Forum Forum inwestycyjneFundusze

Inwestycja dla Chrzesnicy na pierwsza komunie

Inwestycja dla Chrzesnicy na pierwsza komunie

gift4u / 2011-04-14 16:46
Witam wszystkich,

Moja chrzesnica ma 1 komunie w tym roku i myslalem zeby zamiast kupowania zbytecznych prezentow zafundowac jej konto w TFI lub lokate. Interesuje mnie ten typ inwestycji gdzie moglbym tylko wplacac srodki z okazji uroczystosci, jak np. urodziny, imieniny itp. Nie chce byc zobowiazany do miesiecznych wplat. Poza tym najlepiej jakby to widnialo na jej imie i nazwisko i mogla miec dostep do wyzej wspomnianych srodkow po 18-tym roku zycia.
Nie jestem pewien czy istnieja tego typu instrumenty finansowe, nie mniej jednak bylbym wdzieczny za porady.

Z gory dziekuje i pozdrawiam
Wyświetlaj:
Esler1 / 2011-05-04 20:58
Oczywiście TFI, akcyjny, ale bez nakładki firmy ubezpieczeniowej czy też banku. Inwestycja w srebro metaliczne z możliwością wpłaty systematycznej (co najmniej raz w roku) jest rozsądnym rozwiązaniem - patrz zakładka polska na www.noblemetalowner.at
max1224 / 2011-04-14 18:08 / Tysiącznik na forum
lokatę raczej bym odradzał, a TFI owszem tylko z odpowiednim parasolem
piterus / 87.205.147.* / 2011-04-14 20:17
Pewnie że istnieje :).Jeżeli patrzysz długoterminowo to polecam jak kolega wyżej TFI. Zapewne drugie pytanie będzie: w co? Z tym już trudniej, bo to zależy czy chcesz inwestować aktywnie czy też wolisz zabawę "kup i trzymaj". Zaraz rzucą się reklamodawcy różnych produktów więc musisz wybrać którą drogę wybierasz.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy