Forum Forum inwestycyjneFundusze

inwestycja 230 tys

inwestycja 230 tys

piotr29poznan / 83.20.24.* / 2007-08-08 02:30
czesc.
mam do zainwestowania jakies 230k. bylem w expanderze i moneyexpert i cos mi tam doradzili. wybiore chyba skandia i jakis fundusz parasolowy. w czasie hossy bede trzymal w najbardziej agresywnym a bessy przeleje na jakis spokojny zby nie tracic.
co o tym myslicie ? gdzie moge poczytac o funduszach i zasiegnac jakis porad ?
moze jest ktos z poznania ?
pozdrawiam

piotr
Wyświetlaj:
Sebastian Gottman / 91.94.16.* / 2007-08-08 12:41
Panie Piotrze,
Koncepcja, którą Pan wybrał jest słuszna, a narzędzie, które Panu zaproponowano jest najlepsze na rynku biorąc pod uwagę koszty i ilość możliwości. Sam je używam, choć powiem szczerze, że poszedłem krok dalej. Wykorzystałem je w połączeniu z innym rozwiązaniem finansowym i wszedłem w nieruchomości. W moim przypadku przy kwocie ok 250 tys zł możliwe było kupno nieruchomości za kwotę ok 450 tys bez oczywiście dodatkowych kosztów. Szczerze powiem, że przymierzam się także do kupna jeszcze kilku . Dzięki odpowiedniej informacji wiem, że wchodzi firma której rozwiązania stanowią alternatywę dla kredytów hipotecznych, są tańsze i przede wszystkim niezależne od stóp %.
Jeśli będzie interesować Pana większa ilość informacji, zapraszam do kontaktu.
Sebastian Gottman
s.gottman@interia.pl
oreiro / 78.152.0.* / 2007-08-08 09:09
Witam serdecznie.Jestem doradcą dinansowym Xelion.Jeśli jest Pan zainteresowany info lub dpotkaniem prosze o kontakt 509261976.Pozdrawiam
TaS / 2007-08-08 12:11 / Tysiącznik na forum
czy Wy sie wszedzie z tymi reklamammi wepchacie, co?!

choc z drugiej strony ta zbyt nachalna nie byla... :)

z wlasnego doświadczenia powiem Ci, że instytucje doradcze nie najlepiej traktuja klientów o dużej ilości środków, a małej wiedzy... sypną Ci garścia liczb które nic Ci nie powiedzą, masą terminów których nie znasz i będą pozować na ekspertów... 90% klientów robi wtedy mądrą minę i mów "tak, zasadniczo się z Panem zgadzam", choc nie ma zielonego pojecia ocb.

dlatego dobrze,ze wszedłeś na forum. Poczytaj tu sobie troche. Polecam CI także szkołę sfi w mBanku...

no i sam mBank :)

aha nie jestem z Poznania ;)
peter29uk / 83.20.40.* / 2007-08-09 12:09
dzieki TAS. troche mnie tak potraktowano ale odrobilem zadanie domowe i byli zdziwieni ze juz troche wiem. na niektore moje pytania nie byli czasami w stanie odpowiedziec. w sumie mam takie odczucie ze oni tam sa tylko po to zeby dac papiery do podpisania ale sami niewiele moga doradzic bo sa w sumie tylko posrednikami miedzy funduszem a klientem. podaj tas jakies namiary na maila mojego piotrpoz@o2.pl lub na gg 2934608. chetnie z toba pogadam o inwestowaniu
dzieki
pozdr
peter
TaS / 2007-08-09 23:27 / Tysiącznik na forum
Peter,


w sumie mam takie odczucie ze oni tam sa tylko po to zeby dac papiery
do podpisania ale sami niewiele moga doradzic

clue :)

co do gadania na gg, czy maila - z zasady nie robie tego :) nie jestem doradcą, nic z tego nie mam, a czas mi to zżera :) możesz pisać tu na forum - tu ma to walor edukacyjny dla innych, a to dla mnie ważne (powiedzmy odwdzięczam się tym co mnie nauczyli..)

pozdrawiam :)

PS czy juz jacys doradcy do Ciebie na gg wbili? ;)
660 481 480 / 129.35.231.* / 2007-08-08 13:38
jeśli jest Pan zainteresowany różnymi mozliwościami inwestycyjnymi proszę o kontakt
dario551 / 84.40.202.* / 2007-08-08 16:56
witam jezeli chcesz informacji to wejdz na moja poczte dariusz.z@vp.pl a pokaze ci cos ciekawego(niezobowiazujacego a zkozyscia dla twoich inwestycji) pozdrawiam darek
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy