Forum Polityka, aktualnościKraj

Interaktywna telewizja to archaizm. Zobacz, jakie pomysły ma nowy prezes nc+

Interaktywna telewizja to archaizm. Zobacz, jakie pomysły ma nowy prezes nc+

Wyświetlaj:
byly abonent / 85.75.206.* / 2015-09-18 16:20
bylem waszym klientem ponad 15 lat i cigle sam musialem doiegac i uzerac sie o usluge za ktora placilem. notorycznie bylu zmiany pakietow i nagle tracilem programy na jakie wczesniej sie zapisywalem. przez prawie caly okres musialem placic za dekoder i to ten ktory dostalem podczas podpisywania pierwszej umowy bo pytajac sie o nowy uslyszalem ze bede musial zaplacic i po klutni zniesion mi jedynie oplate za "wynajem" dekodera. wszyscy znajomi jacy zakladali nowe abonamenty dostawali lepsze pakiety, mniejsze oplaty, silniejszy sygnal gdzie ja ciagle musialem upominac sie o poprawienie sygnalu.placi czlowiek za abbonament ale podczas wyjazdu na urlop poza granice PL nie mial mozliwosci ogladania niczego na tablecie czy laptopie bo okazuje sie ze tylko mozna ogladac w kraju ale znajomi wpadajacy do nas do polski ogladaja swoje programy bez problemu na swoich tabletach i laptopach czyli ponownie polacy ograniczeni. stali klijeci nie maja tak naprawde zadnych praw czy korzystnych promocji bo maja takich w tylku liczac na wygode i niechec ponownego ubiegania sie o abonamenty itp dlatego dbaja tylko o nowych a jak ktos jest juz dluzej to moze tylko uzerac sie, klucic i placic wiec zrezygnowalem z ich uslugi i wowczas nagle zaczelo sie wydzwanianie, maile i nawet listy z propozycjami ale jak ktos nie dbal o swojego gdy byl to niech pocaluje sie w tylek ze swoimi staraniami na odchodnym aby nie stracic dochodow.
klient 1907 / 95.90.223.* / 2015-09-18 21:48
Dokładnie zgadzam się z tym . Jestem stałym klientem ponad 10 lat, sprzęt stary, sygnał słaby, nikogo nic nie interesuje, jakieś propozycje telefoniczne kiedy nadchodzi koniec umowy . Budzi się jakiś konsultant i raptem wydzwania z ofertą przy przedłużeniu umowy. Talerz i konwerter od pierwszego dnia zawarcia umowy. przedłużasz umowę ale sprzętu ci nie dadzą nowego . Jak prosisz o zestaw musisz sobie kupić i to nie mało kosztuje. Porażka.
tetyk / 164.127.31.* / 2015-09-18 16:10
Hahahaha ,a kto to ma ??? Sami nadęci co mają kasę a telewizję oglądają jak mają czas,bo byznes i do późna w firmie....
Kiedyś super produkcję można było obejrzeć tylko na HBO lub Canale +,dziś te same super produkcje są na darmowej telewizji naziemnej ,w super jakości i na TVP bez reklam już w nie cały rok po premierze...
Nie oszukujmy się ,wystarczy zabronić nadawania państwowej telewizji TVP w prywatnych stacjach i te prywatne stacje leżą !!!
Są tacy ,o zgrozo ,co oglądają TVN24 na okrągło i twierdzą że to im wystarcza.
Ci co tak mają to już choroba,przecież tam same półprawdy i szkalowanie jeden na drugiego ,a co jeszcze ważniejsze ...więcej reklam niż faktów hahahaha. zaparcia i zbierają na trumnę...nikomu nie odmówimy wpłacania co miesiąc 30 zł daniny na trumnę...ludzie przecież można te 30 zł co miesiąc do skarpety i po 10 latach jest za co pogrzeb zrobić .
A jeszcze o TVN24 ,stacja kodowana ,informacje dla wybranych hahahaha i jest paru naiwnych co za to płacą ...wiedza z TVN24 czyni wolnym czy powolnym ? Na szczęście jest coraz mnie tych co chcą za takie informacje płacić.
Troll Hunter / 77.255.42.* / 2015-09-18 15:06
Jestem ich abonentem od 15 lat... Na co mogę liczyć? Ano na NAJBARDZIEJ TANDETNY I SYFIASTY DEKODER jaki tylko można sobie wyobrazić. Najwyraźniej wychodzą z założenia że jak już klient jest to dać mu byle co a i tak będzie płacił. JAK WAM NIE WSTYD?! Na dodatek zmieniacie co chwila kolejność kanałów wg własnego widzi mi się. SKANDAL! Nie mogę sobie ustawić kanałów wg własnego uznania. Dekoder raz pokazuje opis programu, raz nie, raz obcina opis, raz nie, itd itd. Potrafi się czasem zawiesić tak że reset nie pomaga tylko trzeba z prądu wyłączać. Czasem sam się wyłączy. Ciągle mi wyskakuje że mam rachunek zapłacić, mimo że już to odczytałem i zapłaciłem. DNO !! Chyba z Was zrezygnuję po tylu latach bo czuję się TOTALNIE OLEWANY. Potraficie tylko dobrze wciskać przez swoich telemarketerów co raz to droższe abonamenty. KONIEC Z TYM!
drul / 79.186.32.* / 2015-09-18 14:38
Może znajda sie entuzjaści ogladania filmów na 5" ekranie,ale dobra TV to dobrze skalkulowane pakiety za rozsądna cene.Pewnie nie dozyjemy tej chwili kiedy mozna kupic te kanały które chce się ogladać więc tylko to nam zostaje.
iieei / 194.117.240.* / 2015-09-18 14:35
NC+ ostatno tak się stacza programowo, że aż strach pomyśleć. Kiedyś zawsze wieczorem znalazłem jakiś film do oglądnięcia na którymś Canale lub HBO a teraz w ciągu tygodnia może ze 2 razy się coś trafi. Jestem ich klientem od bardzo dawna, ale takiej miernoty nie pamiętam. Żenada ......
antyrużerunio / 88.156.132.* / 2015-09-18 14:01
Kto wam niedługo będzie to kupował - w kraju w którym ludzie zarabiają 400-500 euro?
aaa748 / 195.117.196.* / 2015-09-18 13:57
Pies z ligami wszelkiej maści tańcował! Gorzej, że oprócz tego dziadostwa ta stacja nadaje same dziadostwa. Na dodatek powtarzając je bez końca :(
Oferta programowa coraz gorsza!
dzidzio / 95.160.62.* / 2015-09-18 13:33
To co teraz proponuje n-ka to nieporozumienie i tragedia. W tygodniu dziesiątki powtórek transmisji sportowych głównie żużel. Gdzie ligi angielska, włoska, portugalska, hiszpańska, niemiecka itd.
Canal + stworzył nawet specjalny Canał +1 gdzie z przesunięciem ok kilkunastu minut powtarzany jest
program tv z Canał + -dla kogo ???? i po co???? To śmieszne.
SEBO7020 / 93.179.215.* / 2015-09-18 13:31
Mozna liczyc na zubozenie oferty (vide o kilka lig !!! pilki noznej) i wciskanie ludziom ciemnoty, ze przeciez kanaly sa ciagle te same. No i oczywiscie kasa, kasa, kasa....
sx / 81.26.31.* / 2015-09-18 13:09
Owszem, La Ligę stracili. Ręczną też, ale słyszałem ze jednak ma być(ręczna). Ale nadal maja najciekawsze rozgrywki piłkarskie jakie są na świecie czyli Ligę Mistrzów. Do tego angielską Premiership. No i polską kopaną, mimo miernego poziomu wielu lokalnych kibiców ogląda swoje drużyny. Poza tym mają jeszcze Ligę Europy i na Eurosporcie leci Bundesliga. Stracili włoską, francuską które poza meczami Inter-Juventus-Roma-Milan PSG-Olimpique-Monaco są raczej niszowe (małą oglądalność) . A i z tą La ligą nie przesadzajcie, większość z narzekających oglądało głównie Real-barca-AThletico....
tetyk / 164.127.31.* / 2015-09-18 16:23
Jak się ma własny dekoder satelitarny ,to ligę mistrzów można oglądać za darmo na nie kodowanych kanałach normalnych państw .W obcym języku ale zawsze można się poduczyć...niemieckiego.
Można by zapłacić abonament C+ za ligę mistrzów ,ale jak grały by tam dwa lub trzy Polskie zespoły z Polskiej ligi.
Jak znam życie to C+ odsprzeda część praw i będziemy oglądać w TVP ligę mistrzów i ligę europejską.
kiki / 83.9.34.* / 2015-09-18 15:04
No teraz to nc+ jest hitem powtórek w sobotę i niedzielę można oglądnąć miernotę polskiej ligi i parę meczy ligi angielskiej. Później można te same mecze oglądać w powtórkach aż do znudzenia, a później jeszcze raz i znów. Jestem abonentem, ale tylko do końca umowy. Najpierw próbowali mnie walnąć w rogi przy połączeniu z cyfrą, a teraz pozbawili sportu na najwyższym poziomie, nawet Polsat w tym momencie ma więcej wydarzeń sportowych, no oczywiście pomijam *niezwykle fascynujący* golf i zapierające dech w piersiach regaty łodzi jakichśtam chyba podwodnych heheheh
Kociubińska / 193.110.137.* / 2015-09-18 12:14
Przede wszystkim, to tej telewizji już nie da się oglądać. Człowiek płaci grube pieniądze, a na okrągło na każdym kanale są reklamy. Czasami przełączam i na 8-10 kanałach jednocześnie nadawane są jedynie reklamy. To jest skandal, żeby płacić za coś takiego. To jest po prostu wkur........wiające, żeby nie można było spokojnie obejrzeć jakiekolwiek programu.
Waran 2015 / 188.146.1.* / 2015-09-18 12:04
Może niech zaczną od poprawienia swojej mobilnej aplikacji przez którą nie można zaprogramować zdalnego nagrania , ale 5 zł miesięcznie ściągają m.in. za taką możliwość.
kapłon / 84.10.177.* / 2015-09-18 12:03
operatorzy tv muszą się zdecydować na działalność z reklam albo abonamentu bo nie mam zamiaru płacić abonament i oglądać rekłamy
minox / 159.205.147.* / 2015-09-18 11:49
Dziadostwo! Trzy ligi piłkarskie oddali.Filmy coraz gorsze. Multum kanałów,a nie ma na czym wzroku zatrzymać.Aby do końca umowy.Nie przedłużam.

Najnowsze wpisy