inwestycja w złoto

graw / 2011-07-14 15:24
czy to jest dobry moment na rozpoczęcie inwestycji w złoto? w takich wahaniach rynkowych najpewniejsze są surowce, więc może warto było by podjąć się takiej inwestycji?
Wyświetlaj:
Matylda33 / 5.57.146.* / 2013-01-07 22:36
Dobrze jest poczekac na spadek wartości złota i mieć na ten cel odłożony sporą sumkę, a potem oczywiście zacząć zakupy. Ja złoto zazwyczaj kupuję w http://www.emonety.pl/
msz_bossa / 2012-04-02 14:14
Powinieneś oddać ten niewielki kapitał w zarządzanie doświadczonemu inwestorowi. Na określonych warunkach. W międzyczasie rozpocznij naukę, co pozwoli już z większym kapitałem na indywidualne podejście do rynków. W przypadku pytań, oczekuję kontaktu.

Pozdrawiam,
MSZ.
msz_bossa / 2012-04-02 14:05
Jeśli posiadasz wiedzę, wykorzystaj ją na spekulacje na surowcach, w tym na złocie. W przypadku pytań, oczekuję kontaktu.

Pozdrawiam,
MSZ.
bartek_1988 / 217.113.228.* / 2011-07-14 18:48
czesc, ja zainwestowalem w dobrym momemncie jakos tydzien temu kiedy bylo 1525.00 i niezly zysk jest, teraz bedzie roslo jeszcze dlugo lub trzymac sie tego poziomu
saa / 200.37.145.* / 2013-01-02 16:50
dobrze jest znaleźć dobre źródło złota inwestycyjnego po korzystnych cenach aby zmaksymalizować zyski! mi udało się kupić w pay trade z dostawą do domu. mają bodajże najkorzystniejsze warunki w kraju i złoto wyśmienitej jakości. z kursów złota wynika że trend jeszcze nie jest wyczerpany i świetne zyski jeszcze przed nami! O wiele lepiej mieć złoto niż akcje czy obligacje bo przed nami ciężki rok. Polecam też zapoznać się z ich ofertom stałego comiesięcznego zysku - bez znanego z MLMów i wysoko ryzykownych systemów budowania grup współinwestorów, comiesięcznych składek i innych przeszkód inwestycyjnych. Doprawy paytrade w inwestycjach jak i samym złocie to super opcja
zubi / 2011-07-18 11:06
niestety przegapiłeś najlepszy moment, także teraz ta inwestycja zależy od tego jak duży masz budżet
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy