Forum Forum finansoweInne

Inwestowanie w złoto warto ?

Inwestowanie w złoto warto ?

Piotrek212 / 212.7.215.* / 2021-05-06 13:56
Jeśli ktoś z Was inwestuje w złoto czy inne metale szlachetne i ewentualnie może się podzielić swoimi spostrzeżeniami co do tego, gdzie ewentualnie inwestować to dawajcie znać. Zależy mi na dobrym produkcie, pewnym źródle złota, najlepiej z jakimiś certyfikatami, które będą wartość potwierdzały.
Wyświetlaj:
Bładek / 178.21.139.* / 2021-07-10 11:07
Ja uważam, że jeśli chodzi o inwestowanie długoterminowe to metale szlachetne są jak najbardziej opłacalną opcją, ponieważ patrząc z perspektywy lat ich wartość stale rośnie (względem tego co teraz możemy otrzymać na lokacie). Dlatego my z żoną staramy się co kilka miesięcy jednak kupować monety jako przechowanie wartości dla naszych dzieci na kilkanaście lat. Dobre oferty z najlepszymi cenami można złapać w Mennicy Skarbowej https://www.mennicaskarbowa.pl/ także warto sprawdzić i się pozytywnie przekonać :)
tomikos4 / 31.178.97.* / 2021-06-28 20:53
Inwestowanie w złoto jest mało opłacalne i wydaje mi się, że mało perspektywiczne… Jakiś czas temu zdecydowałem się na kupno mieszkania pod wynajem. Początkowo szukałem czegśo w Warszawie, ale ceny za metr mnie odstraszyły. Ostatecznie wybór padł na Piaseczno i osiedle dom marzeń – cena zdecydowanie bardziej atrakcyjna a osiedle nowoczesne i w fajnym miejscu. Bez problemu znalazłem chętnych na wynajem. To mega opłacalna inwestycja, mieszkanie zyskuje na wartości, a do tego co miesiąc do kieszeni wpada czynsz – dużo bardziej opłacalne niż złoto, a bardzo bezpieczne.
Radek254 / 77.111.247.* / 2021-05-11 09:33
Przy inwestycjach w złoto warto kierować się pomocą kogoś kto faktycznie dobrze zna temat i zajmuje się nim od dłuższego czasu. W przypadku mennica24.pl  można faktycznie liczyć na to duże doświadczenie, bo złoto i inne metale szlachetne to dla nich od lat podstawa podejmowanych działań. Więc też chętnie służą pomocą tym osobom, które chcą dopiero w tym kierunku zacząć swoje inwestycje.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: