Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Internetowych paketów TP SA coraz więcej

Internetowych paketów TP SA coraz więcej

Gladius / .* / 2003-04-29 22:01
Komentarze do wiadomości: Internetowych paketów TP SA coraz więcej.
Wyświetlaj:
Nie uzytkownik SDI / .* / 2003-06-10 06:46
Probowalam zalozyc SDI. W biurze obslugi powiedziano mi, ze nie ma mozliwosci technicznych, a monter obslugujacy kontener telefoniczny powiedzial, ze takie mozliwosci sa. Nic dziwnego, ze nie rosnie liczba uzytkownikow SDI.
Krzysiek / .* / 2003-04-30 07:24
Pakiety internetowe TPSA likwiduja konkurencje, dzwonienie na inne numery dostepowe jest po prostu nieoplacalne. Cena innych operatorow jest uzalezniona od rodzaju abonamentu placonego do TPSA. Niestety pakiety wychodza taniej i dla osob, ktore na razie nie maja dostepu do internetu przez tanie sieci osiedlowe(50-70zl/mies za nielimitowany dostep do sieci) sa jedyna najtansza droga. Tak naprawde korzystanie z pakietow jest drogie. Korzystanie z pakietu np 15 godz=37,50 wymusza na mnie placenie abonamentu standardowego i tak na prawde koszt tej uslugi =ok. 58zl(gdybym mial dostep do internetu poza telefonem placilbym najtanszy abonament+15 rozmow darmowych(razem ok.29zl) oraz ok. 60zl do operatora sieci internetowej- lokalnej. Obecne moje koszty przy 15 rozmowach lokalnych oraz korzystanie z pakietu 15 godzin sa na tym samym poziomie gdybym mial dostep do sieci poza TPSA. Pozostaje czekac na konkurencje i mozliwosc otwartego swiadczenia uslug internetowych przez innych operatorow.
Gladius / .* / 2003-04-29 22:01
Dlaczego najwolniej rośnie liczba użytkowników usługi SDI ? Otóż zapraszam do odwiedzin najbliższego oddzialu TP S.A. w każdej mniejszej miejscowości, gdzie usługi innych firm nie są jeszcze dostępne lub ograniczone (przykład Siedlce). Ja osobiście czekałem zna zainstalowanie usługi SDI 8 miesięcy, a mam znajowych którzy czekają już ponad ROK !!! Już wiecie Państwo z czego wynikają tak niskie wskaźniki ? TP S.A. tłumaczy się tym, że "nie ma pieniędzy na nowe urządzenia" (sic!). Tak samo jest z innymi usługami tego operatora w mojej miejscowości (i zapewne nie tylko w mojej). Tymczasem warto by było sie zastanowić czy nie wprowadzić jakiś "przedpłat" na w/w urządzenia, tak jak to miało miejsce w przeszłości w Polsce np. z samochodami marki Fiat, to zapewne "uratowałoby" finanse TP S.A.

Najnowsze wpisy