Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

inwestycje co się opłaca

inwestycje co się opłaca

Rejmund / 2013-01-15 08:22
Jakie inwestycje w tym roku się będą opłacały? to ma być podobno ciężki rok, a ja mam trochę kasy odłożonej i chciałbym to jakoś rozsądnie spożytkować i ulokować, macie jakiś pomysł? możecie mi poradzić coś?
Wyświetlaj:
adamRocznik91 / 2013-01-16 13:15 / Bywalec forum
ja bym zainwestował na giełdzie w WIG20 na przykład, wydaje mi sie to najbardziej optymalne i najmniej ryzykowne
Ciułacz / 2013-01-16 13:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wybaczcie że sie wtrącę,
Adam piszesz ze dla Ciebie
ja bym zainwestował na giełdzie w WIG20 na przykład, wydaje mi sie to najbardziej optymalne i najmniej ryzykowne

Wynikałoby że masz spore doświadczenie na giełdzie ale nie można zapominać że odpowiadasz na zapytanie od Rejmund co napisał
ja mam trochę kasy odłożonej i chciałbym to jakoś rozsądnie spożytkować i ulokować, macie jakiś pomysł? możecie mi poradzić coś?

Rejmund wyraźnie wygląda na nowicjusza w inwestycjach i na
WIG20

może popłynąć.
Nawet jak rok będzie na plusie to w większości wypadków nowicjusze tracą bo z powodu stresu robią chaotyczne ruchy.
Ja bym radził sie lokat trzymać i ewentualnie podszkolić się do przyszłych inwestycji na GPW. Pamiętajmy że nawet dobra akademicka wiedza nie zapewni zysków z GPW, nasza chciwość i strach odbierają nam zdrowy rozsądek.
Jak to starzy indianie powiadają : najtrudniej jest poznać samego siebie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy