Forum Forum inwestycyjneFundusze

Investment Fund Managers wprowadza nowe fundusze

Investment Fund Managers wprowadza nowe fundusze

Wyświetlaj:
gos / 83.31.3.* / 2006-11-22 13:33
Tak jakość spadła, wyrzucili fachowców i zatrudnili amatorów jak Giertych:) działają tak jak cały nasz kraj...... :)))) liczy sie tylko kasa a nie człowiek....
Jerzy 42 / 213.17.182.* / 2006-11-22 14:50
Rzeczywiście zauważyłem takie zmiany, ale przyznam się, że tego nie rozumiem. Jakość obsługi jest w tej chwili kiepska. Dawniej miałem sympatycznego i znającego się na tym co robi doradcę. Czyżby kompetentni pracownicy byli zbyt drodzy dla firmy?
Cenzor / 193.111.166.* / 2006-11-15 17:21
Money jest nie obiektywne, Xelion też wprowadził dziś do oferty a portal milczy - gdzie tu obiektywny obraz rynku - :))
Malwina / 83.24.7.* / 2006-11-15 19:55
Tak Money.pl jest coraz gorszym portalem, wchodze tu tylko z przyczyn zawodowych. Lobbuja jedne firmy a drugie dyskryminuja. Krypciocha za reklame.
pan_prosiaczek / 2006-11-22 11:00
a co to jest Investment Fund Managers? jakas nowa jakosc na rynku?
Jerzy 42 / 213.17.182.* / 2006-11-22 11:28
Jakość nowa, tyle że gorsza. Latem zmienili nazwę i przy okazji podejście do klienta. Teraz najważniejsze jest sprzedanie klientowi funduszu z największą opłatą dystrybucujną - największa kasa dla firmy. Nie mają pojęcia o rynkach kapitałowych. A te "panie", które niby są doradcami(-czyniami ?) to jakaś porażka. Jak mi przysłały sprawozdanie z moich inwestycji, to nic się nie zgadzało. Nawet nazwy funduszy, które mi wcześniej sprzedali. Szukam teraz jakiegoś rzetelnego doradcy od funduszy inwestycyjnych. Ktoś może mi kogoś polecić w Warszawie?
Dariusz Kwiatkowski / 213.158.197.* / 2006-12-06 14:33
REGULAMIN FORUM
zdesperowany amator / 212.76.33.* / 2006-11-27 20:21
witajcie internauci, sam nie wiem co wam powiedzieć ulokowalem kase w jakims funduszu zlota azja czy jakos tak jakas lalka powiedziala ze to najlepsza sprawa ale mam watpliwosci bo caly czas powieksza sie moja strata co o tym sadzicie, zreszta ja nie wiem, czy to wlasnie o tych samych mowimym bo to jakas sciema czy jakos tak, bo kiedy byla tez taka niby firma na nowogrodzkiej chyba teraz to jakas secesyjna kamienica ale za wczesnie jeszcze na takie komentarze czekam obecnie na opinie prawnika. ja tez szukam kogos, kto dobrze doradza, pomozcie, zdesperwony amant
struchol / 2006-12-13 21:31
"dałem pieniądze komuś, miał dla mnie dużo zarobić, nosił czerwony kapelusz i brązową kurtkę... nie wiem co robić bo nie moge go nigdzie znaleźć..."

nie powinienem się naśmiewać ale przynajmniej trzeba wiedzieć komu daje się kasę ...

życzę szczęścia :)
stgik / 2008-02-06 13:54
No nieźle, kiedyś to była naprawdę dobra firma. Pan Aleksander to świetny manager. Niestety musiałem skończyć współpracę z nimi, ale przyznam - wspominam ją z sentymentem. Szczególnie panele inwestycyjne, które były okazją do osobistego porozmawiania z zarządzającymi funduszami, prezesami TFI, itp. Gratka na rynku! Ale czytając tutejsze komentarze jestem mocno zdziwiony i zaniepokojony - widziałem ostre posunięcia Pana A.J. ale czyżby już tak bardzo sięgnęli bruku? Chciwość to rzecz straszna... Niewielu potrafi się jej oprzeć...
max1224 / 2008-02-06 13:58 / Tysiącznik na forum
a na daty patrzysz ?
obudził się po latach;-))))
stgik / 2008-02-06 14:03
Ale temat aktualny - ciekawi mnie, co teraz dzieje się w IFM. Jak coś wiesz, to podziel się
max1224 / 2008-02-06 14:19 / Tysiącznik na forum
osobiście kiedyś czytałem ich propozycje ze strony www ale nie trafiło to do mnie http://www.ifmpl.com
i więcej na dziś Ci nie potrafię pomóc
semp / 212.76.37.* / 2008-12-01 19:32
IFM zatracił dobra markę i całkowicie wyrzucili ze słownika słowo "człowiek". Teraz jest tylko wyrobnik za jak najniższą kasę, zresztą często nie mający pojęcia o tym co robi. Ogólnie nie polecam...
RoREk / 89.108.251.* / 2008-12-12 20:35
Ja wierze, w kompleksowość rozwiązan, i mam w jndym miejscu wszystko w Allianz u nich mam fundusze, mieszaknie i OFe....... i jak mam problem ma jednego czlowiek ado wszystkiegoo
maja stronke choc nienajlepsza planerzyfinansowi.pl
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy