Forum Forum finansoweInne

Integracja banku z portalem walutomat.pl

Integracja banku z portalem walutomat.pl

Filip2133 / 93.154.232.* / 2014-08-30 13:17
Chciałbym założyć portal typu walutomt.pl niestety, ale mam problem z integracją portalu z bankiem nie do końca wiem na jakiej zasadzie to działa otóż zakładam konta walutowe np. w banku bph., klient, który ma konto w tym samym banku wysyła do mnie na konto powiedzmy 1000 zł. dzięki temu, że mamy konto w tym samym banku otrzymuje pieniądze w parę minut. Gdy otrzymam pieniądze bank musi wysłać informacje do mojego systemu, że ta osoba wpłaciła tyle pieniędzy, wtedy system zmienia dane w bazie danych i użytkownikowi w wirtualnym portfelu pojawia sie kwota, która wpłacił. Teraz może dokonywać wymiany waluty z innymi użytkownikami-tu transakcje są wirtualne i kwoty zmieniają sie tylko na stronie www, przez bank nie idą żadne przelewy. Jedynie gdy klient chce wypłacić środki mój system zgłasza to do banku a bank robi automatycznie przelew. Problem polega na tym, że żaden bank nie umożliwia integracji z takim systemem, po za tym każdy przelew trzeba uwierzytelniać. Czy macie może inne pomysły? Bardzo proszę o pomoc.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: