Forum Forum inwestycyjneFundusze

Inwestycja w ING selektywny

Inwestycja w ING selektywny

przem1981 / 87.198.141.* / 2007-09-15 20:50
Witam wszystkich forowiczow i prosze o rade w poniedzialek wracam na 2 tygodnie do kraju i posiadam pewien kapital do zainwestowania i zastanawiam sie czy po pierwsze poniedzialek to dobra data do zainwestowania, a nastepne pytanie czy ten parasol ING jest godny uwagi - wasze opinie.
Dziekuje i Pozdrawiam!
Wyświetlaj:
jukon / 2007-09-21 00:55
Nie polecam. Zawiodłam siena wynikach. Jest wiele lepszych funduszy.Pozdrawiam Z
TaS / 2007-09-21 01:11 / Tysiącznik na forum
z bólem ale musze też przyznać, że się zawiodłem... parasol może i ok ale selektywny to po prostu fund zrównoważony i bez specjalniej "wizji"...

ale jest na forum jego entuzjasta :)
miki3d / 83.16.54.* / 2007-09-19 11:35
ING to bardzo dobre TFI. Ma szeroką i nowatorską ofertę. Szczerze polecam. Subfundusz selektywny w zależności od okresu na giełdzie powinien się zachowywać tak jak zrównoważony (przy wzrostach) lub jak stabilny (przy spadkach). W pewnym zakresie zwalnia z obowiązku śledzenia trendów.
jan kowalski / 2007-09-15 21:30 / Tysiącznik na forum
mam ten parasol, ale zadowolenie średnie, tak jak wyniki. W gruncie rzeczy ING to dość stabilne fundusze i w miarę pewne, przynajmniej na spadkach stracisz mniej od innych. Jeśli nie masz charakteru pazernego hazardzisty, to będzie dobry wybór, ale parasoli jest wiecej, można wybierać.
Poniedziałek - dobry jak każdy inny, na dłuższą metę to nie ma aż takiego znaczenia. Nie poluj na dołki, to się prawie nikomu nie udaje.
krzysiek29 / 2007-09-15 20:55 / Uznany Gracz Giełdowy
ten fundusz ing selektywny jest calkiem niezly ale wedlug mnie to poczekaj do decyzji FED we wtorek to sie okarze czy beda spadki cz nie ale sytuacja jest tak napieta kolejna firma z kredytow ma klopaty teraz w angli nawet ta obnizka stop procentowych moze nie pomoc a w tym tyg znow mamy duzo danych makro wiec bedzie ciekawy tydzien
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy