Forum Forum finansoweInne

inwestowanie oszczędności

inwestowanie oszczędności

Roman Czar / 2012-08-27 13:45
W co najszczęściej inwestują ludzie swoje oszczędności? Rzecz jasna takie instytucje jak parabanki totalnie odpadają nie mam do nich za grosz zaufania... co myślicie o inwestycji w złoto?
Wyświetlaj:
amanda000 / 79.98.151.* / 2013-11-28 14:03
Najlepiej oszczędzać w pewne obligacje. Słyszałam że w PKO są teraz 13-mcy obligacje w których oprocentowanie jest stałe. A w momencie zakupu jednostki wiemy ile zyskamy po 13mcy oszczędzania.
anna364 / 83.20.143.* / 2012-11-05 09:40
Gawi Invest konkretne inwestycje w złote monety ,nawet do 25% zysku po roku !!!

gawi.invest@onet.eu
Nupser / 89.76.150.* / 2012-11-14 02:41
Profesjonalna firma z adresem na Onecie nie ma co. Ale czasy ciężkie to i naciągaczy więcej. Ale teraz to bezpiecznie tylko w lokatę, ew. lokatą z funduszem łączoną jak pko ma na przykład.
mmakler$ / 79.175.234.* / 2012-11-03 22:40
Witam, jeśli "boli Was" głowa w co zainwestować i ile czekać na zyski polecam PEM.EXBINO.EU Warto się zarejestrować i zainwestować. Osobiście nie czekałem latami na zwrot bo dobrze przewidziałem ruch walut i zyskałem po 60sek. Jak ktoś nie zna tematu są tam filmy szkoleniowe i ewentualnie można umówić się na darmowe szkolenie. Kto nie ryzykuje... ten chodzi bez $$$
gracz3128 / 178.36.168.* / 2012-08-29 13:07
Lokata jest dobrym pomysłem ale ma podstawowy minus - pieniądze są zamrożone i nie możemy z nich korzystać. Dużo lepsze wydają się nieruchomości, szczególnie w bessie. Mozesz kupić mieszkanie w prestiżowej okolicy jak Rezydencja foksal, która z ceny raczej nie zejdzie a w hossie będzie dużo wyższa. Z mieszkaniem jest o tyle lepiej, że jest to inwestycja, z której można na bieżąco korzystać: wynajem lub własne lokum.
Anaconda / 37.31.120.* / 2012-08-27 17:12
W co zainwestujesz, zależy od tego, co jest dla Ciebie w inwestowaniu ważne. Są osoby, które chcą mieć 100% pewność, że ich pieniądze nie stracą, i wtedy wybierają programy gwarantowane, gdzie zysk jest na niskim poziomie. Inni chcą mieć zyski 10-20% w okresach średnioterminowych i są gotowi na umiarkowane ryzyko chwilowych spadków. Jeszcze inni grają vabank. Zależy wszystko od tego ile masz gotówki, czy chcesz włożyć jednorazowo pieniądze, czy dokładać co miesiąc czy kwartał jakieś kwoty, czy też może chcesz inwestować poza Giełdą Papierów Wartościowych. Chętnie pomogę w tych wyborach :)
Piotr Szymański / 178.36.146.* / 2013-11-26 12:25
Jest też kolejna, chyba największa grupa ludzi - tych którzy chcą zachować możliwość wysokiego zysku przy jednoczesnym bezpieczeństwie inwestowanych pieniędzy. Właśnie dla nich dedykowane są nasze produkty strukturyzowane. To połączenie bezpieczeństwa lokaty i możliwości zysku z inwestycji. W wielkim skrócie: Klient wpłaca co miesiąc małą kwotę pieniędzy, którą nasza firma inwestuje. Klient otrzymuje przy tym od nas gwarancję zwrotu 100% zainwestowanego przez Klienta kapitału po zakończeniu okresu, na który został zawarty produkt.

Po więcej szczegółów odsyłam do naszych doradców. Na bezpłatne spotkanie można umówić się za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.open.pl

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
rollas / 89.76.55.* / 2013-11-26 22:28
Jak nazywa się ten najnowszy produkt strukturyzowany z Open Finance? Dziękuję!
Chapelle / 2012-08-27 15:12
W Polsce lokaty bankowe. Pod warunkiem, że zgodzimy się iż jest to inwestowanie, a nie wyłącznie zabezpieczenie pieniędzy przed inflacją.
W Stanach- fundusze inwestycyjne.
Z przymrużeniem oka. Kiedyś czytałem, że jedno z papuaskich plemion inwestuje swoje oszczędności (swoją drogą ciekawe jakie?) w sól!
A na serio. Ja trochę zmieniłbym to pytanie. zamiast: w co, na: w jaki sposób.
Na cokolwiek się nie zdecydujesz powinieneś miec mniejsze (lokaty) lub większe (giełda) rozeznanie w danym temacie.
Odnośnie złota.
Po pierwsze pytanie, czy złoto fizyczne, czyli inwestycja w samo złoto, czy w coś na złocie oparte. Są różne instrumenty.
Dalej, jaki czas inwestycji?
Następnie wpłata jednorazowa, czy też regularne dopłaty?
Co do ceny. Chociaż, a właściwie ponieważ, pracuję w branży finansowej - jestem doradcą w Aegon- nie mając szklanej kuli, nie mogę odpowiedzialnie napisać ile w perspektywie kliku, klilkunastu możesz zarobić. O ile możesz poczekać na efekty właśnie taki okres czasu to jest to dobry pomysł na ulokowanie części swoich środków.
I to by była najmądrzejsza rzecz jaką mogę napisać. Podział swoich pieniedzy na kilka "kupek". O ile zastanawiałbyś się nad ulokowaniem jednej z nich na platformie funduszy inwestycyjnych to daj znać.
Chętnie porozmawiam, może zrobimy coś wspólnie.
Rester / 5.60.31.* / 2013-12-27 15:34
Poczytaj najpierw sporo o różnych rodzajach inwestycji. Możesz też skonsultować się

z zaufanym doradcą finansowym – przypadkowi najczęściej wcisną Ci to z czego mają

największą prowizję. Poszukaj także inwestycji na własną rękę w internecie – dopełni Ci

to obraz. Czasami można znaleźć naprawdę ciekawe oferty jak np. oferta Bilo Poland w

nieruchomości pod wynajem w Chinach. Przed podpisaniem czegokolwiek przeczytaj

dokładnie umowę i zapytaj o wszelkie niejasności.
kolider / 95.48.157.* / 2012-08-27 13:53
Rachunek oszczędnościowy, lokata, polisolokata czy program systematycznego oszczędzania? A może rachunek maklerski lub fundusz inwestycyjny?
Wybór produktu, który będzie gromadził nasze finansowe nadwyżki, może przyprawić o zawrót głowy.
Zapoznaj się z możliwościami pomnażania swoich pieniędzy:
http://dolinku.pl/inwestowanie

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: