Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Inwestowane na zagranicznych rynkach

Inwestowane na zagranicznych rynkach

Ciułacz / 2012-08-04 00:51
Cały czas sie powoli przygotowuję do trochę zainwestowania na Dax.
Dopiero jestem na etapie złożenia odpowiedniego wniosku na zlecenia zagraniczne, to jeszcze potrwa bo go wyślą na mój adres w PL i jak tam będę za 2 tygodnie to podpiszę i odeśle albo złożę osobiście.Tu ma na myśli DM BZ.
Z tego co widzę że zlecenia muszę składać w €, czyli muszę zrobić przewalutowanie i tu mam sporo niewiadomych.
A mianowicie po jakich to kursach się odbywa? niby proste po kursie BZ ale jak dzisiaj sprawdzałem porównując z kantorem Aliora Banku to jednak jest spora różnica.
A żeby to jeszcze bardziej skomplikować to powiem że gotówkę w zł uwolnię z ING i tak ombinuję że jak bym przelał do kantora w aliorze, tam przewalutował i nastepnie już w € jeszcze przelał do DM BZ.
Czy ktoś wie czy to ma sens i czy to jest wykonalne ? a może opłaty zabiorą cały zysk ?
Jak już ktoś to przerabiał to proszę o cynk.
Może jakieś prostsze rozwiązania ?
Wyświetlaj:
Ze Śląska / 89.200.162.* / 2012-08-07 04:06
Myślę, że niewiele tu jest osób tak zaawansowanych inwestycyjnie, żeby Ci mogło pomóc.
Wyrazy szacunku przesyłam
Ciułacz / 2012-08-07 13:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj forumowiczu ze Śląska.
Wygląda mi na to jak bym chciał wyważać drzwi a to pewnie tylko wystarczy nacisnąć klamkę.
Jak to zrobię to dam cynk ale jeszcze wcześniej muszę dokonać innych formalności bo rozszerzenie mojego konta na rynki zagraniczne muszę podpisać osobiście, a z info na stronie pisało że można to zrobić przez internet.
Teraz pod koniec tygodnia mam weselisko w rodzinie i będę w Rybniku wiec to podpiszę, a przewalutowania to już w następnym miesiącu.
Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy