Inwestycje 2012

Żyrafa00 / 2012-06-14 13:39
Chciałbym zainwestować pieniądze , w coś , co da mi wymierne zyski. W co tak naprawdę warto inwestować w 2012 roku? Czy są to nieruchomości? A może złoto?
Wyświetlaj:
davinci_leoś / 89.76.150.* / 2012-09-09 18:48
Nieruchomości przy obecnej sytuacji na rynku to bardzo kiepski pomysł. Lepiej już np. w jakieś Beneficio wtedy masz inwestycję z zachowaniem zabezpieczenia w razie nagłych wydatków.
dominik_b / 2012-09-06 12:25
W sprawie wyżej wymienionej ARETE MEDIA Group, to właśnie rozpoczęli proces ofertowania emisji nowych akcji. Dla zainteresowanych przesyłam treść komunikatu prasowego:

ARETE Media Group SA rozpoczęła proces oferowania nowej emisji akcji w ramach subskrypcji prywatnej, z której zamierza pozyskać 500 tys. zł na dalszy rozwój. Zgodnie z planami zarządu debiut na rynku NewConnect nastąpi w IV kwartale bieżącego roku.

ARETE MEDIA Group SA jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem medialnym. O jej sile stanowi doświadczenie i kompetencje członków zespołu, branżowe know-how, oraz szerokie kontakty biznesowe Zarządu. Spółka cieszy się zaufaniem wielu swoich klientów. Są wśród nich Galeria Cuprum Arena w Lubinie, Galeria Korona w Kielcach, Leroy Merlin i Sonel SA.

Warto się temu przyjrzeć
markomania / 2012-09-05 13:47
obserwuje rynek newconnect i musze przynac ze debiuty tam sa bardzo okazale i daja zarobic. Np teraz w sierpniu zadebiutowalo 5 spolek z czego cztery mocno podskoczyly w pierwszym dni a jedna nie stracila. W daleszej czesci roku zapowiadaja sie fajne debiuty m.in. grupa medialna Arete media group, osrodki medyczne Medisword i kilka innych. JAk chcesz zobaczyć jakie spolki planują debiut na Newconnect to pochodzi po stronach autoryzowanych doradcow i zobacz jakich maja klientow. Wydaje mi sie ze to jest najlepsza opca na zarobek. Na główny bym nie wchodzi. Oczywsicie zanim bedziesz chcialzainwestowac w jakas branze, najpierw trzezwo popatrz na jej perspektywy w nastepnym a najelpiej 2014 roku, bo 2013 ponoc dla wszytskich ma byc ciezki
karior / 212.96.244.* / 2012-09-05 12:21
Złoto teraz leci od dawna w dół. Nieruchomości stoją w miejscu - właśnie teraz warto zainwestować. Akurat w bazie Jartomu stoi kilka dobrych okazji dla ludzi z kapitałem - trzeba je tylko wykorzystać.
karlinek / 212.96.244.* / 2012-08-08 11:28
Wydaje mi się, że w 2012 warto przede wszystkim inwestować w nieruchomości magazynowe - szczególnie hale. W bazie Jartomu wciąż wiszą świetne okazje, które mogą dać fajne zyski posiadającym kapitał.
Damiano82 / 87.99.96.* / 2012-07-01 11:27
Żeby zdobyć wiedzę niezbędną do inwestowania można oczywiście szukać jej na własną rękę, ale z doświadczenia wiem, że zajmuje to ogromną ilość cennego czasu, który tak jak wszystko inne również ma swoją cenę. Dlatego po pewnym czasie doszedłem do wniosku, że paradoksalnie taniej jest zainwestować w profesjonalne szkolenia i kursy. Po moich długich i żmudnych poszukiwaniach znalazłem portal, który otworzył mi oczy na inwestowanie. Trenerzy nie są zawodowo związani z branżą inwestycyjną, są za to świetnymi praktykami. Najlepszą rekomendacją jakości ich usług szkoleniowych jest fakt, że firma współpracuje z największymi światowymi autorytetami tradingu takimi jak Dr Van Tharp, Dr Alexander Elder, Steve Nisson czy Joe DiNapoli. Faktem jest, że szkolenia nie należą do tanich, ale w moim przypadku korzyści z tej inwestycji w wiedzę bardzo szybko przewyższyły koszty. Dla zainteresowanych poniżej macie linki do ich kultowego szkolenia w pigułce, oraz Rocznej Akademii Inwestora, która uczy inwestowania od A do Z. Dla tych, którzy tak jak ja nie uznają półśrodków, polecam od razu zainwestować w roczną akademię.

http://www.inwestorgieldowy.com/aff/superinwestor/szkolenia/niezalezny-inwestor-gieldowy_15.html

http://www.inwestorgieldowy.com/aff/superinwestor/szkolenia/roczna-akademia-inwestora_27.html
Prokuś / 109.243.242.* / 2012-06-30 11:54
Złoto w nieskończoność drożeć nie będzie. A z nieruchomościami to sytuacja jest tak niestabilna, że szaleniec podejmowałby się teraz prognozowania tego, co będzie za parę lat. Jak chcesz mieć gwarancję, że nie umoczysz to lepiej wykupić jakieś Beneficio albo nawet Systematyczny Plan Emerytalno-Inwestycyjny jak ma np. Generali i wtedy masz od razu inwestycję i ubezpieczenie.
tenyfono / 2012-08-09 16:44
Mnie się wydaje, że te wielkie plany emerytalno inwestycyjne to będzie można sobie niedługo w buty wsadzić. Metale szlachetne wydają się pewniejsze. Mówisz, ze złoto w nieskończoność nie będzie drożeć. A przecież jego zasoby na świecie są na wyczerpaniu. To jak na mój rozum ceny będą właśnie rosnąć. Chyba że efekt ten zablokuje coś innego. Btw, co z innymi metalami? Jak się kształtuje cena srebra http://www.bulioner.pl/pol_m_Srebro-158.html ?
goscgosc / 178.73.63.* / 2012-06-30 16:39

Złoto w nieskończoność drożeć nie będzie

zabawne,a caly czas wedlug ciebie drozeje ????
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy