Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Inwestycje w Polsce. Janusz Piechociński o ustawie o korytarzach przesyłowych

Inwestycje w Polsce. Janusz Piechociński o ustawie o korytarzach przesyłowych

Wyświetlaj:
Dariusz1968 / 188.125.56.* / 2013-04-11 22:29
Ta ustawa dla nowych inwestycji może i jest potrzebna ale mocno skrzywdzi tych którzy już mają na posesjach perełki w postaci np słupa ee lub jakiejś rury. Przez ponad rok prosiłem operatora o usunięcie lub przesunięcie linii energetycznej na moich dwóch działkach na obrzeżu Inowrocławia (4 słupy betonowe i jeden stalowy). I co? i się NIE da!! No to dałem to kancelarii odszkodowawczej żeby pomogli usunąć lub wyegzekwować jakieś pieniądze. Na mniejszą działkę (po 8 miesiącach) udało się-dostałem od monopolisty zgodę na wypłatę 19800zł w zaokrągleniu! A na większą energetycy nie chcą się zgodzić bo wg. nich za dużo żądamy. Obie sprawy prowadzi firma ryton ze słupska -skierowali to na etap sądowy// czekam na zakończenie drugiej sprawy i nie omieszkam napisać jaki będzie efekt// tak napisałem żebyście nie odpuszczali energetykom bo oni zawsze twierdzą że "nie da się" ..a jednak można. Jeśli macie słupy czy kable znajdźcie jakąś kancelarie która wam pomoże i wyrwijcie należną wam kasę!
Darek
Waniek / 178.252.38.* / 2013-04-11 14:35
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
użyj do tego dróg i zakop kable pod ziemią!!! A nie bredzisz o korytarzach powietrznych i odszkodowaniach. Pasy na poboczach dróg są państwowe co sprzyja prowadzeniu kabli pod ziemią.
numizmatyk / 2013-04-11 14:11
jezu czemu my mamy takich durnych politykow? czemu oni sie nie zajma waznymi najnwazniejszymi dla polski sprawami jakimi jest niewatpliewie bezrobocie i ciagle zwalaniaia z pracy!!!

Najnowsze wpisy