Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Inwestorzy do WIG20 pilnie poszukiwani

Inwestorzy do WIG20 pilnie poszukiwani

Money.pl / 2007-02-16 17:20
Komentarze do wiadomości: Inwestorzy do WIG20 pilnie poszukiwani.
Wyświetlaj:
modliszka / 2007-02-18 22:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
OK, a teraz o konkterach ? :-)
Jak dalej pójdzie giełda ? Warto inwestować, czy raczej ostroznie sie wycofywać ? Prosze o uchylenie, choć rabka tajemnicy ;-)))
plejer / 2007-02-18 22:31 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
jak by nie było zawsze coś się znajdzie na czym można zarobić
inwestor1975 / 2007-02-18 22:28 / Tysiącznik na forum
czy jutro wszystkie niedziwiedzie sie obudzą??
u mnie jeszcze zima ale we wrocku to juz chyba ciepło?
modliszka / 2007-02-18 22:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No to już!!!!! POBUDA WSTAWAC !!!!!
Bo, ja sie tego doczekać nie mogę ;-)))))))) :P
risky-rainmaker / 2007-02-18 22:22 / Ostatni Optymista
EFEKTownie inwestować...:)
warren buffet / 2007-02-18 22:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
=)
cinek / 2007-02-18 22:26 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
W Lubawe :)))))))) od roku dobre infa a ona coraz niżej :)

I dodam za Caabim oczywiście Swissmed :)
lojka / 2007-02-18 23:32 / Tysiącznik na forum
a ja powiem : luba, swiss i biotek ot to
VOKK / 2007-02-18 23:35 / portfel / Bywalec forum
a ja radzę popatrzeć na instal kraków i nafte
inwestor1975 / 2007-02-18 22:30 / Tysiącznik na forum
mam troszke swis ale on jakis narazie nie ruchliwy
modliszka / 2007-02-18 22:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zostałeś przekupiony :-))) Czyli jestes niewiarygodny :-)))))
Pomimo to pozdrawiam serdecznie, a kazdy wyciagnie wnioski dla siebie ;-)
modliszka / 2007-02-18 22:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Szeroki uśmiech Warrena, nakazuje mi zachować szczegóną ostrżność :-))))
cinek / 2007-02-18 22:16 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Ktoś rozsyła zdjęcia??????
mariusz przemysław / 2007-02-18 22:13 / portfel / Bywalec forum
no cóż,nam nieobecnym pozostaje oblizywanie się ,straciliśmy mam nadzieję że chwilowo szansę na poznanie w realu tych których czytamy codziennie na forum,ja miałem wielką ochotę na wycieczkę do Wrocławia ale z Gdyni to jest tochę daleko,a i praca ogranicza moją mobilność,Wiem.dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane,liczą się czyny,a tych z mojej strony zabrakło,Pozdrawiam tych co byli i tych co chcieli być,niech moc będzie z nami!!!!!!
AB / 2007-02-18 22:13 / Bywalec forum
Witajcie- Nie miałem cienia wątpliwości, że Wasze spotkanie będzie udane i sprawi tyle radości Uczestnikom i Organizatorom. Gratulacje!
lojka / 2007-02-18 21:45 / Tysiącznik na forum
Warren wskacz na gg
slaw / 2007-02-18 21:43 / Uznany Gracz Giełdowy
Wiesz Warren wybacz że tak publicznie ....... nie byo mnie na forum przed marcem ubieglego roku. Nie wiem co sie stalo co przeżyłeś ale .......maszza sobą lekcje którą ja też pzerobiłem. Powinna dać Ci dystans i spokój w każdej fazie cyklu. Mysle że zostaniesz na rynku kapitałowym długo nie dlatego że chcesz wielkich pieniędzy ale dlatego ze sie uczysz i wyciagasz wnioski. A pieniadze będą efektem a nie celel. Pozdrawam naprawde jestem pod wrazeniem rozwagi.
Jeck / 2007-02-18 22:58 / "Poławiacz perełek"
slaw, proszę nie robić więcej błędów ortograficznych!! Pisze sie EFEKTem !!! i zapamietaj to sobie.

Skoro padło wiele tematów o wyobrażeniach, czy niewyobrażeniach, ja króttko. Wszyscy byli tacy jacy mieli być, z małym wyjatkiem futurek_logo to (patrz: warren) miał być chudy studencik nad wykresikami ( pozdrawiam również Samuraja.. od jutra mocna lektura ;-)

A i oczywiście special thx dla Risky`ego za "parcie", myslę, że gdyby nie Ty mogłoby sie przeeeeeciągnąc w czasie dochodzenie do tej/Takiej imprezy
warren buffet / 2007-02-18 21:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dziekuje za tak ciepłe słowa, zobaczymy na ile tej rozwagi zostanie w mojej małej głowce :) dobrze dzis citro1 powiedzial nam, ze giełda to przede wszystkim czas... małą łyżeczką zapełniac szklanke a nie duzym strumieniem... bo sie kiedys albo przeleje albo szklanka wywróci i potłucze... dlatego nie zostane na tych moich pseudopapierach długo. bo co mi z tego ze dzis zarobie 100% jak mi bessa czy chciwosc wezmie 70%.... wlasnie stoje przed budowa portfela na 5-6 lat kwotami, ktorych nie bede musial ruszac... i to jest moim zdaniem klucz do sukcesu... choc to ogromnie trudne. u Ciebie zauwazylem od razu doswiadczenie i obycie z rynkiem... po gadce człowiek wie z kim ma do czynienia, tak ze to juz masz za sobą... a to chyba element do tej calej ukladanki.... zycze sukcesów, no i prosze prywatnie o podanie adresu. z gollumem cos podeslemy w ramach podziekowan za transport.

ale juz nie pisze duchowych wypocin, bo mi brydzia napisze znow ze tu pitu pitu a nie ma nazwy spolki....
danek113 / 2007-02-18 21:56 / Bywalec forum
Ja też chciałbym tak spokojnie podejśc do sprawy i poczekac 5-6 lat. Każdy jednak czytając o tych sukcesach 300% i więcej w skali roku tez by tak chciał - szybko pomnożyć kapitał zainwestowany i poten na cos długoterminowo :-) Sztuką jest ten kapitał pomnożyć i potem spokojnie inwestować. Tak bym chciał a jak będzie to się okaże. Wasze wszelkie uwagi i spostrzeżenia wiele mnie uczą więc może i ja zostane inwestorem :-)
warren buffet / 2007-02-18 21:58 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
o to wlasnie chodzi, ze jak ktos szybko zarabia, to bardzo szybko straci, bo jest guru.... przynajmniej tak sie mu wydaje.... dlatego lepiej rozważnie podejsc do rynku.... historia pokazuje ze juz nie jeden kozak popłynął.... zawsze racji miec nie będziesz miał... a long term - najlepsza inwestycja. tylko teraz jest nerwowo i ciezko cokolwiek typowac
mariusz przemysław / 2007-02-18 22:19 / portfel / Bywalec forum
pisząc kozak,kogo masz na myśli?Ojciec Drektor przepuścił na giełdzie cegiełki na ratowanie stoczni Gdańskiej ,znasz lepszych????
warren buffet / 2007-02-18 22:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
hehe kozak to taki, ktory mysli ze jest nieomylny. nie chce nazwisk. poprostu lepiej takiego nastawienia unikac.
danek113 / 2007-02-18 22:04 / Bywalec forum
Chodzi o to, że ja osobiście maim takie poczucie, że ta hossa mi ucieknie, chciałbym więc wykorzystac te ostatnie chwile i pomnożyć kapitał (nieporównywalnie niski w porównaniu z wieloma tutaj piszącymi) aby za rok lub dwa dać na cos spokojnego na lata nastepne. W tej chwili daję całą pare w STX, MSZ i MILLENIUM no i fundusze :-)
warren buffet / 2007-02-18 22:11 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
1. nigdy sie nie porownuj do nikogo - nie tędy droga...
2. takie poczucie jak ty ma chyba 80% inwestorów. ale przeciez gieldy nie zamykają w poniedzialek ? czy akcji nie starczy dla wszystkich ? wiesz ile jeszcze da okazji do zarobku ? wiesz ze w 2000 roku 80% ulicy straciło na wiele lat poczucie co to giełda ?
3. takze podchodz do tego rozważnie
danek113 / 2007-02-18 22:15 / Bywalec forum
Codziennie powtarzam sobie: spokój, spokój i jeszcze raz spokój - bez zbędnych emocji :-) Nie ukrywam, że dla początkującego - od liostopada w akcjach - to trudne. Ale już jakies pierwsze wnioski sa i od razu jakies efekty też :-)
warren buffet / 2007-02-18 22:17 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
i zycze takiego spokoju ducha, ktory zaowocuje ladne zyski :) pozdrawiam
plejer / 2007-02-18 21:35 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
Odwiedzam Siostrę z mą Matulą...
...oglądają razem "Nigdy w życiu"...
...i...
...zajadają się czekoladkami z....
....Jutrzenki
plejer / 2007-02-18 21:36 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
to były chyba galaretki w czekoladzie
anna. / 2007-02-18 21:33 / Uznany Gracz Giełdowy
Widzę, że impreza udała się no może trochę żałuję, że nie byłam we Wrocku. Oglądałam zdjęcie ze zjazdu i Orzeł wygląda zupełnie inaczej niż sobie wyobrażałam a Warren Buffet miał być gruby i bez włosów a tu proszę, jakie zaskoczenie .
mari / 2007-02-18 22:10 / Achi
również chętnie poznam kilku forumowiczów choć ze zdjęcia:-) wama@op.pl
mila2 / 2007-02-18 22:05 / Tysiącznik na forum
szkoda anno że nie miałam przyjemności Cię poznac,może następnym razem
izrael / 2007-02-18 21:57 / Tysiącznik na forum
skoro rozdajecie fotki to prosze i dla mnie acidofilny@interia.pl
de havik / 2007-02-18 21:52 / portfel / "Tysiącznik na forum"
ja również poproszę, jeśli można,
mhawranek@poczta.fm
danek113 / 2007-02-18 21:51 / Bywalec forum
Zapomniałęm podac maila: danek113@poczta.onet.pl
Z góry dzięki :-)
danek113 / 2007-02-18 21:45 / Bywalec forum
Czy mogłabys podeśłać jakieś foto bo sam jestem ciekaw kto jest kim :-)
Pozdrawiam
warren buffet / 2007-02-18 21:36 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
he he, ja nie pamietam, aby ktos mnie fotografował, ale dobra :) moze tam jakies tajne służby byly :) szkoda ze Cie nie bylo, brakowalo tam kobiet.... takze gratulacje za chęci i odwagę dla Miłej2.... mysle ze na zjeździe za pol roku pojawisz sie wraz z Brydzią i z A2... no i wiele wiecej jeszcze osob...
anna. / 2007-02-18 21:45 / Uznany Gracz Giełdowy
mam nadzieję, że następny zjazd będzie bliżej mojego miasta albo chociaż latem to może się skuszę :)

( brązowy sweter na suwak a pod czarno-pomarańczowa bluzka to chyba Ty)
warren buffet / 2007-02-18 21:53 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tak to ja :) dostałem od Orła prezent, wiec w tym prezencie sie pojawię na nastepnym zlocie... pewnie bedzie w warszawie, wiec to juz musi byc blizej Ciebie, skadkolwiek jestes :)
anna. / 2007-02-18 21:55 / Uznany Gracz Giełdowy
z Ostrołęki
warren buffet / 2007-02-18 22:00 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
no to przybędziesz :) i sie wszyscy poznamy :)
slaw / 2007-02-18 21:50 / Uznany Gracz Giełdowy
wowwwwwwww Aniu Warren to jeszcze dziecko naprawde))))
anna. / 2007-02-18 22:18 / Uznany Gracz Giełdowy
widziałam zdjęcia przecież ja go nie podrywa on za młody dla mnie :)
risky-rainmaker / 2007-02-18 21:58 / Ostatni Optymista
Slaw...nie przesadzaj...ma więcej niż 16 lat...:))
cinek / 2007-02-18 22:08 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
To już może pić piwo :))))

Warren coś studiuje jak mi się wydaje.
warren buffet / 2007-02-18 22:12 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jak będzie powódź w twoim miescie to mi melduj
cinek / 2007-02-18 22:15 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Powódź???? Straż pożarna? Policja? Hydrologia? Ochrona Środoiska? Renowacja zabytków? ????
warren buffet / 2007-02-18 22:17 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
zarządzanie kryzysowe
cinek / 2007-02-18 22:22 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
podyplomowe ????
warren buffet / 2007-02-18 22:25 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
powoli ;-)
cinek / 2007-02-18 22:28 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Toś mnie zabił :))))))))

Ja już nie pamiętam kiedy skończyłem studia.
cinek / 2007-02-18 21:38 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
A gdzie można zobaczyć zdjęcia????

Ja Warrena wyobrażam sobie jako szczupłego osobnika w okularach - typ studencika :)))))
modliszka / 2007-02-18 21:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
hmmm....ja tez nieśmiało, poproszę o foty...:-)
modliszka30@tlen.pl
warren buffet / 2007-02-18 21:40 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
szczupły nie jestem.... a po zjeździe uwierz mi waże chyba ze 2 kg wiecej !!!!! :( nie wiem, moze jeszcze we krwi mam piwo... co do zdjec - bedzie chyba juz jutro artykuł na głownej stronie money + fotki
VOKK / 2007-02-18 22:12 / portfel / Bywalec forum
Witam wszystkich,
ja również poproszę o jakieś fotki ze zjazdu, bo my przed kompami widzieliśmy was tylko oczami wyobraźni wspomaganej co rusz podnoszonymi kielichami, mój adres vokk@interia.pl, z góry dziękuję i pozdrawiam
cinek / 2007-02-18 21:42 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
A miałem taką ochotę pojechac do Wrocka :(((
przemo. / 2007-02-18 21:32 / Bywalec forum
Witam wszystkich,
chciałbym dołączyć się do podziękowań dla Money.pl za organizację świetnego spotkania i super upominki. Spotkanie w realu wszystkich, którzy dojechali, było naprawdę niesamowite, a na poznanie pozostałych forumowiczów zapewne będzie jeszcze okazja. Imprezka była wystrzałowa, NFI 02 niech się chowa. Ale tak naprawdę, to było świetnie dzięki wam wszystkim dlatego, że jesteście tacy jacy jesteście i nie zmieniajcie się. Mam nadzieję, że wszyscy szczęśliwie dojechali do swoich domów.
Dzięki serdeczne.

p.s.
A nasz redakcyjny Niedźwiadek wcale nie jest taki groźny, więc bessa nam nie grozi ;)
człowiek znikąd / 2007-02-18 21:29 / portfel / "Trillium"
Jestem już w domciu i rzeknę słów kilka.
Niniejszym serdecznie dziękuję całej redakcji jak i poszczególnym osobom za umożliwienie fantastycznego spotkania gronu osób połączonych wspólną ideą dzielenia się swoimi przemyśleniami, rozważaniami, analizami tudzież swoja intuicją i prognozami.
Takiej super imprezy dawno nie miałem, dzięki ludziska że się pojawiliście i można było skonfrontować wyobrażenie z rzeczywistością i tu rozbieżności były większe i mniejsze ale zawsze na plus. J
Ogadałem się za wszystkie czasy i powiem Wam szczerze, że utożsamiam się z Wami jak z wielką rodziną. Od gadania jęzor boli a od śmiania się – brzuszysko.
Siepan zawsze marzyłem o takiej fryzurze jak Twoja- chwilkę jeszcze poczekam niech no tylko zrobi się bardziej wiosennie i też taką samą se zafunduję. Orzełku fajnie się z Wami gadało i nie wątpię, że na następne spotkanie piszę się w ciemno choćby i było gdzieś nad morzem. Samuraju brak nam Twoich analiz umiejscowionych w odpowiednich okresach „czasowych”(na pewno wiesz o co chodzi). Gollum weź się solidnie za te płuca coby następnym razem lepiej piwko smakowało. Marku „Grizzly” i mi fajnie się rozmawiało, najważniejsze by móc komuś pomóc i liczyć że może i ktoś pomoże gdy taka potrzeba zajdzie. Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna. A nieobecni niech żałują i next time - niech liczniej się stawią.
warren buffet / 2007-02-18 21:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
sławku, mam nadzieje ze sie nie gniewacie ze dzis wam a może nam gościa sprowadziłem do kawiarni ? mysle ze spotkanie bylo tego warte.... a zawsze chciałem poznać citro1, bo jest naprawde wyważony i spokojny
lojka / 2007-02-18 21:27 / Tysiącznik na forum
cześć, widzę, że fajnie się bawiliście :)

masz dla mnie coś?
albo gg ? zapraszam :)
M;K / 2007-02-18 22:17 / Bywalec forum
lojka jak juz masz fotki przeslij mi prosze- chetnie sprawdze swoje wyobrazenia i porownam ze stanem rzeczywistym

pozdrawiam
warren buffet / 2007-02-18 21:41 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja nie mam fotek, bo nie brałem aparatu, ponieważ z gollumem to sie pije jak marzenie i szkoda by 1000 zł zgubić :) natomiast redakcja przedstawi caly opis zjazdu... no i chyba orzeł ma fotki i rozsyła... zakręcimy sie kolo niego ?
slaw / 2007-02-18 21:26 / Uznany Gracz Giełdowy
wiesz dla mnie najcenniejsze w tej rozmowie było...... że gość z takim doświadczeniem i wiedzą ma podobne dylematy co ja i ........ wewnętrzne opory przez wieloma ruchami. Prawde mówiac potrzebne mi bły takie rozmowy - oczywiście potwierdziły one wcześniejsze moja rozmowy z Wami na Forum i na zjeździe
warren buffet / 2007-02-18 21:39 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oczywiscie, to jest tylko człowiek jak ja czy Ty .... natomiast mysle ze warto było go poznac... no to ciesze sie
Abus / 2007-02-18 21:22 / Uznany Gracz Giełdowy
a ja tam w sumie Brygide lubie...ale za zone to bym jej nie chcial miec kurde...
mari / 2007-02-18 21:29 / Achi
a znasz ją? przecież jak sami piszecie w wielu przypadkach byliście mile zaskoczeni.Może i Brydzia w realu oazałaby się "the best" w co ja wierzę mocno.
ps.
Ludzie piszą różne rzeczy z różnych powodów tak jak nieprzyjechali na spotkanie z różnych często ważnych powodów.Nie jest to powód żeby im dokuczać a w szczególności dziewczynom(choć wiem że Brydzia sama potrafi się bronić)
mari / 2007-02-18 21:21 / Achi
Teraz odczucia mam ambiwalentne ale i tak gratuluję udanego spotkania.
pzdr
slaw / 2007-02-18 21:30 / Uznany Gracz Giełdowy
Drogi Mari bardzo Cie brakowało tak jak wszystkich którzy nie dotarli. Te dzisiejsze relacje są myśle wyrazem radosci ze spotkania ludzi wzajemnie sie szanujacych, respektujacych i szanujacych granice i ramy wspólnych spotkań. Nie bylo tak że spotkalismy sie i rozmawailiśmy tylko o tym kto i co ma i kto i co powinien kupić ...... chyba to było tym zjeździe najcenniejsze. Spółek jest 300 a doświadczeń plynących z rozmów z Jargiem. Orłem . Jujkiem - szczególny szacunek< Jeckiem, Człoiekiem Znikąd nie da sie przeliczyć na żaden sposób i na nic. Myśle że rozmowa z toba byłaby faktastyczna. Z pewnościa kiedyś sie uda.

pozdrawiam
mari / 2007-02-18 21:36 / Achi
Również mam nadzieję że się kiedyś(niebawem ) spotkamy.Niestety nie mogłem być choć bardzo chciałem.
cóż takie życie.
Naprawdę szczerze się cieszę że wyjazd Wam się udał.:-))
optymista / 62.29.134.* / 2007-02-18 21:12
Skoro dobrze bawiliście się we Wrocku to przeczytajcie:
http://dom.gazeta.pl/nieruchomosci/1,73497,3926252.html

Spory obszar pod zabudowę (43 hektary) 0,5km od rynku. Znacie jakieś firmy budowlane z Wroclawia....?
janusz / 2007-02-18 21:11 / Bywalec forum
Szlak minie trafi . Nie pojechałem bo są ferie !!! i obiecałem swoim kobietom wyjazd w góry , ( liczyłem na drugi tydzień feri , aby pogodzić spotkanie z Wami i rodzinę ), no ale u mnie rządzą baby i pojechałem w zeszły wekend .
- efekt wcześniejszy powrót , bo skręciłem nogę i jestem betonowy janusz , a raczej gipsowy .
piszcie co ciekawego się wydażyło ,
pozdrawiam .
acha. -- prześlijcie jakieś zdjęcia z spotkania .
na następne napewno pojadę , choćby w otulinie gipsarowej.
Abus / 2007-02-18 21:13 / Uznany Gracz Giełdowy
sie dajesz to Ci rzadza...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy