Forum Polityka, aktualnościKraj

Internauci już wybrali: Tusk ma największe szanse na prezydenturę

Internauci już wybrali: Tusk ma największe szanse na prezydenturę

Wyświetlaj:
Marta / .* / 2005-09-08 00:25
Teoretycznie - tak , tylko żeby się nie rozczarował , bo wróżby nieraz zawodzą. Często w sondażach ( zależy kto kogo pyta) ludzie podają inne typy , niż póżniej głosują. To tak na marginesie.
Mała / .* / 2005-09-06 22:43
Najlepszym dyplomatą jest Miś Uszatek , bo potrafi pięknie rozwiązywąć problemy i łagodzić konflikty. Miś Uszatek na prezydenta!!!!!!!
Magda / .* / 2005-09-06 09:23
Zobaczymy tylko jaka wogóle będzie frekwencja na wyborach! Jestem ciekawa bo nie lubię wysłuchiwać komentarzy jak to źle jest w naszym państwie, osób, które gdy miały możliwość coś z tym zrobić (przynajmniej teoretycznie) nie pokwapiły się by ruszyć do urn!!!!
Korwinus / .* / 2005-09-06 01:38
Popieram Kandydature Korwina to mondy facet choć lewica medialnie zdyskedytowała tego gościa przypinając mu etykiete oszołoma utopisti i debila ale znam jego porgram potrafie liczyć i wiem ze lobby które zyje w luksusie z naszego ucisku zrobi wszystko aby nik nie myslał co ten człowiek konsekwentnie od lat nam proponuje .
zgred / .* / 2005-08-18 23:23
Dziwię się, że wśród bywalców tego portalu JKM zdobył tak małe poparcie. Może to znaczyć , że więkrzość z nich jest tu tylko przypadkiem i oekonomii i gospodarce ma mgliste pojęcie.
uczeń / .* / 2005-08-24 13:17
Za to Zgred ma mgliste pojęcie o ortografii ale to podobno mało ważne.
dorka / .* / 2005-08-18 22:20
dzis oazało się, ze akurat jak Cimoszewicz miał być na Śląsku to prezydent podpisał ustawę o emeryturach górniczych. Śłązacy będą głosować pewnie na Cimoszewicza, bo nawet zapowiadał,że jak prezydent zawetuje, to on urządzi glosowanie nad odrzuceniem weta. No właśnie. Taki jest Cimoszewicz, co mu tam dobro państwa i pozostałych obywateli. Najważniejsi są ci, którzy ida z łomami na sejm. I własnie dlatgo nie powinniśmy na niego głosować. Ludzie , opamiętajcie się, nie głosujcie na Cimoszewicza, bo jest on jednak za bardzo uwikłany w układy SLD.
Agnieszka / .* / 2005-09-04 21:50
Ja jestem ze Sląska i ani przez chwilę nie popierałam tego kandydata:) Może jeszcze nie wszyscy stracili rozum. On ma dziwnym trafem krótką pamięć co do rozliczeń podatkowych:(
marcusek / .* / 2005-08-17 20:15
No cóż, trzeba moim zdaniem wybrac mniejsze zło. Nie ma takiego kandydata, na którego głosowałbym z czystym sumieniem. Cimoszko jednak ma duże znajomości na swiecie i w europie. A prezydent chociaż nie wiele może, to jednak pośrednio po przez rozmowy z osobami wpływowymi może cos załatwic. A że chciał ukryc troche dochodów? Przy pazerności naszego fiskusa wczle mu sie nie dziwię. Tuskowi brakuje znajomości w politycznych swerach świata i europy. Pozostali się nie liczą
logo / .* / 2005-08-18 12:56
Moim zdaniem trzeba wybrac mniejsze zło.Ponieważod wielu już lat nie było możliwości przełamania starych schematów myślowych w wyborach i zawsze trzeba było stawiać na :mniejsze zło, to może TERAZ "te mniejsze zło "będzie z większości głosów WŁASCIWE !!!!!!!!
logo / .* / 2005-08-18 13:10
PS. jak piszesz te "troche DOchodów" to jest kwota wartości około 2 mil €. Czy zastanowiłeś się co się stanie z Polską ja będzie jako prezydent tak sobie dalej spekulował.Nie interesowała go odpowiedzialność wydawanych USTAW i skutków prawnych i Finansowych które obciążają całe SPOŁECZENSTWO ! Czy można tak zpłycać ODPOWIEDZIALNOść SPOŁECZNą.JAK Polska ma wyjść z "DOŁKA" jeżeli go w ten sposób pogłębiamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pero / .* / 2005-08-17 20:38
no pewnie, że się nie liczą, jak ktoś liczy na to że kolega Cimoszko pójdzie do drugiej tury, ja, jak tam pójdzie, to zagłosuję na kogokolwiek innego (no chyba, że tym kimś będzie Andrzej L.:)), a w pierwszej turze zagłosuję na prof. prawa, który doprowadził Warszawę, do takiego stanu, że kobiety nie boją się wracać z drugiej zmiany, tylko to się liczy, a reszta i tak będzie dokonana przez spekulantów :), tzn, jak będzie im odpiwadać pl gospodarka, to będzie ok, jak nie? no cóż, przynajmniej za jego rządów wszyscy nie będą kradli tylko pod swój stołek :)
logo / .* / 2005-08-18 13:02
Twoja wypowiedz to płytka odpowiedzialność społeczna za CAŁY KRAJ a nie tylko za Warszawe.Warszawa to jedna z wielu PROBLEMóW LOKALNYCH !!! A więc : BYLE NASZE ,RESZTA TO NIE NASZ PROBLEM- ładnie!!!
jb / .* / 2005-08-17 20:32
Wałęsa też nie miał znajomości w świecie i rozmontował komunizm. Poza tym dużo załatwił dla Polski w USA i nawet u samego Jelcyna! Ja myslę że tak jak w cywilizowanym świecie, pewne nazwiska powinny odejść w zapomnienie. Zwłaszca po tak "atrakcyjnych" informacjach ostatnich dni!
ae / .* / 2005-08-17 19:40
Cóż, Platforma ma sensowny program gospodarczy i dlatego popieranie Tuska jest prawidłowe, choć przyznam że Korwin-Mikke to kandydat równie dobry, ale niestety bez szans. A najgorsze co mozemy wybrać to postkomunistów takich jak np Cimoszewicz.
mamey / .* / 2005-08-17 19:27
Ten czlowiek bedzie dbac wylacznie o interesy tych ktorzy nas okradli. Dla niego to ludzie zaradni. nie liczy sie czlowiek uczciwy. Po cichu licze ze jednak ludzie sie obudza z letargu i wybiora przedewszystkim czlowieka uczciwego i takiego ktory bedzie widzial nie tylko bogaczy
Wapniak / .* / 2005-09-06 15:48
Niemożliwe!?...A który to?...A gdzie on jest, skoro ciągle są te same gęby?
1335742 / .* / 2005-08-17 18:12
Tusk Jesli zostanie wybrany prezydentem to bedzie to prezydentura raczej bezbarwna.Będzie prezydentem ktory bedzie miał związane ręce. Prezydent bez charyzmy. I to mnie martwi.
logo / .* / 2005-08-18 13:17
Jak dobrze rozumiem to TY jesteś nadal za KLANEM , bo w przeciwnym razie POLSKA :nie ma racji egzystencji. Typowe myślenie ludzi którzy mają strach przed tworzeniem : nowych zdrowych zasad -jak w innych krajach.
jliber / .* / 2005-08-17 12:42
Dopóki bedzie jakis socjalista ktory jeszcze nie wpadł (do niedawna tą rolę odgrywał Cimoszewicz), ludzie będą glosowac na socjalistow. Ewentualnie na religijnych socjalistow takich jak Kaczynski.Religijni socjalisci sa najgorsi, bo nie dosc ze chca sie mieszac w wolny rynek i podwyzszac podatki, to jeszcze w dodatku są rasistami.
Jan / .* / 2005-08-22 16:18
W zupełności zgadzam się z jiber-em. Od religijnych socjalistów gorszy jest tylko Pan CBJZ (Całkowity Brak Jakichkolwiek Zasad) Lepper.
anty / .* / 2005-08-17 20:11
A według mnie, najgorsi są kosmopolityczni liberalni ateiści.
czytelnik / .* / 2005-08-17 11:18
Korwin to postać szczególna, o ktoś naprawdę wyjatkowy.Przeczytajcie szczegółowy program PJKM! Czytajcie książki Korwina!
Hamlet / .* / 2005-08-17 20:53
Przeczytałem i potwierdzam, że Korwin to szczególna i wyjątkowa postać. Nareszcie pokażemy tym ciemnym amerykanom na czym polega prawdziwy liberalizm. Co tam amerykanom, całemu światu pokażemy jak należy się rządzić. Polska stanie się wzorem dla całego świata, a tym samym do historii przejdzie powiedzenie:..pawiem narodów byłaś i papugą..". Narazie proponuję pana Korwina do nagrody Nobla z ekonomii.
dresiarz / .* / 2005-08-18 19:58
Popieram! Szczególnie podoba mi się podatek pogłówny. Jak się chce mieć dzieci to trzeba płacić za ten luksus, to chyba jasne.Płatne i dobrowolne szkonictwo też mi się podoba, nareszcie nie będę zmuszany do tych wrednych szkół, które nie są mi do niczego potrzebne.Płatna opieka zdrowotna też OK. Zawsze uważałem, że lepiej żyć krótko i dobrze niż długo i byle jak. Jak się nie ma kasy to po co się leczyć.
Obywatel Polak / .* / 2005-08-17 11:11
jest bardzo kulturalny i... widział stoczniejakoś umknął mi ten sondaż,,,
jab / .* / 2005-08-17 19:30
Widziec to jeszcze malo.Trzeba miec jakas wiedze jak funkcjonuje przedsiebiorstwo.Tusk jak wszyscy twierdza/publikatory/jest leniwy.Kultura,czy dobre maniery/czy je ma ?/jeszcze nie wystarcza.Jeszcze nie tak dawno cieszyl sie opinia aferala w dodatku szermowal,co mu nie przeszlo do dzisiej haslami bez pokrycia i znajomosci rzeczy.
Wapniak / .* / 2005-08-17 12:33
...na pozór i z daleka. Biedny uciemiężony robotnik komuny. No, a jak się zna na handlu?-szczególnie ze wschodem...plus Rokitka...
Przeciwnik Tuska / .* / 2005-08-17 10:38
Nie jest jeszcze Prezydentem, a już na plakatach pisze, Prezydent Tusk. Chyba ktoś powninien złożyć pozew do Sądu. On nie jest jeszcze prezydentem i nie wiadomo czy będzie. Nie może używać jeszcze tego tytułu.
baba / .* / 2005-08-17 18:46
Pan się możesz nazwać królem (albo i królową) i nic nikomu do tego. a ja jestem szachem perskim, a może kotem perskim.... a może szachrajką.. pchłą...w czym to nadużycie? teraz każdy jełop co ma własną firmę ma na wizytówce "president" hi hi hi

Najnowsze wpisy