inwestycje w złoto

kolin / 2011-08-09 09:48
zastanawiam się czy nie zamienić inwestycji w gpw na inwestycję w złoto. w obecnych zawirowaniach będzie to najbezpieczniejsze wyjście? jak zacząć inwestować w surowce? możecie mi coś podpowiedzieć?
Wyświetlaj:
Mirek127 / 2018-10-03 12:49
Też właśnie z GPW zrezygnowałem na rzecz złota inwestycyjnego. Gram średnioterminowo, do pół roku trzymam złoto i sprzedaję na wahaniach. Sensowne zakupy, do tego szybkie i absolutnie bezpiecznie zrobisz w http://mennica24.pl/. To jest dla mnie bezkonkurencyjna opcja na polskim rynku teraz.
robertkajzer / 2011-08-11 16:57 / Bywalec forum
To czy to najlepsza inwestycja zalezy od wielu czynnikow. Musisz wziac pod uwage Twoja znajomosc tego rynku i umiejetnosci inwestycyjne, mozliwosci kapitalowe, ilosc czasu jaka mozesz poswiecic na inwestowanie i wiele, wiele innych.

Jak zaczac. Tak samo jak na wszystkich innych rynkach. Nabywasz podstawowa wiedze i zaczynasz inwestowac. Wraz z Twoja pierwsza inwestycja zaczynasz praktyczna nauke zarowno na zyskownych transakcjach jak i na tych stratnych.

AleksandraO. / 81.190.144.* / 2013-09-09 12:23
Dokładnie. Trzeba bardzo dobrze zapoznać się z tematem, żeby móc zacząć inwestować. Można łatwo dać się zwyczajnie naciągnąć bez podstawowej wiedzy. Złoto musi mieć licencję, nie możemy go kupować w miejscach typu lombardy itp. Przynajmniej jeśli chcemy naprawdę inwestować ;) Ja kupuję złoto w MRC Finance i jestem zadowolona. Widać, że znają się na rzeczy. Złoto możesz odebrać na miejscu, albo zamówić kurierem jeśli nie jesteś z Olsztyna. Ceny też są bardzo przystępne. Ja wybrałam tą firmę ze względu na znajomych, którzy też inwestują, ale rozejrzyj się jeszcze, poczytaj w internecie. Jeśli chcesz dobrze zacząć to polecam dokładne zapoznanie się z tematem i sprawdzonego dealera.
Dominik K. / 79.189.119.* / 2011-08-09 17:01
Proponuje inwestycje w strukturę o nazwie RCNMBAOPEN, która inwestuje w 4 metale szlachetne: złoto, srebro, pallad i platynę.
49,96 % za ostatni rok :)))
Myślę, że to najlepsza inwestycja w nadchodzących ciężkich czasach....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy