Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Inwestycja to ciężkie zadanie

Inwestycja to ciężkie zadanie

slawekgo / 2007-07-28 11:58
Drodzy forumowicze nie potraktujcie tego postu jako mojego lamentu lub narzekania. Po raz trzeci w moim życiu postanowiłem zainwestować na GPW. Nigdy nie uważałem się za znawcę w zakresie inwestowania w papiery wartościowe dlatego zainwestowałem w certyfikaty inwestycyjne nie oczekując krociowych zysków. Są to papiery INVFIZ oraz OPERA3GR. Długo śledziłem wydarzenia na giełdzie zanim zdecydowałem sie po raz kolejny wejść na parkiet. Dwie ostatnie próby skończyły się stratami. Nie minęło 10 dni od inwestycji i po raz kolejny przewietrzyło mi portfel na blisko 1000 zł. Jeszcze jakoś radzę sobie z emocjami, ale zupełnie nie wiem co dalej robić. Pozwolić na dalszą utratę kapitału zgromadzonego ciężką pracą zwlekając z
wyprzedażą certyfikatów czy też zaprzeć się i postawić wszystko na jedną kartę pozostając dalej przy nich. Sądziłem, że obecna moja inwestycja jest w miarę bezpieczna bo zarządzana przez fachowców. Nic z tego, też nie oparła się dużej przecenie. Utraciłem do tej około 7% kapitału początkowego. W komentarzach niektórzy straszą nawet 30% korektą. Czy mogę liczyć na fachowość zarządzających i minimalizację strat ? Już nawet nie myślę o zysku. Chciałbym przynajmniej nie
stracić. Jak sądzicie drodzy forumowicze ?
Józefina / 2007-07-30 01:38 / portfel / Tysiącznik na forum
zostaw tak jak jest..... I nie patrz przez minimum miesiąc...

to,że wartośc Twojego prtfela przewietrzyło .... o 1000 zł..
.. nie oznacza, że je straciłeś!

Dziś jest mnej jutro więcej!

Poczekaj spokojnie...

a jak już cena sięgnie powyżej ceny zakupu - to sprzedaj.

I nie graj więcej na giełdzie - skoro tak szargają Tobą emocje.....
Szkoda zdrowia i pieniędzy!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy