Forum Polityka, aktualnościGospodarka

InPost w tarapatach po utracie kontraktu na przesyłki sądowe. Sieć rywala Poczty Polskiej kurczy się

InPost w tarapatach po utracie kontraktu na przesyłki sądowe. Sieć rywala Poczty Polskiej kurczy się

Wyświetlaj:
pololll / 5.173.12.* / 2016-05-18 09:16
w koncu konczy sie firma która przez nie doreczanie przesyłek sadowych doprowadziła ludzi do strat !!!!! w koncu koniec inpostu - brawo !!!!!!!!
szczecin131 / 89.65.232.* / 2016-05-18 09:23
Zapomniałeś o naszej kochanej Poczcie,która pamięta epokę cepa i rożno do mamutów. Tu jest nie lepiej- jak to w spółce skarbu państwa-czyli- obywatel to zło konieczne, jak nie zarobimy ,to państwo i tak dopłaci.
Bart.ek / 188.124.171.* / 2016-05-18 09:35
Może jakieś konkrety. Ja akurat mam o Poczcie Polskiej całkiem dobre zdanie. Po wprowadzeniu kolejkomatów szybkość obsługi też jakby nieco wzrosła. Oczywiście brakuje czegoś takiego, jak paczkomaty, gdzie można nie czekając w kolejce odebrać paczkę, ale ogólnie wszystko działa, przesyłki dochodzą, nic mi się nigdy nie zgubiło. Na pewno poziom doręczania jest znacznie wyższy od InPostu, gdzie punkt odbioru mam 2x dalej niż pocztę.
Jan_ku / 185.22.9.* / 2016-05-18 09:16
Mieszkam w bloku gdzie jest 15 mieszkań. Jest euroskrzynka z czytelnymi nr i nazwiskami. Mało, że przesyłki docierają dość późno, to są wrzucane gdzie popadnie. Notorycznie znajduję listy adresowane do innych mieszkańców w mojej skrzynce. natomiast sąsiedzi przynoszą mi ze swoich korespondencję. W dwóch mieszkaniach sąsiedzi bywają raz na pół roku. Po ich przyjeździe często korespondencja tam się odnajduje. Jakiś koszmar. Wiele razy składałem skargi na jakość usług ale tam raczej nie obowiązują żadne standardy. Dla mnie to firma porażka. A szkoda, bo konkurencja jest jak najbardziej na rynku wskazana. Sami szanse marnują, którą " ciężko" wypracowali... Wszyscy pamiętamy przecież listy z metalowymi płytkami aby je obciążyć i ominąć Polskie "prawo".
jANEK662 / 178.43.120.* / 2016-05-18 09:14
IN POST MIAŁEM Z NIMI DO CZYNIENIA PRZESYŁKI BANKOWEJ NIE OTRZYMAŁEM , KARTA PRZYSZŁA Z BANKU ALE PIN JUZ NIE , LISTY NIE DOCHODZĄ, JAK ZŁOŻYŁEM REKLAMACJE TO JA OLANO IN POST TO NIE FIRMA TERAZ POTRZE JAK KUPUJE JEŚLI KTOŚ WYSYŁA TYLKO IN POSTEM REZYGNUJE Z ZAKUPÓW WOLĘ DOPŁACIĆ PARĘ ZŁOTYCH A DOSTAWCE MIEĆ SOLIDNEGO, NIE WIEM DLACZEGO ALEGRO TAK SIĘ NIMI ZACHŁYSNĘŁO U MNIE MAJĄ MINUSA. ROZMAWIAŁEM Z PANEM, JAK MI PRZYNIÓSŁ LIST - NIE BĘDĘ NIC PISAŁ ZAPYTAJCIE DORĘCZYCIELI - JAK DŁUGO PRACUJĄ I ZA JAKĄ KASĘ ,
Sławomir / 46.171.109.* / 2016-05-18 09:14
Moim zdaniem InPost powinien upaść. Z paczkomatów korzystam ale przesyłki listowe przyprawiają o ból głowy.
Nie powinni dostarczać szczególnie listów sądowych.
W ogóle żadnych listów.
Nie trafiają one do adresata tylko z miejsca są dostarczane do punktów odbioru... np. sklep z art. metalowymi jak to było w sytuacji związanej z moim złym doświadczeniem.
Tylko awizo trafia do adresata. Nie odebranie traktują równoznacznie z dostarczeniem poczty a odbiór możliwy jest w godzinach bardzo niewygodnych bo takich w których nie pomoże odbiór przed ani po pracy bo jest zamknięte. Jedyny sposób to wziąć urlop na okazję odbioru listu.
Podobna sytuacja dotyczy paczki, z którą także miałem nieprzyjemność odebrać.
TA firma nie powinna obsługiwać żadnych przesyłek dostarczanych przez listonoszy ani kurierów bo oni ich po prostu nie dostarczają.
nick68 / 31.182.66.* / 2016-05-18 09:14
Dwa tygodnie czekam na paczkę,która leży gdzieś sobie w magazynach,a In Post nawet nie raczy odpowiedzieć na reklamację.Najbardziej niesolidna firma kurierska z jaką miałem do tej pory do czynienia.
ja930 / 83.144.116.* / 2016-05-18 09:09
Trzymam kciuki za InPost - chętnie zapłacę 10% więcej za paczki w paczkomacie, ale błagam, zostawcie je!
Tylko nie InPost. / 217.99.225.* / 2016-05-18 09:09
Ludzie rezygnują bo InPost jest niesolidny. Przesyłki polecone to czas oczekiwania nawet ok 3 tygodni,albo odbiór w jakimś dziwnym miejscu . Zwykłe przesyłki to szkoda mówić, nawet miesiąc albo wcale , ich doręczyciel zostawia w pierwszej lepszej skrzynce na początku ulicy i jak sąsiad ma ochotę to może przyniesie . Na Allegro jak sprzedawca oferuje wysyłkę InPostem to nie kupuję, bo trwa to zbyt długo, a do ich paczkomatu nie będę jeździł 10 km w jedną stronę.
hk / 87.206.201.* / 2016-05-18 09:07
beznadziejna firma. problem z przesyłkami. Pracownicy słabo wynagradzani
Dominique / 31.175.124.* / 2016-05-18 09:06
to prawo zmieniono tak dawno , że jeszcze nikomu się nie śniło o złamaniu monopolu poczty , chodziło o to ,że ludzie nie odbierali listów i nie stawiali się na sprawy w sądach , teraż wyrok zaoczny załatwia nieobecność na rozprawie i siedzisz w gównie . W Stanach jest o niebo lepiej specjalny kurier musi oddac list do rąk własnych i niue ma zmiłuj.
yota / 31.174.37.* / 2016-05-18 09:05
Najlepsza według mnie jako klienta firma .Paczkomaty to strzał w dziesiątkę
Ewa1055 / 78.11.100.* / 2016-05-18 08:57
Witam.W 2014r. pracowałam w Inpost jako operacyjna.Zrezygnowałam z niej po tym min.co tam zobaczyłam.To było straszne!Szefostwo traktowało pracowników jak woły robocze.Oszczędzano na czym tylko można-mało doręczycieli,marne płace a żądano wszystkich usług.Pracownik się nie liczył,stosowano mobbing.Często wstydziłam się tego,że pracuję w tej "firmie".A obsługiwałam klientów i musiałam często wstydzić się i tłumaczyć za przekręty innych pracowników.Przykre-pozdrawiam.
KV / 94.254.226.* / 2016-05-18 08:59
I dobrze zrobilas, a nie bzdurne badanie ze "pracuje tam bo nie mam wyjścia". Zawsze jest wyjście.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
gregggggggggg / 87.205.68.* / 2016-05-18 08:55
Zabrali im przesyłki Sądowe Wiec padają. Najgorsza firma dostarczająca przesyłki z jaką miałem styczność. Paczki dochodzą do 3 tyg. Dostawca nie zostawia swojego Tel tylko wrzuca aviso Nie dzwoniąc do drzwi. A punkt odbioru mam 10km od domu i z każdą bzdetą muszę jechać po paczki z allegro , które nie raz są mniej warte niż paliwo jakie spalę . Nie polecam inpost Najgorsza Firma jaką spotkałem
Kranik / 95.90.247.* / 2016-05-18 08:54
Pewnie nazwa była za mało polska :)

Najnowsze wpisy