Forum W wolnym czasieLifestyle

Inwestowanie w złoto warto ?

Inwestowanie w złoto warto ?

Natan87 / 212.7.215.* / 2021-07-14 09:31
Hej, chce zainwestować kilkadziesiąt tysięcy w złoto, tylko to będzie moja pierwsza inwestycja w takim charakterze więc potrzebowałbym w tym zakresie jakieś pomocy, tak żeby kupować w bezpieczny sposób z takiego źródła, gdzie faktycznie będę miał gwarancje, że to złoto będzie miało odpowiedni certyfikat.
Wyświetlaj:
Ewron44 / 91.145.156.* / 2022-11-04 15:54
Ja stawiam zarówno na zloto i srebro. Jeżeli szukacie ciekawych propozycji to zajrzyj do oferty przygotowanej przez https://www.mennicaskarbowa.pl/ Udało mi się już w ten sposób ulokować całkiem spore pieniądze. Wole mieć pewność, że nie zje ich inflacja która w Polsce jest na szczytach więc nie ma co trzymać papierowych oszczędności.
Adam548 / 77.111.246.* / 2021-07-26 09:29
Mam wrażenie, że jeśli chodzi o monety uncjowe to świetnie wypada Mennica 24 (mennica24.pl). Tych propozycji w bazie bardzo dużo, jeśli ktoś buduje pod tym kątem swoją kolekcję to uważam, zę warto na nich zwrócić uwagę i faktycznie coś interesującego w ich bazie produktów będzie można znaleźć. Cenowo kurs decydujący, choć monety mam wrażenie, że zawsze stoją jednak wyżej niż sztabki.

Najnowsze wpisy