Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Iran szukuje się do wojny? Rozpoczęli wielkie manewry

Iran szukuje się do wojny? Rozpoczęli wielkie manewry

Wyświetlaj:
mrl / 109.230.232.* / 2012-02-22 19:56
operacja fałszywa flaga
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&hl=en&v=KWqVHmVQErY&gl=US
i cała masa filmów dr.Davida Duke`a na youtube
http://www.youtube.com/results?search_query=dr+david+duke+pl+&oq=dr.David+Duke&aq=1C&aqi=g-C2&aql=&gs_sm=1&gs_upl=250l3697l0l5198l2l2l0l0l0l0l1054l1283l2-1.7-1l2l0
nie_ekonom / 192.194.76.* / 2012-02-20 21:12
Tytuł artykułu + zajawka ze spisu wiadomości->świat:
"Iran szukuje się do wojny? Rozpoczęli wielkie manewry
Według ekspertów do ataku sił izraelskich mogłoby dojść na południu Iranu."

Nie szykuje się do "wojny", tylko do obrony. Pisanie "Iran szykuje się do wojny" implikuje, że zamierzają kogoś zaatakować. Według wszelkich informacji nie zamierzają, więc proszę o staranniejszy dobór słów, redakcjo. Wystarczy, że większość europejskich i amerykańskich mediów napędza machinę wojenną, po portalu ekonomicznym w Polsce można by się spodziewać odrobiny przyzwoitości.

Albo po prostu jestem naiwny...
oiuyfghj / 178.232.167.* / 2012-02-20 21:44
co ci powiem to ci powiem ale ci powiem ze dobze robiom ,i niech tak robiom
??? / 83.24.160.* / 2012-02-20 21:17
Chcemy by ropa była tańsza ponieważ inaczej wszystko drożeje . Chcemy być bezpieczni itd
....itp......
Owszem jesteśmy manipulowani przez media . ALE jak na razie dopuściliśmy do tego by dwóch
wariatów z Azji posiadało broń jądrową (Korea Północna i Pakistan udający przyjaciela....) . Z
nimi już nawet Ameryka boi się wojować a są to kraje nieprzewidywalne. Nawet jeśli Iran nie ma
teraz złych zamiarów to nie wiadomo czy ich podejście nie zmieni się drastycznie za kilka lat. I
co wtedy zrobimy???
Trzeba też zaakceptować że nie mamy ropy u siebie a koszt jej importu jest coraz droższy. W
pewnym momencie możemy tego nie wytrzymać. Wojny o surowce toczyły się zawsze. Tak było , tak
jest i tak będzie.Trzeba to zaakceptować . TYLKO zupełnie inną sprawą jest o to że my wojujemy
nic z tego nie mając ....Amerykański rząd dba o Amerykę. Niemiecki o Niemcy .To logiczne . Nie
wiem czy naprawdę przypadkiem jest że od kilku lat mamy rządy idiotów ...............
[:] / 83.5.102.* / 2012-02-21 00:48
gdyby Ci wycieli całą rodzinę i dzieci za Ropę i w imię brudnych interesów jednego z krajów... ciekawe czy byś mówił że "wojna o surowce toczy się od wieków" .... proszę Cie ... Korea ma bron atomową i jej nie użyła ... nawet nie straszy ... czemu ?? ... bo jeśli nie ma realnego zagrożenia ze strony okupantów to nie musi straszyć ... wydaje sie być logiczne ... nie sądzisz ??
xxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2012-02-21 11:01
Oczywićei K.P reglanei nei bobanrduej terenuj korei południwoej a Iran oczywiści nie ma w doktrynie państwoej i religinej zniszcznei Izraela. To tylko media.
??? / 83.24.160.* / 2012-02-21 08:36
Ale czy ja napisałam że tak nie jest??? Jednak przykładem takiego kraju nie jest Iran tylko Irak. Ja im się w pewnym sensie nie dziwie .Obca władza w kraju. Nie jest to wina złego planu wojny tylko braku realizacji kilku "nieistotnych" punktów . Zamiast postarać się przekonać do siebie ludzi poprzez rozwijanie gospodarki (budowa fabryk których towar importowalibyśmy - obie strony sporo zyskują- w pewnym sensie dobrym przykładem jest Japonia tylko tam nie chodziło o ropę tylko o lokalizację) to Amerykanie wolą z tego regionu zrobić rynek zbytu dla swojej broni . Zamiast wędki dają im rybę (organizacje humanitarne ).

Przypominam że tam dzieci i kobiety są traktowani jak normalni wojownicy . 15 latek podbiega do Ciebie z nożem - czy pomyślisz w tym momencie że to tylko dziecko ?

Nie no .... Korea Północna wcale nie zbombardowała kilka lat temu wyspy Korei Południowej . To były fajerwerki . Proszę sobie przypomnieć......
http://www.fakt.pl/Bedzie-swiatowa-wojna-Korea-ruszyla-na-sasiada,artykuly,88490,1.html

Jak już mówiłam plan wojny był niezły ...... ALE...........
uytrerty / 178.232.167.* / 2012-02-20 21:47
A skąd tu taki głos rozsądku,winszuje .Od kiedy sfora prezesa rzuciła się na money nie czytałem bardziej trafnej opinii
nodric / 83.20.89.* / 2012-02-20 21:07
A co tam robią nasi http://wiadomosci.onet.pl/swiat/polska-i-izrael-przeprowadza-manewry-lotnicze,1,5032234,wiadomosc.html
[:] / 83.5.102.* / 2012-02-20 19:33
PÓKI ISTNIEJE JESZCZE WOLNA KOMUNIKACJA .... PÓKI AMERYKAŃSKIE KORPORACJE REPREZENTUJĄCE MASONERYJNY INTERES MONOPOLU MEDIALNEGO ORAZ POLITYKĘ KNEBLOWANIA WOLNOŚCI SŁOWA I WYPOWIEDZI ZWYKŁYCH OBYWATELI, NIE PRZEFORSUJĄ W EUROPEJSKICH KRAJACH „ACTA”

... ZOBACZCIE KONIECZNIE TE KRÓTKIE FILMIKI KTÓRYCH LINKI ZAMIESZCZAM PONIŻEJ... UŁÓŻCIE SOBIE SAMI DO CZEGO TO WSZYSTKO ZMIERZA:

http://www.youtube.com/watch?v=9rncRG7ioP0&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=PC_2rA40GzM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&hl=en&v=KWqVHmVQErY&gl=US
http://www.youtube.com/watch?v=KbFoqR6UtQY&list=UUxfwFisMisXtE9bs7d7wqbw&index=3&feature=plcp

JEŚLI JESZCZE NIE ZOSTALIŚCIE CAŁKOWICIE ZMANIPULOWANI PRZEZ KONTROLOWANE MEDIA I UZNACIE TE FILMIKI ZA WARTOŚCIOWE, PODZIELCIE SIĘ NIM ZE ZNAJOMYMI.

WSPÓLNIE POWIEDZMY NIE WOJNIE Z IRANEM !!
asdfghjhgfd / 178.232.167.* / 2012-02-20 21:50
To jedz tam panie miłośnik i nauczaj wedle uznania na efekty nie będziesz długo czekać,a gdyby ci było za daleko to zapraszam na przedmieści Paryża Brukseli,Amsterdamu tam się wyleczysz z tej przypadłości
[:] / 83.5.102.* / 2012-02-21 00:41
Persowie w Iranie gwarantują bezpieczeństwo i nietykalność chrześcijanom a nawet samym żydom ... ten rzekomo fanatyczny kraj pozwala żyć w symbiozie z innymi religiami i kulturami ... tego w Izraelu nie uświadczysz a w kontrolowanych mediach nie usłyszysz ... jest łatwy obiektem do programowania ... nie mniej chłopczyku ... jeśli myślisz że wędrując po Europie z kraju do kraju jesteś lepszy od Nomadów z innych cześci świata to masz problem ... opinie bezwartościowych Nomadów według mnie są tu mało istotne
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2012-02-21 10:59
Przeprowadz się, zobaczyć jak tam jest fajnie. na co czekasz?
chichot dona / 46.112.68.* / 2012-02-21 16:53
Mieszkałem w Iranie, jest zupełnie normalnie.
Obecnie są tam problemy gospodarcze wynikające z różnych sankcji oraz ze sposobu rządzenia Iranem. mam na myśli olbrzymie wydatki na program bezpieczeństwa kraju. Zarówno energetycznego jak i wojskowego.
Chyba podobnie było w Polsce podczas sankcji w latach 80 XX wieku.
Generalnie w Iranie ludzie ganiają za towarami luksusowymi oraz tzw modą.
Nie byłem zaczepiany ani atakowany, wręcz przeciwnie wszędzie przyjmowano mnie z wielką serdecznością, mam na myśli zwykłych ludzi. Władze traktowały mnie podejrzliwie i chyba zawsze miałem jakiś cień.
W Teheranie, ale i w mniejszych miastach jest swoista moda na to co europejskie lub amerykańskie taki swoisty snobizm. Wielu Irańczyków idealizuje Europe czy Amerykę. Ale jednocześnie , przynajmniej kiedy ja tam byłem, większość zdecydowana moich rozmówców, uważała, że Iran powinien zachować niezależność energetyczną i popierają rozwój nuklearnego sektora energetycznego.
Mój następca w Iranie, twierdzi że ostatnio zradykalizowały się postawy anty Amerykańskie i anty Europejskie, ale to na skutek sankcji właśnie. Chyba Irańczycy powoli (mam na myśli plebs) powoli zaczynają bardziej realnie patrzeć na Amerykę czy Europę, wychodzą z idealizmu.
??? / 83.24.160.* / 2012-02-20 21:16
Chcemy by ropa była tańsza ponieważ inaczej wszystko drożeje . Chcemy być bezpieczni itd ....itp......
Owszem jesteśmy manipulowani przez media . ALE jak na razie dopuściliśmy do tego by dwóch wariatów z Azji posiadało broń jądrową (Korea Północna i Pakistan udający przyjaciela....) . Z nimi już nawet Ameryka boi się wojować a są to kraje nieprzewidywalne. Nawet jeśli Iran nie ma teraz złych zamiarów to nie wiadomo czy ich podejście nie zmieni się drastycznie za kilka lat. I co wtedy zrobimy???
Trzeba też zaakceptować że nie mamy ropy u siebie a koszt jej importu jest coraz droższy. W pewnym momencie możemy tego nie wytrzymać. Wojny o surowce toczyły się zawsze. Tak było , tak jest i tak będzie.Trzeba to zaakceptować . TYLKO zupełnie inną sprawą jest o to że my wojujemy nic z tego nie mając ....Amerykański rząd dba o Amerykę. Niemiecki o Niemcy .To logiczne . Nie wiem czy naprawdę przypadkiem jest że od kilku lat mamy rządy idiotów ...............

Najnowsze wpisy