Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

Inteligentne rozwiązania w logistyce

Inteligentne rozwiązania w logistyce

Money.pl / 2010-12-09 12:23
Komentarze do wiadomości: Inteligentne rozwiązania w logistyce.
Wyświetlaj:
anatol594 / 95.48.23.* / 2014-10-31 16:17
W logistyce powstaje coraz więcej ciekawych rozwiązań, które ułatwiają pracę. Jednym z mi znanych jest aplikacja SOOT - pozwala ona na organizowanie aukcji ofert, dzięki czemu właściciel firmy w prosty sposób może zaoszczędzić na transporcie swoich produktów. Szczegółowe informacje na temat funkcji tej aplikacji można znaleźć na http://www.soot.pl/
Znacie jakieś ciekawe rozwiązania, aplikacje etc. dla logistyki?
anatol594 / 95.48.23.* / 2014-10-31 16:14
W logistyce powstaje coraz więcej ciekawych rozwiązań, które ułatwiają pracę. Jednym z mi znanych jest aplikacja SOOT - pozwala ona na organizowanie aukcji ofert, dzięki czemu właściciel firmy w prosty sposób może zaoszczędzić na transporcie swoich produktów. Szczegółowe informacje na temat funkcji tej aplikacji można znaleźć na http://www.soot.pl/
Znacie jakieś ciekawe rozwiązania, aplikacje etc. dla logistyki?
Karol33 / 2010-12-09 12:23
coraz częściej się słyszy o innowacyjnych narzędziach, które mają wspierać naszą pracę. Przykład wprowadzenia wyszukiwarek magazynowych jak na magazyny.pl to według mnie bardzo dobry pomysł. Prawda jest taka, że dzięki nim znajdziemy szybciej, łatwiej i trafniej to co nas interesuje w danej chwili. Wszyscy wiedzą, że teraz w pracy liczy się wydajność i efektywność. Dlatego nowe narzędzia to krok do przodu i spore ułatwienie dla nas.
Magda332 / 89.72.29.* / 2011-01-02 00:52
Moim zdaniem świetnym narzędziem dla logistyków jest również serwis DobraLogistyka.pl który posiada specjalną wyszukiwarkę powierzchni magazynowych.
Niedawno sama skorzystałam z ich usług rejestrując bezpłatnie swoją firmę i dodając ogłoszenia mojego magazynu do wynajęcia zupełnie za darmo. Aż trudno w to uwierzyć że tak dobre narzędzie dla naszej branży jest bezpłatne.

Najnowsze wpisy