Forum Forum inwestycyjneFundusze

Investors Gold a Pan Pagacz

Investors Gold a Pan Pagacz

wojtek1966 / 83.3.87.* / 2008-02-27 12:22
Ale Pan Pagacz fundusz wyczaił . Gdzie on go znalazł i skąd tak potężna wiedza na jego temat????!!!!
Wyświetlaj:
hannibal / 2008-02-27 19:17 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
tak....fakt.....kompromitacja......nie będzie 140 zł :)))
benzema / 2008-02-27 21:04
Nie wiem czemu się naśmiewacie, gdyż ten fundusz ma startować dopiero za pół roku.
Mam wrażenie, że mylicie go z investors fiz gold, ktory był dla instyucjonalnych.

czasami warto sprawdzić takie rzeczy.
wojtek1966 / 217.144.207.* / 2008-02-27 21:16
No nie.. Benzema przeczytaj po polsku co Pan Pagacz napisał . CZekamy na NOWĄ emisję ........ . Jaką nową? Pierwszą ogólnodostępną .Investorsi trąbią o tym od dawna a on się obudził . Cały tekst jest prawie przepisany ze strony investorsów . I jeszcze jedno . Mnie ten Pan też przez pewien czas omamił . Ale to co opisuje w swoich niektórych raportach to nieporozumienie . Może ta strona jest przeznaczona dla całkowitych neptyków inwestycyjnych i wtedy zgoda ale dla osób troszkę już inwestujących jest czasami po prostu infantylna
benzema / 2008-02-27 21:42
no dobrze, tylko inne proponowane fundusze też są dobrze znane. To ma wymyslić fundusz którego nikt nie zna? poprostu wybiera te które uważa za lepsze.
Ja akurat nie wiedziałem że inwestors wypuszczą nowe certyfikaty. One mają sie ponoć za pół roku dopiero pojawić.
p.s. może strona przeznaczona dla neptyków, ale ja dzięki jego analizom wyszedłem z akcji w czerwcu i październiku. Szczerze to też klnąłem cały czerwiec, gdyż akcje wtedy jeszcze rosły. Do lipca.
hannibal / 2008-02-29 00:08 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wojtek....oni mają nas za idiotów...znam ten mechanizm....nie kupuję tego.....a kysz
wojtek1966 / 83.3.87.* / 2008-02-29 09:52
Obiecuję że to ostatni mój wpis na temat Pana Pagacza i innych "guru" . Wszystkim polecam książke "Zawód - inwestor giełdowy " Eldera . Jest w niej m.in. świetnie opisany system działania tzw guru giełdowych . Jeżeli ktoś chce niech sobie kupuje abonament na funduszowe . Każdego sprawa . Ale może lepiej zainwestować w fachową literaturę?
benzema / 2008-02-29 10:38
Wojtku, nie ma jasnowidza na tym świecie i guru to wymysł. Pagacz też nie jest guru i nie będzie.
Jak czytasz te wszystkie książki, to wiesz że AT to potężne narzędzie. Myślę jednak, że taki człowiek dzięki swojemu doświadczeniu może pomóc mniej dośwdczonym inwestorom, lub uchronić ich od błędnej decyzji. Myślę, że Ci co go posluchali latem zeszłego roku nie narzekają. Uchronili kapitał. Inni mogli słuchać nachalnych reklam TFI.
Czytam różnych analityków, Pagacz jest akurat tym, który się myli stosunkowo rzadko.
(uczyłem w jego szkole analizowania świec japońskich) . mówisz o korektach, ponieważ czytam go już dłuższy czas, wychodziłem zawsze przed zwałą. Biorąc pod uwagę te argumenty, myślę że skupianie się na 1 człowieku jest niesprawiedliwe.
Podsumowując, nie ma i nie będzie guru - jasnowidza. Lecz niektórz dzieki doświadczeniu trochę lepiej czują rynek niż mniej doświadczony inwestor, który jest mamiony przez wielki TFI. Czy od nich dostanie bardziej fachową wiedze?
miki3d / 2008-02-29 11:41 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Moim zdaniem ich analizy technicznę są całkiem spoko. Chwała im za to, że potrafią się jasno określić, a nie gdybać. Jak chodzi natomiast o polecane produkty, no to niestety nie jest to mistrzostwo świata. Sam zajmuję się zawodowo dobieraniem produktów inwestycyjnych i niestety z wiedzy wyżej wpominanego niewiele dla mnie wynika.
max1224 / 2008-03-01 00:41 / Tysiącznik na forum
fakt ale jest tam w jednym miejscu wyjaśnienie tej kwestii mam na myśli doprecyzowanie w sprawie kategorii funduszu gość podaje nazwę konkretnego funda akcyjnego ale z dopiskiem czytaj dowolny akcyjny
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy