Inwentaryzacja

bonaventura / 2013-01-28 11:36
- Witam,
Pracuję w dużym przedsiębiorstwie i jestem min, odpowiedzialny za dobieranie firmy inwentaryzacyjnej. W tym roku nasza firma skuszona niską ceną, zmieniła usługodawcę w tym zakresie . Niestety prace zostały wykonane tylko na etapie spisu. Rozliczenia księgowego zrobić niestety już nie potrafili. W dzisiejszych czasach jest to niestety dość powszechna taktyka. Jak rozróżnić wiarygodną ofertę, od skupionej tylko na zdobyciu klienta?
Wyświetlaj:
Klient w2019 / 31.172.191.* / 2019-07-15 12:45
Nasza Firma zleciła inwentaryzację firmie Benefit Solutions Sp.z o.o. z Krakowa , nie musieliśmy zakupywać drogich kolektorów tylko po to aby leżały cały rok na magazynie.
wycieczkowiec / 2013-03-20 11:33
no niesteyt tak firme wybralicie i nie przeczytaliscie warunkow umowy pewnie dotyczacej wykonania danej uslugi.
mikilko / 89.229.11.* / 2013-03-19 22:33
a ja mam takie pytanie: stosujecie kolektory danych przy inwentaryzacjach? ja u siebie w firmie muszę przeprowadzić inwetarzycję towaru raz w miesiącu... zastanawiam się nad kupnem takiego sprzętu.
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]

KrzysztofEM / 89.71.83.* / 2013-03-21 12:46
witam mikilko

twoje zagadnienie nie kończy się kupnie takiego sprzetu. Najlepiej, żebyś poradził się kogoś profesjonalnego jak zorganiazowac sobie inwentaryzacje do końca życia, a nie martwić się o nią rok w rok.

Ja ze swojej strony moge polecic JKF. Odkąd mam ich oprogramowanie na swoich kolektorach mam pełną kontrolę

Najnowsze wpisy