Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Inwestować w sprzęt polisingowy?

Inwestować w sprzęt polisingowy?

Aneta963 / 78.8.135.* / 2012-09-26 12:56
Wkrótce będę urządzała biuro, między innymi w dwie drukarki. Poszperałam trochę po internecie i okazało się, że mogłabym nabyć je w formie polisingowej. Czy ktoś z Was korzystał ze sprzętu polisingowego? Warto się w ogóle bawić czy może rozejrzeć się za nowym sprzętem. Z tego co czytałam to również regeneracja trochę kosztuje i czy jest sens rozważać opcję polisingową? Jak macie zdania?
Wyświetlaj:
KacperWams / 2012-09-28 11:03
Jeśli temat aktualny i nadal interesują Cię drukarki polisingowy to mogę polecić Tobie punkt z drukarkami. Zaopatrywałem się w dwie drukarki. Dostałem gwarancję, serwis, przegląd gratis. Mają kilka Hp na stanie, polecam modele laserjeta 4050, 1320. Tanie w eksploatacji;
http://www.decusdruk.pl/category/drukarki-poleasingowe/
Aneta963 / 95.141.28.* / 2012-10-11 14:35
Dziękuje za namiar,
Udało się pozyskać drukarki w stanie idealnym,
Jeśli kogoś interesuje to punkt jest warty polecenia
pozdr
Eduardo217 / 95.141.28.* / 2012-09-26 15:07
Nie korzystałem z drukarek polisingowych (z resztą pierwszy raz o tym słyszę), lecz wydaje mi się, że jeśli jakiś specjalista pomoże Tobie w wyborze i sprawdzi w działaniu to Twoje obiekcje mogą być bezpodstawne.
pekaty / 78.8.135.* / 2012-09-27 12:28
Przemyśl opcję kupna drukarki polisingowej. Podłącz do pc, zasilania i zobacz czy spełnia Twoje normy. Poradź się kogoś i po sprawie. Czasami starszy sprzęt może dawać radę i nie musi być wysłużony, znajdź z gwarancją.
Mam znajomego, który już 8 lat korzysta z Hp i działa do dziś
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy