Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

inwestycja na giełdzie - 40.000

inwestycja na giełdzie - 40.000

simon77 / 212.14.20.* / 2007-01-03 16:37
Witam. Chcę zainwestować na giełdzie 40.000.
ogolnie jestem zdecydowany na zakup jednostek funduszu Akcyjnego ArkaBZWBK.
Ma to byc inwestycja na najblizsze pol roku. Po tym terminie polowe wycofam, a reszte zostawię dalej na czas bliżej nieokreslony.
Pytanie jest tylko jedno czy wchodzic juz TERAZ, czy poczekac jeszcze 2-3 tygodnie i zobaczyc co bedzie sie dzialo na GPW w nowym roku.
Czy ktos z większym doświadczeniem moze cos doradzic?
Bylbym wdzieczny
Pozdrawiam i życze pomyslności w Nowym Roku
Wyświetlaj:
kolanko / 2007-01-03 21:49
nie wszystko na 1 raz; jesli polowa wzrosnie to nie bedzie zle, jesli spadnie-dokupisz
jerzy_w / 2007-01-03 21:07 / Bywalec forum
Trudna rada, bo rynek jest rozchwiany i trudno określić kierunek ruchu, narazie jest bardziej na rozruchu. Osobiście bym poczekał chociaż do początku przyszłego tygodnia może coś się wyklaruje.
fixerx / 2007-01-03 23:09 / Bywalec forum
ja tam proponuje zainwestowac w jakis debiucik :p w sumie najszybszy zysk i patrzac po ostatnich debiutach w 2006 czesciej zysk niz starata :] a w tym roku pozostalo jeszcze 59 debiutow wiec okazji do zarobku bedzie kilka
mick / 2007-01-03 23:20 / Uznany Gracz Giełdowy
tylko pamietaj o redukcjach rzedu 90-95% wiec raczej wiele (bez sporego lewara i kredytu) akcji sie nie dostanie. a co za tym i idzie i ewentualny zarobek bedzie malutki, w odniesieniu do calych 40k.
pawciomerc / 2007-01-03 23:03 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
na arke akcji to sie inwestuje na kilka lat a nie na 6 mc
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy