Forum Polityka, aktualnościKraj

Inwestycje Polskie. Niedługo dowiemy się, kto zostanie prezesem

Inwestycje Polskie. Niedługo dowiemy się, kto zostanie prezesem

Wyświetlaj:
historia kołem się toczy / 91.102.105.* / 2013-01-13 20:27
Po prostu zróbcie renacjonalizację tego, coście sprywatyzowali , i macie po problemie wyboru nowego prezesa nowej spółki.
niedoinformowany / 91.102.105.* / 2013-01-13 20:14
"chcemy zachęcić potencjalnych inwestorów do skorzystania z oferowanych produktów i wyjaśnić mechanizm ich działania -"

Nie interesują mnie mechanizmy - interesuje mnie rentowność tej inwestycji.
Jaka się przewiduje ?
abnegat finansowy / 91.102.105.* / 2013-01-13 20:09
"będą wnoszone wybrane udziały spółek Skarbu Państwa"

Udziały , to mogą być duże, ale zysk tych spółek , to już niekoniecznie.
bez matury / 91.102.105.* / 2013-01-13 20:03
Ekonomiczna rewelacja na skalę kosmiczną!

"Resort wyjaśnił, że program Inwestycje Polskie ma służyć wspieraniu rentownych projektów..."

Tak jak Anglicy po chorobie szalonych krów "odkryli", że krowy to zwierzęta roślinożerne i nie można ich bezkarnie karmić syfem z mączki kostnej, tak wy teraz , po latach rujnowania polskiej gospodarki "odkrywacie", że inwestycje maja być rentowne!

Szkoda, że tak późno.
Trzeba było ze 20 lat wcześniej spytać się tylko mojej teściowej, choć nie ma ona fakultetów i tytułów z ekonomii, na czym polega inwestowanie .
prezydęt / 77.253.13.* / 2013-01-13 17:42
Oto przykład:

Piotr Majchrzak
Wiceprezes Zarządu ARP S.A.
W zarządzie ARP S.A. od 27 czerwca 2012 r.

Od początku kariery zawodowej związany z branżą finansową. (...)
Ostatnio pełnił funkcję prezesa One-2-One S.A.
(...)

Czy to ta spółka, która żyła z bezczelnych loterii esemesowych gdy państwo pozostawiło miliony swoich obywateli na jej żer w sytuacji gdy jedyną obroną było bezradne użeranie się przed rzecznikiem konsumentów?

Czy to ta sama spółka która wyłudziwszy miliony od bezradnych krajowych abonentów ostatecznie puściła nawet swoich akcjonariuszy z torbami?

Najnowsze wpisy