy się

InPost w tarapatach po utracie kontraktu na przesyłki sądowe. Sieć rywala Poczty Polskiej kurczy się

Wyświetlaj:
Jacek362 / 89.228.235.* / 2016-05-18 21:21
"Co do tego zmusiło InPost"? Totalny brak profesjonalizmu. Zawodność. Lekceważenie klienta. Brak organizacji - totalny! Itd., itp. I dobrze, bo poczta, to jeden z filarów państwa. Każdego państwa.
ktoś tam / 176.111.136.* / 2016-05-18 20:45
Jestem Kurierem w Inposcie już jakiś czas czytając te komentarze postanowiłem coś wyskrobać co by niektórych uświadomić jak to działa , czytając te negatywne i pozytywne chciałbym dać wam zarys sytuacji jak to wszystko wygląda w sposób obiektywny a więc zaczynając od tego jak już wspomniałem jestem doręczycielem inpostu staram się dostarczać korespondencję ,paczki ,ekspresy itd. najlepiej jak tylko mogę jako iż znam swoje rejony praktycznie na pamięć zawsze trafiają tam gdzie trafić mają , zgadzam się z tym że niekiedy korespondencja trafia pod inny adres ale śmiem twierdzić że dzieje się tak dlatego że na rejonie pojawia się nowy doręczyciel który go poprostu nie zna , a niektóre budynki czy ulice nie są dobrze oznakowane nr , co do awizo no cóż pewnie to prawda bo zdarzają się cwaniaczki którym się nie chce wejść na góre to piszą awizo , ale uwierzcie że ja naprawdę zawsze wchodzę i doręczam bo wole wejść i doręćzyć niż wypisywać ten jeden papierek 10 min i tracić czas , czy są opóźnienia ? oczywiście są ale nie wynikają one bezpośrednio przez doręczycieli tylko przez poszczególne sortownie , wg mnie Inpost powinien sięwysrać na listy i zająć siętypową kurierką bo to bardzo dobrze mu wychodzi a paczkomaty to jest naprawdę fajna rzecz ,wręcz rewolucyjna i na tym powinna bazować ta firma a nie bawić sięw listy polecone i przesyłki reklamowe ,
abcEe / 79.184.168.* / 2016-05-18 21:38
Post jak dla mnie napisany przez PR inpost.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
kamil 222 / 83.20.197.* / 2016-05-18 20:25
tej firmie powinno się zabronić jakiejkolwiek działalności. Przesyłka polecona allegro inpost idzie zwykle 2 tygodnie i jest do odebrania w jakimś ponurym miejscu. Oczywiście doręczyciel się nie pokazuje tylko siedząc na krześle wpisuje, żę doręczył awizo, mimo że żadnego kwitka w skrzynce nie ma. Totalne nieróbstwo, z allegro to tylko poczta polską ! Lub kurierem.
mmmmm72 / 94.231.48.* / 2016-05-18 20:06
Ja z InPostu listów po prostu nie odbierałem i tak samo jak Poczta Polska przynosi mi tylko awizo (bo listonoszowi za ciężko).

Dziadostwo na każdym kroku - opłaty podnoszą, a NIE DOSTARCZAJĄ.
Niech się cmokną z taka usługą.
jerzy180 / 89.70.27.* / 2016-05-18 20:06
kolejny upadek tworu platformy oszustów
Tadek 701 / 79.184.107.* / 2016-05-18 20:00
I bardzo dobrze przesyłki sądowe powinny podlegać szczegółowej procedurze dostarczania a nie bezprawiu i w wielu przypadkach nie dostarczonych obywatelom ważnych wezwań sądowych ,a może oto chodziło cwaniakom i ludziom od zorganizowanych wyłudzeń i okradania za plecami obywateli .Koniec z bezprawiem co to jest odbiór przesyłki w monopolowym z kartonów przy pijakach i menelach ,kioskach ,spożywczych sklepikach i kto wie jeszcze .Kto dopuścił do takiego przetargu teraz powinien ponieść wszelkie sprawy i koszty poniesione przez obywateli za niedostarczone na czas przesyłki. Cwaniactwa na lekki zarobek mamy już dość w tym kraju i oszustw od 25 lat. Poczta polska jest jedynym odpowiedzialnym i przystosowanym do tego podmiotem a nie szemrane na śmieciów kach zatrudniane osoby.
Paga4 / 78.11.142.* / 2016-05-18 19:27
Bardzo dobrze nie chce odbierać przesyłek w sklepach spożywczych i jeszcze ich szukac
jarek22221 / 31.183.197.* / 2016-05-18 19:03
I bardzo dobrze! Nieudolność InPost i brak wyciągania jakichkolwiek konsekwencji od doręczycieli to była norma. Jak może być tak, że do mieszkania dzwoni doręczyciel, otwieram mu klatkę i czekam w drzwiach i nikt nie przychodzi a w skrzynce zostaje awizo?! Przesyłka do odebrania w kiosku Ruchu. Mimo że byłem w domu to i tak czas zmarnowany na dojazd do punktu. Mało tego była to przesyłka sądowa.
bodzio niezadowolony / 195.72.148.* / 2016-05-18 20:20
Miałem dokładnie to samo. Dla mnie to mogą nawet zbankrutować.
LeePa,.,,, / 178.37.209.* / 2016-05-18 18:56
Tak powinny kończyć wszystkie firmy opierające się na śmieciówkach i wyzysku pracowników.
hellus / 188.146.70.* / 2016-05-18 18:39
I DOBRZE!!! Ludzie- firma zajmująca się dostarczaniem czasem newralgicznych przesyłek winna być firmą zaufania publicznego! Poczta Polska taka dla mnie jest i będzie - a nie pani Kazia w warzywniaku-ludzie ja tam odbierałem przesyłki z sądu pracy!!!! U pani Kazi między burakami a cebulą.
ada 150 / 188.116.35.* / 2016-05-18 18:29
Od listopada nie dostarczają mi wyciągów bankowych z PKO nie przejmują się
telefonami ze skargami.
seba382 / 95.41.25.* / 2016-05-18 18:04
doszedl w tydzien ... i tak dobrze . Ja poraz kolejny nie dostalem przesylki wyslanej przez PP . Jeden z wielu : 11,05,2016 dostalem 2 awizo do odbioru w punkcie poczty polskiej , wszystko bylo by dobrze gdyby na 2 awizo nie bylo napisane " termin odbioru uplywa 29.04.2016 . Ja sie pytam gdzie 1 awizo ? a co do tego gdzie listy byly odbierane , i co z tego ? PP od lat ma swoje placówki w roznych dziwnych miejscach : sexshop , sklepy , nawet pijalnia piwa ! sam osobiscie odbieam w sklepie z ubraniami . a pieprzona zlodziejska firma jest wlasnie poczta polska , do której teraz My wszyscy bedziemy doplacac. bo przeciesz ktos musi skoro przetarg wygrany zostal oszustwem i zanizona cena za list . jak ktos nie wie to niech sie nie udziela . tyle
szeriwe / 2023-10-16 11:15
Jestem zadowolony https://naturawitasp.pl/coraz-wiecej-sklepow-wysyla-towar-do-niemiec/ polecam.
qwerty650 / 109.243.84.* / 2016-05-18 17:49
U mnie na osiedlu przesyłki z sądu ludzie odbierali w sklepie monopolowym.

A skąd właściciel tego sklepu miał upoważnienie do przetwarzania danych osobowych widoczych na kopertach, a skąd miała je firma inpost?

Do tego kolejka w tym sklepie większa niż na poczcie, pomieszczenie małe, duszne, o braku powagi miejsca ze względu na asortyment nie wspominając.
Dobrze, że przygoda pt. prywatna poczta za łapówkę dla ministra się kończy.
klik909 / 37.47.37.* / 2016-05-18 16:58
to było już dawno do przewidzenia . szkoda tylko , że skrzywdzili tyle ludzi ... dobrze , że idą na dno .
klient605 / 78.8.157.* / 2016-05-18 16:54
I dobrze im tak!Pieprzona,złodziejska firma!Usługi maja na takim poziomie na jakim traktują swoich pracowników!Niechby ten cwaniak i wyzyskiwacz brzoska zbankrutował ze szczetem,juz mu PO nie pomoże!

Najnowsze wpisy