Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Intymna.pl chce przekroczyć 25 mln zł sprzedaży

Intymna.pl chce przekroczyć 25 mln zł sprzedaży

Wyświetlaj:
monika33 / 212.76.37.* / 2008-11-04 15:06
Mysle ze szybciej to przeskoczy poniewaz sama kupuje tą bielizne i jestem zadowolona z wykonania i jak z samej wysokiej obsługi i czasu realizacji zamówienia.
kinngA / 89.108.200.* / 2008-11-04 18:05
dokladnie, intymna bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich klientek, tez nie narzekam :)
bbbbb / 82.239.81.* / 2008-11-13 00:26
Intymna jest BAAARDZO DALEKA od profesjonalizmu i ma klientów w poważaniu. Powody?
Na intymnej tabele rozmiarów nie są ni czorta zgodne z rzeczywistością, bo tam dalej każą dziewcznie z 68-72 cm pod biustem kupować stanik z obwodem 70 (a powinna ona nosić 60, góra 65).
Poza tym mają w ofercie rozmiary, których próżno szukać w zamieszczonej na stronie tabelce (kończy się ona w połowie, ledwie na miseczce F i nie uwzględnia obwou 60) oraz sprzedają staniki o rozmiarówce nie mającej z powyższą tabelką nic wspólnego (marka Panache).
Profesjonalny sklep tak na pewno nie działa.
anula73 / 80.55.173.* / 2008-12-09 14:26
jak czytam ten komentarz to mi sie płakać chce. Może by szanowna pisząca powyżej uzupełniła swoja wiedzę na temat w wiarygonych żódąłch a nie słychała domorosłych "znawczyń" tematu. Polecam lekture Polskich Norm moja droga. Jakie 5 cm mniej? Co do dostępności rozmiarów to inna sprawa, ale niestety tak już jest, że w każdym sklepie bywaja braki, nawet w Tesco :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy