Forum Polityka, aktualnościGospodarka

InPost w tarapatach po utracie kontraktu na przesyłki sądowe. Sieć rywala Poczty Polskiej kurczy się

InPost w tarapatach po utracie kontraktu na przesyłki sądowe. Sieć rywala Poczty Polskiej kurczy się

Wyświetlaj:
click / 91.94.18.* / 2016-05-18 10:28
Wczoraj (wtorek) przyjechał do mnie list wysłany w środę z W-wy (100 km). Od czwartku do wtorku leżał w Ciechanowie. Dlaczego? Bo jest dwóch doręczycieli na cały oddział Ciechanowski ! Kilkadziesiąt gmin!!!
Tak działa Inpost
asdfghjkjhgfdsdfd / 185.117.86.* / 2016-05-18 10:28
odbiór przesyłek sądowych w warzywniaku???? Kurde ten kolesiowsko- pełowski twór w normalnym kraju by nie zaistniał !
misiek384 / 84.10.206.* / 2016-05-18 10:28
Poczta to poczta przesyłki na czas a nie kioski ruch itp
KittyKate / 91.214.0.* / 2016-05-18 10:26
Kurczę, korzystam z Inpost przynajmniej dwa razy w miesiącu ze względu na to, że odbieram paczki z Avon. Mieszkam na wsi, w domu nie zawsze ktoś jest, natomiast nie oszukujmy się w mieście, w którym pracuje są punkty i dla mnie są super. Naprawdę. W tym miesiącu robiłam większe zakupy - nie ma tygodnia żebym nie kierowała coś z allegro na Inpost. Nigdy też nie miałam problemów z odbiorem, nigdy nie wydawało mi się to niebezpieczne.
asdfddddd / 85.202.109.* / 2016-05-18 10:24
Dziwnie działają. Paczkomaty działają sprawnie, nawet przed świętami. Warto by jednak pomyśleć o jakimś dokumentowaniu odbioru i nadania paczki, chociażby wydrukami podobnymi do bankomatowych. Sam sms, który przychodzi z opóźnieniem jest ok, jeśli wysyłamy skarpety albo bluzkę z bazarku. W przypadku przesyłki bardziej wartościowych towarów paczkomaty są zwyczajnie zbyt ryzykowne. Przesyłki listowe to koszmar. List idzie ponad tydzień. Awizo zanosisz do najgorszej osiedlowej speluny, gdzie listy sądowe leżą w kartonie obok skrzynki po piwie, a pani Halina zza lady macha twoim dowodem jak flagą na procesji. Zerowa ochrona korespondencji, jak i ochrony danych osobowych. Kurier jest terminowy, ale paczki czasami trzeba szukać po sąsiadach.
jkjkjk / 46.171.154.* / 2016-05-18 10:23
Inpost to firma nierzetelna, prowadzi nieprzemyślaną strategię dystrybucji przesyłek. Życzę jej upadłości.
Myślący / 83.20.175.* / 2016-05-18 10:23
Ciekawie by się zrobiło jakby pracownicy In.. zaczęli załatwiać swoje sprawy jak górnicy, czyli poszli na rząd, który ze spokojem należy przyznać mocno ale to bardzo mocno nagiął przepisy w sprawie przesyłek sądowych. Dodatkowo mogliby zacząć działać tak samo jak taksówkarze i rozwiązywać swoje problemy po ciemku w uliczkach. Byłoby niezwykle ciekawie w kraju.
Bady Mszczonów / 80.53.72.* / 2016-05-18 10:17
Nigdy nie udało mi się odebrać listu z inpost. Punkty inpost czasem to jakieś podejrzane miejsca, godziny pracy na zasadzie "widzimisię" Osoby nieprzeszkolone przypadkowo znajdujące się w punktach i z reguły wokół dziwni podchmieleni kolesie. Jak firma nie zbuduje wizerunku od podstaw to cienko to widzę.
sfdsfd / 89.191.144.* / 2016-05-18 10:16
mam bardzo złe doświadczenie z impost. Do punktu doręczenia musiałam dołożyć 40 minut drogi tam i z powrotem, w rejonie bardzo niebezpiecznym dla ludzi. Mogłam odebrać między 6a 16. W tej sytuacji musiałam wstać godzinę wcześniej o 5 (godzina makabryczna) lub zwalniac się z pracy godzinę wcześniej aby odebrać od jaśnie wielmożnego inpost. Sęk w tym, że punkt według impost miał działać do 18.00 - nawet nie raczyli sprawdzać jak działają ich punkty. Gdy im wysłałam awizo z godzinami pracy, to nie raczyli nawet mnie przeprosić, ani doręczyć mi przesyłki w czasie gdy jestem w domu. Oczywiście sąd został poinformowany, że inpost nie jest w stanie dostarczyć klientowi przesyłek. Niech się cieszą, że skończyło się tylko na tym. SAMI wykopali sobie grób i niech teraz nie płaczą nad stratami. Jak się nie szanuje ludzi to tak mają. Jeszcze powinna paść gls - też są to kret...yni, którzy uważają, że my jesteśmy dla nich a nie oni dla nas. INPOST i GLS są najgorszymi firmami przewozowymi i niech zginą w odmętach konkurencji.
Objektywnie / 91.206.210.* / 2016-05-18 10:16
BARDZO DOBRZE !!! Przesyłki sądowe były dostarczane iluzorycznie !!! Miałem przez nich kłopoty w sądzie przez fakt, iż odebrałem awizację po terminie a termin odbioru był 00 .11 .14 !!! Tak tak, OO myślałem, iż to błąd ale okazało się to praktyką firmy. Mój sąsiad z innej dzielnicy złapał listonosza INPOS-u jak ten w ogrodzenie boczne , wcale nie u wejścia tylko z boku a firma ma działkę 1ha wkładał awizację, iż nikogo nie zastał 30 marca i powtórna awizacja 9 kiwiecień a wszystko się działo 30 marca !!! Zatem już 30 marca awizo było na 9 kwiecień !!! Inny znajomy znalazł swoją sądową pod śniegiem bo listonosz nie wrzucił do skrzynki tylko w ogrodzenie. Moja sprawa dotyczyła sądowej korespondencji odnośnie procesu jaki wytoczyłem POLICJI za mandat i wygrałem ale gdyby wyrok był niekorzystny straciłbym czas na odwołanie do sądu okręgowego. W każdym razie konsekwencje taki obsługi mogą być koszmarne. INPOST to porażka . Do tego skrywanie na Cyprze udziałowcy. Ta firma pomyłka mogła zagrozić istnieniu POCZTY POLSKIEJ. Poczta Polska jaka jest każdy wie ale mam szacunek do tej instytucji i jej rzetelności . Nie jest idealna, słaba ale to jest POCZTA POLSKA i ne punktu odbioru przesyłek w kioskach , garażach, złomowiskach itp. a tak jest w przypadku IN POST !!! To pomyłka aby im powierzyć tak ważną korespondencję jak sądowa i prokuratorska !!! Taką korespondencję należy odbierać w stosownej placówce a nie na składzie złomu czy kiosku !!! Nie życzę im żle ale niech się puki co ograniczą do paczkomatów !!!
pugh / 91.226.50.* / 2016-05-18 10:13
InPost jest firmą niesolidną i nie dotrzymującą terminów. O ile przy zwykłych przesyłkach da sie to jakoś przeżyć, to doręczanie np wezwań na rozprawy sądowe po terminie jest niedopuszczalne i wywołuje nieodwracalne szkody. Pracownikom płacą nędznie i rotacja jest duża (jak w korpo). Mimo to życze im dobrze bo pomysły jak np paczkomaty, mają niezłe.
rafał532 / 37.249.46.* / 2016-05-18 10:12
Kurcze, dopiero teraz się dowiedziałem że Inpost to dziadostwo, a właśnie czekam na polecony, chyba przyjdzie mi trochę poczekać, a ja głupi skusiłem się na niższą cenę!!
stary polak / 87.205.156.* / 2016-05-18 10:11
no coz,,, lukratywne kontrakciki ,, zalatwiane,,, za poprzednikow URWALY,, sie,, a i powoli ,,, to badziwie upadnie,, to jest totalne badziewie,,, przekrety ,,, wczesniej czy puzniej ,,, daja znac o sobie,,, bo o rzetelnosci ,, to slow szkoda..
white4567890 / 83.27.26.* / 2016-05-18 10:10
Paczkomaty to super wygodna usługa,natomiast z usług listowych nigdy nie korzystałem więc nie wiem.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
spajker / 37.47.166.* / 2016-05-18 10:10
latem 2015 przegrałem sprawę sądową na 25 000 złotych. in post nie dostarczył mi wezwania na rozprawę ani nie zostawił awiza. nie wiedziałem że jest rozprawa sądowa, nie broniłem się bo mnie na rozprawie nie było. życzę bankructwa tej firmie.

Najnowsze wpisy