Inwestycja pieniędzy

Hamster 22 / 2013-04-29 12:58
Posiadam trochę oszczędności... czy możecie mi powiedzieć w co najalepiej zainwstować pieniądze zeby mieć później z tego dochód? Będę bardzo wdzięcnzy za pomoc...
Wyświetlaj:
Denzel Łoś / 2013-05-31 12:41
Moim zdaniem każda chęć inwetsowania powinna się rozpocząć od gromadzenia aktywów.. później musisz tak zbilansować aktywa i pasywa żebyś nei przejdał wszystkich pieniedzy które zarabiasz. Kolejna część to inwetsycja pieniędzy w coś co przyneisie Ci zysk, na przykład w marketing i reklamę jeżeli prowadzisz firmę, czy też w otworzenie i rozkręcenie nowego biznesu, no i ostatnia forma iwnestowanie pieniędzy w akcje , obligacje , czy też nieruchomości!! Jak widzisz opcji masz dużo , wystarczy ze znajdziesz sposób najbardziej Tobie odpowiadający!!
Ciułacz / 2013-05-31 13:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wybaczcie że ja dożucę dwa słowa:
Forumowicz Hamster22 pyta :
Posiadam trochę oszczędności... czy możecie mi powiedzieć w co najalepiej zainwstować pieniądze zeby mieć później z tego dochód?

Odpowiedz jest prosta : jak masz to na lokatach to tam pozostań a jak nie masz lokat to je załóż. Na inne formy inwestycji nie jesteś gotowy.Pozostań na lokatach i do nauki.

Uzasadnienie:
Z postu wynika że forumowicz posiada oszczędności ale nie wie w co zainwestować, a jak nie wie to po prostu nie wie i co by tu doradzić to możne być źle.Najpierw musi poznać samego siebie i do nauki o inwestycjach.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy