Inwestycja

Niedoswiadczony / 2009-05-10 13:47
Zamierzam wziąść kredyt i wpakować w Akcje paru firm, min. Immoeast. Czy to dobry pomysł, czy raczej ogromne ryzyko?
Wyświetlaj:
forexowiec / 150.254.175.* / 2009-05-13 09:08
nie wiadomo w którą stronę zmierza rynek... wzrosty sa raczej spowodowane nadziejami niz realnym odbiciem kondycji gospodarki... moze być jeszcze jedno duże tąpnięcie...ale tego nikt nie wie...jak dla mnie bardzo duże ryzyko
Chociaz zrobiłem podobnie i zainwestowałem na forexie - mój znajomy jest traderem i zarobiłem na tym. ALe ufałem tej osobie i wiedziałem ze zna sie na rzeczy.
Kroghot / 78.28.5.* / 2009-05-10 19:13
No bardzo duże ryzyko i chyba to powie Tobie każdy. Nawet w największą hose tak się nie robi. Już lepiej wpakować własne małe oszczędności a niżeli brać pod to kredyt.

Druga zasada inwestora - nie graj za pożyczone pieniądze.
PADOVANI-inwestorgieldowy.com / 83.24.201.* / 2009-05-13 20:13
Inwestowanie nie musi być ryzykowne, pod warunkiem że się wie co się robi :)
Giełda to gra pozorów, i zawsze tak jest że gdy Inwestorzy uwierzą w aktualny trend to zazwyczaj wtedy Rynek robi zwrot .
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy