Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Inwestycja w złoto? To teraz bardzo ryzykowne

Inwestycja w złoto? To teraz bardzo ryzykowne

Money.pl / 2013-01-05 16:18
Wyświetlaj:
Mały gracz / 89.67.92.* / 2013-01-05 16:18
A ja wierzę w złoto, to jeden z niewielu towarów o stabilnej wartości.
Przede wszytskim jednak:
złoto może być mniej lub więcej warte, ale zawsze będzie mieć jakąś wartość, a przeciwieństwie do papierowych pieniędzy.
I co ważne, ta wartość w dziejach jest mniej więcej stała.
Na pocz. XX w. za "świnkę" (10 rubli) można było kupić wieprza, dziś kosztuje on mniej więcej tyle samo, co ta moneta.
nowak1366 / 78.88.31.* / 2016-11-06 16:08
Moim zdaniem warto inwestować, jest to jedna z pewniejszych form inwestycji, zwłaszcza jeśli weżniemy pod uwagę aktualną sytuację geopolityczną. Patrząc na aktualne ceny (złoto). Teraz jest dobry moment, by w nie zainwestować.
roberts352 / 178.73.210.* / 2017-10-25 08:39
Zdecydowanie warto inwestować w złoto, bo jednak rynek metali jest dosyć płynny i sporo się na nim dzieje. Dochodzi do częstych zmian. Działam przez aplikację easyMarkets. Dostaję wiadomości o zmianach rynkowych, staram się maksymalnie szybko reagować i jak na razie te wyniki mam dobre. Zależało mi na platformie z opcją działania przez aplikację. I to rzeczywiście mam + dealCancellacion, czyli możliwość anulowania operacji w ciągu 60 minut od jej zawarcia.
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy